Şimdi Ara

Cemaat ve 12 yaşında bir çocuğa cinsel istismar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
3.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 yıl fetöyü savunan şakirt gelip din sömürüsü yapmış mı diye baktım, evet gelmiş  

• Cinsel istismardan bahsedebilmek için dinden imandan haberdar mı olmak gerekiyor anlamadım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sreter S kullanıcısına yanıt

Elli liraya babasını satan adamlar sorgulamaz.

• 1881-1938 kullanıcısına yanıt

Sen orada neye tepki gösterliyor onu anlamamışsın gelmişsin burada gelmişsin en klasik orta yol cümlesini kurmuşsun. Bunu herkes biliyor zaten

Önemli nokta cemaatçi yerlere olunca hükümetin gücünü kullanarak olayları ört bas etmeye çalışması, cezalandırmak yerine ödül vermesi.

Atatürk'e hakaret eden kişinin iki gün sonra sarayda baş köşede yemeğie çağrılması gibi.

• AKP Döneminde YAŞANMIŞTIR...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylemekten sıkıldık, istisnasız, amasız, hepsini kapatacaksın. Başka yolu yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sen peygamber misin de benim dinimi imanımı sorguluyorsun ? Sana bu yetkiyi kim veriyor hayırdır ? Sorsan Müslümansın ve İslam da zorlama yoktur dersin gelmiş benim dinime karışıyorsun trajikomik... Sonra Türkiye IQ ortalaması uluslararası raporlar da niye 90 çıkıyor, sebebi senin gibi insanlar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sreter -- 25 Ocak 2022; 22:33:17 >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Evde yaparlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İvedilikle A dan Z ye tüm cemaatler ,tarikatlar, dernekler hepsi denetlenmeli bunun sonu gelmeyecek bu şekilde. Yalnız dikkatimi çeken konuyu açan beyfendinin ; Sübyancilik ,badeleme ,eşcinsellik sanki İslam'da varda kiliselerdeki gibi reform gerekiyormuş İslam'a . Arkadaşın bu eşcinsellik yüzünden komple bir kavmin ( LUT ) azaba düçar oldugundan haberi yok sanırım yada reformistler tayfasindan . Senin amacın üzüm yemek değil maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 25 Ocak 2022; 23:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mürekkep yalar yalamaz foruma yazmayaydin iyiydi...

git bi kaç fırın da ekmek ye...

oğlanciligin geçmişinin nerelere dayandığını tahmin bile edemezsin.

• Geçen günkü olaydan sonra TV lerde cemaat yapılanmaları tartışmaya başladı hükümete tepki oldu sonra ne yaptılar tweter da hemen konuyu carptirmak için Sezen Aksu'nun şarkısındaki lafa saldırdılar amaç ne biz dini savunuyoruz biz hükümetin savunucusuyuz ...ulan Allah ile aldatmayı ne zaman bırakacaksınız yada şöyle yazayım bunularin iç yüzünü sadece şahsi çıkar peşinde olduklarını bu millet ne zaman anlayacak..!!

• tövbe ettiyse tamam, suçu yok. bir kereden bir şey olmazmış ya. zaten adamda tövbe etmiş. olay kapandı. yayın yasağı da gelsin. uyuyanları kimse uyandırmasın.

şu tarikatlar ve cemaatler çok büyük oy potansiyeline sahip. bu yüzden asla vazgeçemiyorlar. binlerce müritleri var. her sohbette beyinleri yıkanıyor.

• ThePiraeusHunter kullanıcısına yanıt

Oğlan derken ne demek istedin tam anlamadim🤔

Hani ben senin seviyene inemem ya o yüzden dedim🙂

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Haberin bu şekilde sunulması İslam dinine zarar veriyor dedim. Senin dediğin konu hakkında yorum bile yapmadım. Ne düşündün bilmiyorum ama aynı dilden konuşmuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 26 Ocak 2022; 12:45:53 >
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt

Örnekler verirdim ama seni kırmayayım, İslam'a ciddi bir upgrade lazım.

• Bak ülkenin bir ucunda çoluğa çocuğa hallenmiş reziller.

Beleş metro duyarı kasıyorsun ya buna da 2 kelam edersin artık @kkke_3319

• Elhamdurillah Muslumanim,

Su sartlarda gunumuz Turkiyesinde cocugunu bu tarz orgutlere bilerek isteyerek verenler serefsizdir, vatan hainidir, kendi cocugun pazarlayicisidir.

Allah tum bu olusumlarin belasini versin insallah. Yeni gelen yonetim hepsini dagitip hapse atar diye umuyuroum.

• Cemeat yurdunda cinsel istismar olmasıyla, gazinoda, meyhanede, eğlence kulübünde, okulda veya hastanede istismar olması arasında ne gibi bi fark var? Cemeatler kapatılsın diyenler bu saydığımız kurumlar da kapatılsın diyebilecek misiniz? Diyemezsiniz çünkü iki yüzlüsünüz.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

o da utanır artık bence...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.