Şimdi Ara

cennetin krallığı filmini izledinizmi...?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu filmi izlemenizi tavsiye ederim muthiş.

• izledik
  • izleyecegiz
  • Eski çağ filmleri izlemeyi sevipte izlemeyenler çok şey kaybeder.herşey çok güzel kıyafetler konu replikler mükemmel...
  • süper bi film
  • filmdeki müzikler süper bence...
  • Zaten yönetmen Ridley Scott. Adam çok iyi işler çıkartıyor. Filmi izledim ve fikirlerim bile değişti. 12. yüzyılda insanların bu kadar bilge olduklarını bilmiyordum. Bu arada Kardeş Türkülerdi galiba onlarıda müzikler nedeniyle tebrik ederim. Scott'ı da kısmen tarafsız yaklaşımı nedeniyle tebrik ederim. Selahaddin Eyyübi lisede öğrendiğimden çok farklıymış bu filme göre.
  • bu filmi indirebileceğim bir yer varmıdır acaba
  • evet var. pm atabilirsin.
  • ben de izledim film guzel ama selahaddin eyyubi gerektigi gibi canlandirilmamis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih.çelik -- 18 Mayıs 2005, 14:45:48 >
  • izlemek isterim bende nasıl güselll mi??
  • Merak ettim şimdi...Nasıl bişey acaba?
  • gerçekten süper olmuş herkesin izlemesini tavsiye ederim
  • izledim hemde iki kez çok güzel
  • ızlerken uyuyakalmıstım ama hatırladıgım yere kadar guzeldı tekrar ızlıcem
    guzel fılm severım bu tur fılmlerı.
  • Vasat bi film ahım şahım bişe değil açıkçası ama hoş vakit geçirmenizi sağlar o ayrı..
  • izledim. zamankaybı diyemem ama iyiki izlemişim de diyemem. sıradan bi film.
  • bir yönetmelik harikası
  • abartildigi kadar iyi degil bencede guzel ama öleee harküladeee bir kac kez izlerim diyebilevcegniz bir film degil 7/10
  • filmin ilk bölümü adamı bayıyo.konular kopuk kopuk.adam 2 günde demirciden an kıral şovalye oldu.
    bence başraol oyuncusu rolünü kaldırmıyor.bilgisayar hileleri çıkınca savaş sahnelerini güzel yapıyorlar.
    yönetmene gelince bence kimseye yaranamadı. gidin izleyin ama 10 üzerinden 7 bence
    filmin en güzel replii sonunda. '' ben selahaddinim, haçlılara benzemem.sözümüzde dururuz'
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.