Şimdi Ara

Cemaat - Siyaset (519. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.327
Cevap
53
Favori
242.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkjb

kızları çıkartıp şarkı söyletiyorlar birde bu İslama hizmettir diyorlar, Fetullah Gülen de diğer taraftan bunlara haram diyem hazımsız, kıskançtır diyor. Akıllarını kaybetmişler, şirazeleri kaymış, nelerini kıskanıcaz onu çözemedim?

Hayır stadyum doldurmak marifetse shakira yı getiririm daha fazla kalabalık olur.

http://www.samanyoluhaber.com/web-tv/hakim-bey-sarkisi-turkce-olimpiyatlarina-damga-vurdu-8253-video-haberi/

Türkçe olimpiyatları ile islam'a hizmet arasında bağlantı kuramadım. Gayet başarılı bulduğum bir organizasyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

quote:

kızları çıkartıp şarkı söyletiyorlar birde bu İslama hizmettir diyorlar, Fetullah Gülen de diğer taraftan bunlara haram diyem hazımsız, kıskançtır diyor. Akıllarını kaybetmişler, şirazeleri kaymış, nelerini kıskanıcaz onu çözemedim?

Hayır stadyum doldurmak marifetse shakira yı getiririm daha fazla kalabalık olur.

http://www.samanyoluhaber.com/web-tv/hakim-bey-sarkisi-turkce-olimpiyatlarina-damga-vurdu-8253-video-haberi/

Türkçe olimpiyatları ile islam'a hizmet arasında bağlantı kuramadım. Gayet başarılı bulduğum bir organizasyon.

hocam direk kendileri desteklerler ve Fetullah gülen'in yabancı okullarındakiler gelirler zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

beklenen çöküş nedir?

Hangi konuda hocam?

abd başkanı obama hakkındaki paylaştığınız habere binaen hocam.

ABD nin bir süre sonra (max 20 yıl ) küresel sermaye tarafından terk edileceğine inanıyorum.
    Küresel sermaye çıktıktan sonra ABD eyaletlere bölünebilir buda onu küresel güç olmaktan çıkarır.
  • sonkurt kullanıcısına yanıt
    Sizin aksinize niyet okuyarak degil, deneyimlere gore yorum yapmayi tercih ediyorum. Gerci tapeleri hisseden, kedilere suc bulan bakanlar vatken halk napsin? Hem inancim hem de deneyimlerim geregi boyle bir partiye oy atamazdim. Ancak diger 3 secimde de oy kullanmadim. Bu olaylarda kullandim bir tek mesela. Ilk donemleri de samimi degilmis demek ki akp nin. Bunu da deneyimleyerek ogrendik. Zaten elestirme geregi duymuyorum hukumeti, pek de cevap alamiyorum 8 aydir. Gelecege de benzemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonchild -- 8 Nisan 2014; 22:22:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Kılıçdaroğlu na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Sebebi ne olursa olsun, yapan cezalandırılmalıdır.
  • BB cumhurbaşkanlığı için aday olacakmış. Kaynak @fuatavni
    Yazdıklarının içeriği şöyle dursun bu kadar önemli bilgilere nasıl ulaşmayı basarıyor?Üç beş kişiyle yapılan toplantı içeriği twitterde halka açık olmuş.BB inlerine gircez derken eğer fuatavni'nin yazdıkları doğruysa kim kimin inine girmiş merak ettim.Bu zaafiyeti destekçileri nasıl değerlendiriyor acaba?

• quote:

Kadınların şarkı söylemesi islamda haram mıdır.Daha doğrusu islamda her türlü çalgılı aleti kullanmak ve müzik yapmak yasak mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

quote:

Orijinalden alıntı: Wrocław

ABD veya Obamanın çöküşü vs. haberler yapılmış.tamamen saçmalık nasıl inanabiliyorsunuz bunlara?
    hele ki en saçma kısmı şu,ortadoğudaki eski gücünü kaybeden ABD....
    tamam oldu.
    bunlara inanan hırsızları kahraman eder,her yalana inanır

ABD'nin neden çökmeyeceğini bize açıklarsanız bizde inanmaktan vaz geçeriz.

