Şimdi Ara

Çentik de yok kamera deliği de: Sony Xperia XZ4 işte böyle görünecek (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony nefretim her yil oldugu gibi büyüyor bi türlü isinamadimm sony türkiyedeki tüm servisleri tv leri, telefonlari,playstasionlari sonlandiriyor artik kisacasi bitti artikk hele uzaklaştir tasariminida kameranida.!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neresi çakma kardeşim??? I Phone x beceremeyip Mecburiyetten çentik koyup geçtilerse bunu yapmayan ve iPhone ile ilgisi olmayan Sony mi benzemiş ne demek istiyorsun???

• the_cantan kullanıcısına yanıt
    Yazdığından hiçbir şey anlamadım.

Burada Sony'nin tasarımına sallayan çoğu kişi iPhone'un anlamsız çentik tasarımını kopyalayan başka marka telefon kullanıyor. Burada tasarım mühendisi kesiliyorlar.

Her telefon çentikli, kavisli olacak diye bir kaide yok, hangi tasarım hoşuna gidiyorsa git onu al. Sony yıllardır kendi tasarım çizigisinde ilerliyor. iPhone'a sallayan diğer markaların hepsi çentikli telefon çıkardı.

Dediğim gibi tasarım çeşidi olması iyidir. Kavisli, beşgen, 21:9, çerçeveli her çeşit olmalı. Kim ne istiyorsa onu kullansın kalkıp diğerine b.k atmak yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffgul

Japonlar kafayı kuma sokmuşlar. Teknolojinin en az 3 yıl gerisindeler.
    Şakamısınız siz arkadaş.sony olmasa şuan kumdan kale yapardınız en fazla deniz kenarında.konsol diye bişeyi duymazdın.
    Adamlar telefonda ilk 4k ekranı çıkardı.size xiaomi filan yaranır.

• işte orta sınıfında çıkacak adı henüz kesinleşmemiş xperia xa3
    http://www.xperiablog.net/2019/02/06/xperia-xa3-render-leaks-with-cinemawide-219-display/

xz4 yada adı ne olacaksa bununda tasarımı bu şekilde gibi oalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Şakamısınız siz arkadaş.sony olmasa şuan kumdan kale yapardınız en fazla deniz kenarında.konsol diye bişeyi duymazdın.
    Adamlar telefonda ilk 4k ekranı çıkardı.size xiaomi filan yaranır.

Alıntıları Göster
    Şaka olan sen gibiler. Firma bağımlılığı adamı böyle kör eder..
    Benim kullandığım walkmenden tutta tv ye kadar hatta laptop bile hala sony nin..
    Ama sizin gibi kör değilim evel allah.. Teknoloji yerinde sayan bir öge değil durdun mu işin biter..Hayat konsoldan ibaret te değil kaldı ki burdaki konuda konsol değil. Armutlarla elmaları karıştırmışın dostum..
    Tlf daki 4k ya gelince pili su gibi içecek teknolojiyi millet ne yapsın.. Ekranlarda 4k lazım değil, önce sony kendisi düzgün kamera yazılımı yapsın..
    Ne yazık ki Globalde satış oranlarında ilk 10 da bile değil sony..(Bilgisi olmayanın ön yargısı da bir tuhaf oluyor.)
    Xiomi yi nerenizden çıkardıysanız!!.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffgul -- 5 Nisan 2019; 11:50:30 >
  • quote:

Şaka olan sen gibiler. Firma bağımlılığı adamı böyle kör eder..
    Benim kullandığım walkmenden tutta tv ye kadar hatta laptop bile hala sony nin..
    Ama sizin gibi kör değilim evel allah.. Teknoloji yerinde sayan bir öge değil durdun mu işin biter..Hayat konsoldan ibaret te değil kaldı ki burdaki konuda konsol değil. Armutlarla elmaları karıştırmışın dostum..
    Tlf daki 4k ya gelince pili su gibi içecek teknolojiyi millet ne yapsın.. Ekranlarda 4k lazım değil, önce sony kendisi düzgün kamera yazılımı yapsın..
    Ne yazık ki Globalde satış oranlarında ilk 10 da bile değil sony..(Bilgisi olmayanın ön yargısı da bir tuhaf oluyor.)
    Xiomi yi nerenizden çıkardıysanız!!.."

