Şimdi Ara

Cep Boy Kitaplara Bakış Açınız Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum kitapların fiyatları ortalama 25-30 TL. Ama cep boy aldığımız zaman bu fiyat 5-10 lira arasına kadar düşebiliyor. Eskiden cep boy kitapları sevmezdim yazıları ve kendi çok küçük gelirdi. Ama Everest yayınlarının çıkardığı Cep boy kitapları alınca fikrim değişti. Normal kitap gibi ele geliyor. Tabi her yayınevi öyle düzgün değildir ama bundan sonra alacağım kitabın fiyatı 25-30 liranın üstündeyse cep boyunu almayı düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?

• Sadece okumak için alıyorsanız fazla fark etmez ama kütüphane oluşurmayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.
  • Geçen hafta internetten kitap alırken yanlışlıkla birini cepboy almışım. Bu sitede niye bu kadar ucuz diye atladım hemen ama cep boy yazısını görmemişim. Daha ucuz oluyor evet ama duruşu, yazıları, boyutu pek hoşuma gitmedi. Aldığım kitap gördüğüm bazı cep kitaplar kadar da küçük değildi ama sevmedim yine de. Bir daha almam büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rarels -- 17 Ekim 2015; 11:01:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsu_41

Sadece okumak için alıyorsanız fazla fark etmez ama kütüphane oluşurmayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.

Sadece okumak için alınıyorsa bence almaya zahmet etmeyin, kütüphaneden kiralayin.

Millet eksilmiş ama okuyup bir köşeye atıyorsaniz kütüphaneden alın paranız da cebinizde kalsın dedim, enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graveety -- 22 Ekim 2015; 13:34:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25-30 lira olan kitaplar ince olmuyor ki genelde. Haftada 7 lira koysanız diğer ay zaten 1 tane daha kitap alabiliyorsunuz. Bu öğrenci iseniz geçerli. Zaten çalışıyorsanız bunu dert etmeye bile gerek yok kanımca. Tabi evdekiler kitaba para mı verilir ya gibi aptal saptal bir tripte değilseler.

Cep boy da bana göre değil malesef. Hele hele Kralların yolunu gördükten sonra normal görünen kitaplar bile küçük gelmeye başladı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 17 Ekim 2015; 23:55:12 >
  • sayda tasarımı, satır aralıkları ve puntosuna göre alınabilir, diğer türlü okumak işkenceye dönüyor çünkü..
  • Yazıları gözleri yormuyorsa alıyorum
  • Demin Everest yayınlarının çıkardığı cep boy Bab-ı Esrar ile Alkım yayınlarının çıkardığı normal boy Suç ve Ceza'yı karşılaştırdım. İkisi de neredeyse aynı boyutta. Burada yayınevi çok önemli rol oynuyor. Bazı yayınevlerinin cep boy kitapları normal kitap boyutunda oluyor neredeyse. Bazıları ise karınca duası gibi oluyor.
  • Büyük konuşmak istemiyorum ama kitaplığıma sürmem, hiç estetik durmuyor. Orjinal kitaplik tasarımlarını cep boyla heba etmek bana göre değil

• Boş boş konuşmuşlar hocam kitap kitaptır alın okuyun popüler kültürü kötüleyen insanların da yok kütüphane de kötü duruyor yok yazısı küçük diye eleştirmesi de harbi komik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Boş boş konuşmuşlar hocam kitap kitaptır alın okuyun popüler kültürü kötüleyen insanların da yok kütüphane de kötü duruyor yok yazısı küçük diye eleştirmesi de harbi komik :D

artını verdim knk
    buradaki marjinallere bakılarak hareket edilmez
  • Fiyatları çok uygun olabilir ama ben cep boy kitapları okuyamıyorum.Normal boyutlu bir kitapta bir süre sonra gözlerim yorulabiliyor ama cep boy kitaplar anında gözlerimi yoruyor,okuyamıyorum.Eğer böyle bir sorunun yoksa alabilirsin hem hesaplı oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Boş boş konuşmuşlar hocam kitap kitaptır alın okuyun popüler kültürü kötüleyen insanların da yok kütüphane de kötü duruyor yok yazısı küçük diye eleştirmesi de harbi komik :D

artını verdim knk
    buradaki marjinallere bakılarak hareket edilmez

Bu bölümü bırakmanın zamanı geldi knk

• JamesKırkRobertLars kullanıcısına yanıt
    Göz problemi olduğu için bunlardan alamıyorum yazıları çok küçük geliyor.. Eskiden okuyabiliyordum ama zamanla okuyamaz oldum tabi..
  • Normal kitap okuma keyfi > Kindle ile kitap okuma keyfi > Cep boy kitap okuma keyfi = Bilgisayardan kitap okuma keyfi

Bu derece kötüdür gözümde cep boy kitaplar. Puntolar küçük, satır aralıkları yok gibi, kenar boşlukları mm cinsinden, sayfalar ince...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arandur -- 22 Ekim 2015; 17:06:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.