Şimdi Ara

Cenk Tosun Kendi İpini Kendisi Çekti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
8.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk her zamanki cenk. Kayboluyor sahada. Beşiktaş önde baskılı oynadığı için ceza sahasında etkili olabiliyordu. Şimdi orta sahada geride oynayan takıma gidince tüm defoları pörtledi. Alışacak edecek takıma uyum sağlayacak diyen çok bekler. Cenk'den bu takıma bundan fazla bişi vermesi beklenemez. Takım ceza sahasında oynarsa etkili olabilir. Son vuruşları ortalamanın üzerinde. Ama takım oyunu fiziksel mücadele gibi konularda cenk ingiltere ligi için yetersiz.

Bi kaç maç daha oynar sonra kızağa çekilir zaten.

Gol attığında gelip alıntılamayın. Tam sezonda 10 gol atabilirse başarılıdır Cenk.

Şöyle bir konu daha var, beşiktaş cenki satarak maddi kazancın üzerinde kazanç sağladı.

Nedir o derseniz "NEGREDO" bu adam komple bir futbolcu. Şimdi 1. santrafor olacağına göre beşiktaşın oyun kalitesini 2 tık üste çıkaracak. Beşiktaş her türlü win-win yaptı.

• http://www.haberturk.com/cenk-tosun-everton-a-transferi-sonrasinda-ilk-kez-haberturk-e-konustu-1825728-spor/17

Daha şimdiden başladı uyum sorunu vs.

Neyin uyum sorun bu? Top aynı top, saha aynı saha, kadrolar yine 11 kişiden oluşuyor.

Sen Beşiktaş'ta Şampiyonlar ligi seviyesinde oynamış adamsın. Performansın oldukça iyiydi. Daha neyin uyum sorunu!

Tek sorun kapasiten yetmedi. EPL zor bir lig.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Cenk her zamanki cenk. Kayboluyor sahada. Beşiktaş önde baskılı oynadığı için ceza sahasında etkili olabiliyordu. Şimdi orta sahada geride oynayan takıma gidince tüm defoları pörtledi. Alışacak edecek takıma uyum sağlayacak diyen çok bekler. Cenk'den bu takıma bundan fazla bişi vermesi beklenemez. Takım ceza sahasında oynarsa etkili olabilir. Son vuruşları ortalamanın üzerinde. Ama takım oyunu fiziksel mücadele gibi konularda cenk ingiltere ligi için yetersiz.

Bi kaç maç daha oynar sonra kızağa çekilir zaten.

Gol attığında gelip alıntılamayın. Tam sezonda 10 gol atabilirse başarılıdır Cenk.

Şöyle bir konu daha var, beşiktaş cenki satarak maddi kazancın üzerinde kazanç sağladı.

Nedir o derseniz "NEGREDO" bu adam komple bir futbolcu. Şimdi 1. santrafor olacağına göre beşiktaşın oyun kalitesini 2 tık üste çıkaracak. Beşiktaş her türlü win-win yaptı.

İlk maçında EPL için fiziğinin ve kondisyonunun ne kadar yetersiz olduğunu heralde herkes görmüştür.

Pas verdikten sonra pozisyonu bırakması da cabası en azından 4 5 kere gördüm bu olayı hatta birkaç tanesinde uyandı koşayım diye hamle yaptı. EPLyi Türkiye ligi sandı heralde. 65 ten sonra kesildi zaten.

İnşallah iyi yerlere gelir yetenekli ama çok çaba sarf etmesi ve çok çalışması gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Everton iyi kaziklandi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Everton iyi kaziklandi..

Hemde nasıl. Bjk iyi iteledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam sonuna kadar haklı
  • Yurt dışında oynamak illaki sınırın dışında bir ülkede oynamak değildir sonra daha üstü bir lige gideyim de hangi takım olursa olsun da değildir Cenk bu hatayı yaptı her maçına baktım gittiği takım 3 pas yapamıyor kendi alanından çıkamıyor hiç pozizyonları yok sürekli baskı yiyorlar falan özetle vasat takıma gitmiş tazık etmiş kendine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

adam sonuna kadar haklı

Henüz değil :) onların gözünde değil. Başka bir takıma kiralandığı zaman veyahut geri döndüğü zaman hak verirler.

Bunlar duygusal yaklaşıyor. Fanatik olarak yaklaşıyor. Arda Turan Barçaya transfer olduğu zamanda aynı şeyleri okudum.

Everton Cenk'i küçük düşürmek için almadıysa ben hiçbir şey bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 11 Şubat 2018; 0:8:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuncay loading...
  • Kolay kolay vazgeçmezler cenkten Everton . Burda yazanlar silecekler birer birer mesajlarını

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

adam sonuna kadar haklı

Henüz değil :) onların gözünde değil. Başka bir takıma kiralandığı zaman veyahut geri döndüğü zaman hak verirler.

Bunlar duygusal yaklaşıyor. Fanatik olarak yaklaşıyor. Arda Turan Barçaya transfer olduğu zamanda aynı şeyleri okudum.

Everton Cenk'i küçük düşürmek için almadıysa ben hiçbir şey bilmiyorum.

Everton : Cenki alalım 22 milyon euroya , cenki küçük dusurelim...

Sam allerdayce : tm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 11 Şubat 2018; 2:45:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• noldu sustun kaldın sen daha bekle 5 6 haftaya bu adam gol krallığında ilk 10da olacak
  • Bugun el-dandiko'nun ilk yarisini izlemek yerine Cenk'i izlicem. Kalbimiz seninle atiyor zeytin reyiz.
  • Bu arkadaşın konusuna yazıp hit yaptırmanın lüzumu yok.Amacı tamamen ilgi çekmek.Gündem başlığında geçen sene Euro/Dolar konusundaki kepaze oluşu hala akıllarda.Son günlerde görüyorum buraya da gelmiş.Oralardan bıkmış anlaşılan.Prim vermeyin.
  • Kardan adam oldu Cenk. Goremiyorum reyizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

Kardan adam oldu Cenk. Goremiyorum reyizi.

2 gol atti. Gordun mu kardan adamı? :)

• quote:

Sonra bunu gel de kaale al futbol konuş.

• CEEEEENKKK TOOOOOSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

2 gol atti. Gordun mu kardan adamı? :)

Kendinde misin kardesim? Ben Cenk'in herhalde bu forumdaki en buyuk faniyimdir, kimi kime korudun? Biz onu sahada oyuncular gozukmuyor diye yazdik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.