Alıntıları Göster
    Gözünü seveyim sus rezil olma.teknoloji yerinde saymazmış.ne sony de yerinde sayıyor zaten.gidipte 10 bin lira verip aldığın iphonenun bütün teknolojileri sonyden kopyaladığını bile bilmiyorsun.hepsi sony den sonra 4k ekran,4 k kamera,su geçirmezlik çıkardı
    Adam 4k ekrana çamur atmış.kullanmamış ki.xiaomi örneğini verdim çünkü hani sony nin kasasına bok atıp diğer çin mallarına koşanları kastettim.
    Siz sadecr kasa için telefon alın.
    Şimdi sony yeni modelleri geliyor.hepside telefonun babaları.yine en iyi ekran,yine en sağlam kasa,yine en stabil anroid.yine en kalite.
    Ama bizim ülkemizde fiyatıdan dolayı az satacağı için tutulmuyor olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Gözünü seveyim sus rezil olma.teknoloji yerinde saymazmış.ne sony de yerinde sayıyor zaten.gidipte 10 bin lira verip aldığın iphonenun bütün teknolojileri sonyden kopyaladığını bile bilmiyorsun.hepsi sony den sonra 4k ekran,4 k kamera,su geçirmezlik çıkardı
    Adam 4k ekrana çamur atmış.kullanmamış ki.xiaomi örneğini verdim çünkü hani sony nin kasasına bok atıp diğer çin mallarına koşanları kastettim.
    Siz sadecr kasa için telefon alın.
    Şimdi sony yeni modelleri geliyor.hepside telefonun babaları.yine en iyi ekran,yine en sağlam kasa,yine en stabil anroid.yine en kalite.
    Ama bizim ülkemizde fiyatıdan dolayı az satacağı için tutulmuyor olacak

Alıntıları Göster
    Gözümü sevmene gerek yok, kafanı kaldırıp biraz etrafına bakarsan ne olduğunu belki anlarsın!!
    Çünkü şartlanmışsın bi kere ne yazıkki çoğunuda boş yazmışsın.
    Dünyadan bi habersin orası da kesin. Bari bilgin yok yazıp da kendini madara etme.
    Google aç oraya yaz bakalım sony GLOBAL de(DÜNYADA DEMEK) ne kadar cep tlf. satıyor bir öğren.
    O nedenle, İLK 10 NUN İÇİNDE BİLE DEĞİL..
    Sonuç olarak Ona buna sensör vermekle olmuyor o işler. bir yararı olmayan 4k ekran koymakla da olmuyor.

İkincisi, Aplle kullanmadığım için apple savunmuyorum ama sizde harbiden cahillik tavan yapmış. Apple patent hakkından dolayı kullandığı bütün teknolojilere para ödüyor..(Adamlara üstü kapalı hırsız da dediniz ya pes yani)

Üçüncüsüde o 4k ekranlı sony tlf ları bir yakınım her modelden sırayla bir tane aldı(z1 den başlayarak Xz1'e kadar)
    Hepsini deneyimleme şansım oldu.. Allahtan bu yıl doğruyu bulup başka bir markaya geçti.
    Çoğunun da kamerası leş gibiydi.Hele ilk Z1-Z2-Z3 gibi seriler tft lcd ekran resmen çamurdu.

O nedenle sony nin bir çok ürününü kullanmış birisi olarak, size tavsiyem fanatikliği bırakın..
    Karşınızdaki insanın da ne kullandığını yada kullanmadığını bilmeden sallamayın..
    Ancak kendinizi avutursunuz..
  • ffgul F kullanıcısına yanıt
    4 k ekrana 886 ppi ekrana adam çamur diyor.git gözlüklerini yenile sen

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen şakamısın ya.. Gerçi şaşırmamak lazım beynin çalışmayınca gözlerinde çalışmıyor sanırım.
    Senin Türkçe yazılanı okuyamamak gibi bir problemin var sanırım.
    Ben Oraya Z1-Z2-Z3 ün ekranları diye yazmışım.
    Argo da senin gibilere lafı k...çından anlıyor derler!!!
    Sen ya git gözlerini kontrol ettir yada Türkçe okumayı öğren..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şüpheliyim ama senin kafayı (dimayı) erdi bey ve Mesut bey açar belki..
    https://m.donanimhaber.com/Sony-Mobile-kuculmeye-devam-ediyor-Mobilite--109540

• İlk mesaja gidilemiyor tam sürümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

İlk mesaja gidilemiyor tam sürümde
    Ben de ilk mesaja gidemiyorum. "Ne oluyor yahu?" diye şaşırdım kaldım.
  • quote:

Arkadaşım sen şakamısın ya.. Gerçi şaşırmamak lazım beynin çalışmayınca gözlerinde çalışmıyor sanırım.
    Senin Türkçe yazılanı okuyamamak gibi bir problemin var sanırım.
    Ben Oraya Z1-Z2-Z3 ün ekranları diye yazmışım.
    Argo da senin gibilere lafı k...çından anlıyor derler!!!
    Sen ya git gözlerini kontrol ettir yada Türkçe okumayı öğren..
    Kes be arkadaş.burda 4 k ekrana çamur atmışsın.hala milletin beynini sorguluyorsun.yallah xiaomi huawei al.lg de alabilirsin.ghost screen filan anlarsın sen onu
    Çentik de yok kamera deliği de: Sony Xperia XZ4 işte böyle görünecek

Yürü bi git ya salak salak konuşma. Allah akıl dağıtırken sen şemsiyeyi fazla büyük açmışsın o belli..
    Adamı zorla günaha sokar senin gibiler...
    Okuduğunu anlayaman okuma ve anlama özürlü insan!!!..

XZ1 in 4k Ekranına kötü dediğim Bir tane kelime yok orda ekranla ilgili. Allah tan bu yıl cihazı değiştirdi yazmışım..