önce bir Rusyanın gücünü düşün.çok fazla değil mi bize göre?
    sonra bir de Abd'yi düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

BB cumhurbaşkanlığı için aday olacakmış. Kaynak @fuatavni
    Yazdıklarının içeriği şöyle dursun bu kadar önemli bilgilere nasıl ulaşmayı basarıyor?Üç beş kişiyle yapılan toplantı içeriği twitterde halka açık olmuş.BB inlerine gircez derken eğer fuatavni'nin yazdıkları doğruysa kim kimin inine girmiş merak ettim.Bu zaafiyeti destekçileri nasıl değerlendiriyor acaba?

Bb cumhurbaşkanlığı için aday olacakmış, sokaktaki vatandaşa da sorsak tamamına yakını bunu söyler, yakın olan durum ve medyada dilendirilen bu zaten, bu adam da fos çıktı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence BB'nın Cumhurbaşkanı olması taktiksel bir hata olur kendi açısından. Bir seçim daha kazanıp başkanlık sistemini dizayn ettikten sonra çıkması daha akla yatkın. Bu arada da mevcut CB bir dönem daha devam eder.

Bir kere yukarı çıktın mı artık aşağıdakileri kontrol etmek çok güçleşir. Şimdi ağam paşam diyenler o saatte kim gücü elinde tutuyorsa anında ona yamanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Gündemi takip edemedim bu aralar, ne oldu inlerine girilip, kökleri kazındı mı?

Yok girilmedi

Bari şunu becerselerdi ama boş laf salatasiymis sanırım

• quote:

quote:

quote:

ABD veya Obamanın çöküşü vs. haberler yapılmış.tamamen saçmalık nasıl inanabiliyorsunuz bunlara?
    hele ki en saçma kısmı şu,ortadoğudaki eski gücünü kaybeden ABD....
    tamam oldu.
    bunlara inanan hırsızları kahraman eder,her yalana inanır

ABD'nin neden çökmeyeceğini bize açıklarsanız bizde inanmaktan vaz geçeriz.

önce bir Rusyanın gücünü düşün.çok fazla değil mi bize göre?
    sonra bir de Abd'yi düşün.

ABD yi biz çökertmeyeceğizki neden bizimle ABD arasında güç kıyaslaması yapıyorsun?
    ABD küresel sermaye için karlılığını kaybetmeye başladı çöküşü kaçınılmaz bence.
  • quote:

quote:

Amerika Suriye ye girerseniz, hem hükümet de kalmanıza izin vereceğiz hem de FG'yi size vereceğiz diyor . Bizde Şimdilik durum değerlendirmesi yapıyoruz. Ancak Amerika'nın tehditleri korkutucu. İçinizdeki %27,8 sokaklara salarız diyorlar.

Sayın Sonkurt, içimizde ki 27,8 biz oluyoruz sanırım...Despot bir yönetime karşı sokağı hak olarak görüyoruz.
    Çünkü bizim elimizde bir Polis gücümüz yok..istediğinde adam döven, istediğinde gencecik insanları öldüren bir gücümüz yok.
    Biz akpnin mağdur edebiyatındanda sıkıldık, otoriterleşmesindende sıkıldık.
    seçimlerde yapılan hileler alenen ortada..Ankara, Antalya, Kütahya, Ağrı, Üsküdar, Ceylanpınar ve dana nice yerler.
    Seçimlerde bu kadar hile yapan, Kolluk Kuvvetlerini, Yargıyı ve Bürokrasiyi ele geçirmiş bir hükümet varken biz hakkımızı nerede arayacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazzaam

quote:

quote:

Amerika Suriye ye girerseniz, hem hükümet de kalmanıza izin vereceğiz hem de FG'yi size vereceğiz diyor . Bizde Şimdilik durum değerlendirmesi yapıyoruz. Ancak Amerika'nın tehditleri korkutucu. İçinizdeki %27,8 sokaklara salarız diyorlar.

Sayın Sonkurt, içimizde ki 27,8 biz oluyoruz sanırım...Despot bir yönetime karşı sokağı hak olarak görüyoruz.
    Çünkü bizim elimizde bir Polis gücümüz yok..istediğinde adam döven, istediğinde gencecik insanları öldüren bir gücümüz yok.
    seçimlerde yapılan hileler alenen ortada..Ankara, Antalya, Kütahya, Ağrı, Üsküdar, Ceylanpınar ve dana nice yerler.
    Seçimlerde bu kadar hile yapan, Kolluk Kuvvetlerini, Yargıyı ve Bürokrasiyi ele geçirmiş bir hükümet varken biz hakkımızı nerede arayacağız?

