Şimdi Ara

Çene Ameliyatı oldum soruları alayım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Foruma baktım pek ama detaylı bir konu göremedim. 1.5 ay önce çift çene ameliyatı oldum ve bu ameliyatı olacak kişilere ve olup da iyileşme sürecinde olan kişilere elimden geldiği ve bildiğim kadarıyla yardımcı olmak için açıyorum bu konuyu. Eğer Talep olursa kendi hikayemi de ufaktan anlatabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c63204 -- 27 Ağustos 2017; 22:17:17 >

• kendi hikayeni anlatabilirsin benim de çenemde tıklama var doktora gitmedim daha.
  • Çene nasıldı sabit kanca gibimi.Dalga geçmek amaçlı değil merak ettiğimden soruyorum yani öyle bir çene düzeltilebiliyormu bir animasyon görmüştüm ama pek inanmamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim durum tam olarak o kadar belirgin değildi. Çene cerrahlarının neler başardığını görseniz şok geçirirsiniz vallahi :)
  • Rapid Step kullanıcısına yanıt
    yani hocam ufaktan özet geçeyim, küçük yaşta dolgu yaptırırken fark edildi alt çenemin ileride olduğu ve sonrasında bu sebepten dolayı bir kaç tedavi gordum ancak ameliyat olacak diyip gönderdiler. 3 sene önce dişlerimin düzelmesi için tel takayım derken kapanıs bozuklugu fark edildi. gerisi işte tel tedavisi ve ameliyat hazırlıgı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanack

yani hocam ufaktan özet geçeyim, küçük yaşta dolgu yaptırırken fark edildi alt çenemin ileride olduğu ve sonrasında bu sebepten dolayı bir kaç tedavi gordum ancak ameliyat olacak diyip gönderdiler. 3 sene önce dişlerimin düzelmesi için tel takayım derken kapanıs bozuklugu fark edildi. gerisi işte tel tedavisi ve ameliyat hazırlıgı :)

acı sızı zorluklar yemek vs

• Hocam benim şu an tel tedavisi bitmek üzere, alt çenem üste göre daha geride, tedavi biter bitmez öne aldırabilirmiyim? Cok önemli bir ameliyat mı sizce yani farkli şehirde pahalı yerlerde yaptırmak gerekir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.