(Çoğunun yazıyor anlama özürlü insan Z1-Z2-Z3 olduğu gibi yazmışım..)
    Birde seçmişsin, anlayamadıysan git anlayana sor.

Kesin okulda sana Türkçe den zayıf vermiştir öğretmenlerin.. yazık yazık..😭😂

Anlama kıtlığı tavan yapmış 🙈🙊🙉

Sen esas oturda şunları düşün tabi kafa varsa!!
    1-)Sony 2000 kişiyi işten neden çıkarıyor?
    2-) Çindeki fabrikayı neden kapatıyor?
    3-) Mali tablolarında cep TLF. Bölümü neden zarar ediyor? Da TV bölümü ile birleştirmeye gidiyor?
    4-)Cep Tlf. Departmanında neden küçülmeye gidiyor?
    5-) GLOBAL (DÜNYA DA) SATIŞLARDA NEDEN %1 İN ALTINDA???

HADİ CANIM SEN ŞİMDİ BUNLARA CEVAP BUL 😜😭

Neyse sen şimdi düşünüp!!! Cevap bulamıcan için ben sana özetleyeyim..
    Dünya daki CEP TLF. KULLANICILARININ %99 KÜSURU SONY KULLANMIYOR..
    KAPİŞ ANLADIN MI. ÖZETLE İnsan beğendiğini kullanır. Sonuç olarak Sony i cep TLF. Da beğenmiyor insanlar..

(Biraz akıllı olsan zaten şunu düşünür yazmazsın Samsung ve LG en büyük iki ekran üreticisi.
    Bilhassa Samsung, apella, huwaie ye, oppo ya, xiomiye ve bir çok firmaya ekran veriyor.
    Bu Samsung neden 4k yı ve diğerleri TLF. da kullanmıyor diye kendine sorarsın!!!
    Ama nerde o kafa!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffgul -- 8 Nisan 2019; 10:30:26 >
  • quote:

Yürü bi git ya salak salak konuşma. Allah akıl dağıtırken sen şemsiyeyi fazla büyük açmışsın o belli..
    Adamı zorla günaha sokar senin gibiler...
    Okuduğunu anlayaman okuma ve anlama özürlü insan!!!..

XZ1 in 4k Ekranına kötü dediğim Bir tane kelime yok orda ekranla ilgili. Allah tan bu yıl cihazı değiştirdi yazmışım..

(Çoğunun yazıyor anlama özürlü insan Z1-Z2-Z3 olduğu gibi yazmışım..)
    Birde seçmişsin, anlayamadıysan git anlayana sor.

Kesin okulda sana Türkçe den zayıf vermiştir öğretmenlerin.. yazık yazık..😭😂

Anlama kıtlığı tavan yapmış 🙈🙊🙉

Sen esas oturda şunları düşün tabi kafa varsa!!
    1-)Sony 2000 kişiyi işten neden çıkarıyor?
    2-) Çindeki fabrikayı neden kapatıyor?
    3-) Mali tablolarında cep TLF. Bölümü neden zarar ediyor? Da TV bölümü ile birleştirmeye gidiyor?
    4-)Cep Tlf. Departmanında neden küçülmeye gidiyor?
    5-) GLOBAL (DÜNYA DA) SATIŞLARDA NEDEN %1 İN ALTINDA???

HADİ CANIM SEN ŞİMDİ BUNLARA CEVAP BUL 😜😭

Neyse sen şimdi düşünüp!!! Cevap bulamıcan için ben sana özetleyeyim..
    Dünya daki CEP TLF. KULLANICILARININ %99 KÜSURU SONY KULLANMIYOR..
    KAPİŞ ANLADIN MI. ÖZETLE İnsan beğendiğini kullanır. Sonuç olarak Sony i cep TLF. Da beğenmiyor insanlar..

(Biraz akıllı olsan zaten şunu düşünür yazmazsın Samsung ve LG en büyük iki ekran üreticisi.
    Bilhassa Samsung, apella, huwaie ye, oppo ya, xiomiye ve bir çok firmaya ekran veriyor.
    Bu Samsung neden 4k yı ve diğerleri TLF. da kullanmıyor diye kendine sorarsın!!!
    Ama nerde o kafa!!!)
    Göt olunca nasıl salya,akıtıyor davar lgnin ürettiği büyün telefonlarda ghost screen var.daha bunu bilmiyo embesil
    Param yok diyemiyor fakir çamur atıyor.yallah.

Göt olan sensin..He salyalı davar he... Habire Madara oluyorsun..
    Ne oldu Sony le ilgili 5 maddeye cevap veremedin mi? Boğazına mı takıldı..

Cahil olduğun kadar mallıkta varmış onu da anladık.
    4-5 yıl öncenin ghost screen olayında kaldığına göre..
    Günden de bi habersin..

Al sana kanıt.http://dhbr.co/bsUj

Mevlana Hz. nin söylediği gibi..
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffgul -- 8 Nisan 2019; 13:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.