Ayrica bu %bilmemkac baskasinin lafiyla kendini cevik kuvvet onune atacak kadar aptal ama direkt soylenmeyen bir lafi butunuyle anlayacak kadar da zeka kupu

• quote:

Sayın Pelerinli kimse kimsenin lafıyla kendini çevik kuvvetin önüne atmaz...
    sizin kadar ileri zekalımıyız veya aptalmıyız bilemiyoruz ama elimziden geleni yapmaya çalışıyoruz...

(internet gibi bir ortamda sizli konusmayi sevmem)

yok hocam sen beni yanlis anlamissin. ben de senin gibi dusunuyorum. ve katiliyorum, rahatsizim diye milli torenlere katilmayan birinin ses tellerini riske atarcasina mitinglerde konusmak icin bir taraflarini yirtip ondan sonra da bayrakli reklamlar yapmasinin savunulur tarafi yok. aksine alintilanan arkadasin dusuncesindeki yanlisi vurgulamaya calistim.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    tamam hocam (sizli konuşmamaya özen gösteririz..) ben yanlış anlamışım...
  • Cumhurbaşkanlığına uygun gördüğünüz kişiler kimdir? Her 2 taraftan da yanıt bekliyorum lütfen parti fanatizmini bir kenara bırakıp ülkenin durumunu göz önünde bulundurun cevap verirken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Cumhurbaşkanlığına uygun gördüğünüz kişiler kimdir? Her 2 taraftan da yanıt bekliyorum lütfen parti fanatizmini bir kenara bırakıp ülkenin durumunu göz önünde bulundurun cevap verirken.

- İlker Başbuğ
    - Metin Feyzioğlu

İlker Başbuğ'un cumhurbaşkanı olmasını çok istesem de hukuki duruşu ve haklıya hakkını vermesiyle Feyzioğlu'nu makama layık görüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sayın kazzaam
    Despot yönetim söyleminiz, herkesin bakış açısını yansıtmıyor. Kamu yararı gözetilmeden, tamamen ideolojik endişelerden kaynaklanmış. Eğer kamuoyunun geneli sizinle aynı düşünüyorsa o zaman haklısınız.
    Mağdur edebiyatında roller değişti. Şimdi muhalefet ve taraftarları mağdur edebiyatı yapıyor. O insanların ölmesini Türkiye deki 75 milyondan bir kişi dahi istemezdi. Sorumlular suçları sabit görüldüğünde cezalansın derseniz kabul ediyorum. Ancak bu yönetimin kabahati derseniz karşı çıkarım.
    Seçimlerde bir iki yer dışında hile söylemlerine itibar etmiyorum. Özellikle Ankara, konuyu yakından takip ediyorum. Ankara B.Şehir başkan adayı Mansur Yavaş yanlış yönlendiriliyor. CNNTURK televizyonunda iddialarını dinledim. YSK nın sitesinden aldım dediği verilerin hepsi veri girişi chp tarafından yapılan siteden alınmış. Kamera yakınlaştırdı, şüpheye yer bırakmayacak şekilde gördüm. Bilmem kaç yüz tane iddianın büyük bir kısımda bu sitedeki yanlış girmeye kurban olmuş verilere dayanıyor. Tabii Ankara'da hiç bir şey olmamış diyemeyiz. Sizde olmuş diyemezsiniz. En son kararı YSK verecektir.
    Yargı konusunda şimdilik bir şey demiyorum, genel seçimlerde göreceğiz. Ancak bürokrasi konusunda haksızsınız. Her yönetim kendi bürokratları ile çalışmak ister. Bu ele geçirmek değil, uyumlu çalışacağı ekibi seçmek demektir. Bunun tersi düşünülemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Cumhurbaşkanlığına uygun gördüğünüz kişiler kimdir? Her 2 taraftan da yanıt bekliyorum lütfen parti fanatizmini bir kenara bırakıp ülkenin durumunu göz önünde bulundurun cevap verirken.

Bu günkü konjonktürde olması gereken, ve her tarafı memnun edecek kişi, İlker Başbuğ'dur. İlker Başbuğ'un dışındaki her aday gerilime ve arkası gelmeyen tartışmalara yol açacaktır. Umarım böyle olur; huzura ihtiyacımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 9 Nisan 2014; 16:34:02 >
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.