Şimdi Ara

centaş petrol total'e yakısmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • umraniyede 2 ay once total catısı altında faalıyet gosteren centas akaryakıt yakıt alıp aracını yıkatmak isteyen musterileri fıslendıgı ortaya cıktı. Bır kac gun arayla yakıt alan musterılerın araclarını yıkatmak ıstedigınde 2 gun once yıkatmıstınız dıyerek geri gondeqhlhyor

• bilader fişlenmek apayrı bişeydir öğrende gel
  • bu mesajı yazmamın nedenı aynı durumun benımde basıma gelmesı elımde ıstasyondan 100 tl lık fisim olmasına ragmen ofıste fisim ıncelendı 4 gun once yıkatmıssınız bu nedenle aracınızi yıkayamayız denıldı
  • bu durumun yıkama elemanlarının ısguzarlıgı oldugunu dusunup ıstasyon yetkılısıyle gorusmek ıcın ofıse gırdıgımde gorevlı bayandanda aynı yanıtı alınca sınırlendım haftada 200 tllık yakıt aldıgım belgelı oldugu halde bır daha buraya gelmeyecegımı soyledıgımde gelmeyın beyefendı yanıtını aldım
  • durumu derhal total turkıyenın ucretsız musterı hattına bıldırdım 08002110021 totalın duruma ne kadar duyarlı olacağını bekleyıp gorecegız
  • Acayip içine oturdu dimi orda çalışan senin 1 aylık benzin paranla maaşı bir olan bir kadının isterseniz bidaha almayın demesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas
    Acayip içine oturdu dimi orda çalışan senin 1 aylık benzin paranla maaşı bir olan bir kadının isterseniz bidaha almayın demesi ?

elbette ıstasyonun daımı musterısı olup arac yıkatamamak kotu gercekten ılk defa basıma geldı ama kaybeden total oldu
  • Elimdeki satış fişleri ile kaymakamlık tüketici hakları bürosuna da bir dilekçe ile müracaatla bulundum. Firma akaryakıt alanların araçlarının ücretsiz yıkandığını açıkca beyan ediyor. Ama beyanlarında bir araç yıkama hizmetinden bir kez yararlanabilir diye bir ibare yok.

Total şuanda konunun üzerinde hassasiyetle duruyor. İstasyona gerekli uyarılarda bulunacağını umid ediyorum. Centaş Petrol'de müşterilere nasıl davranması gerektiğini öğrenecek.
  • Evet o istasyondan Bende Bikaç Kez Yakıt Aldım... Musterilere Ayna Gorevi Gorduklerını Farkettim... Musteri Hakettıgını Alıyor Diyebilecegim Bir Potansıyele Sahip...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.