DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Cemaat - Siyaset
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.445
Cevap
56
Favori
228.488
Tıklama
Giriş
      03 Nisan 2014 22:18:29
      artık bu paralel yapının bu ülkede yeri yok sürülecekler inlerine girilecek bu ülkenin kaymağını yiyiyorlardı düşünün bir türkçe olimpiyatları tüm belediyenin hizmetleri beyefendilerinin altın da ağırlamalar oteller ulaşımlar şaşa lı yarışmalar spor tesisleri vay yavrum vayy lan size yapılana ihanet ettinizya dininizle alay edenler le bir çuvala girdiniz ya demek her yol mubah eee o kuran ı duvardan indirmeyen subay eşinin başını açmayıp yıldızlarını söktüren ordu mensubu ordudan atılıp boşuna mantı sattı eşi ile haa o bilmiyordu eşinin başını açtırmayı dinine hakaret edenlere furuattır demeyi beceremedi pazarcılık yaptı yazık çok yazık

|
      |

• Yüzbaşı
      768 Mesaj
      03 Nisan 2014 23:04:53
      Bankasya satışında efendinin katarlilardan avanta istediği için işin uzadığı konuşuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1785 Mesaj
      03 Nisan 2014 23:31:48
      quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

4 yılda ancak mı uyanabildin :)

gerçi başbakan 12 yıl sonra uyandığına göre vatandaşın 4-5 yıl içinde uyanması normaldir

peki başbakan hala bu cemaat ile devam ediyor olsaydı o zaman bunlar yine melek mi olacaktı ?

neyse, hiç değilse bundan sonra cemaatin de ,başbakanın da kim olduğunu millet görmüş oldu :)

Bundan sonra ne dersen tersini düşüneceğim. Malum seçim tahminlerin...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Nisan 2014 23:58:54
      quote:

Orijinalden alıntı: tolga509

Alıntıları Göster

Bundan sonra ne dersen tersini düşüneceğim. Malum seçim tahminlerin...

isteyen istediğini düşünmekte serbesttir

zaten benim söylediklerim ile Türkiye şekillenmiyor ama bazı gerçekler de seçim kazanılınca tertemiz olmuyor

üstelik ben hala iddia ediyorum akp. nin % 40 üzeri aldığını asla kabul etmiyorum ,bu belki ileri ki yıllarda ispatlanır ,belki kıyamete kalır

birde benim tahminim o kadar saçma değildi ki , akp. % 35-40 alabileceğini ama % 40 dahi alırsa bu dahi anormal olur dedim ve bence hala bir anormallik var

ayrıca bir önce ki genel seçimlerde birçok kişi akp.nin oyları çok düşecek dediği halde ben yükseleceğini iddia ediyordum (görüştüğüm kişilere) ve en az % 35 alacak demiştim ama çok daha fazla aldı ve aynı mantıkla o zamanda yanılmış mı oluyorum :)

araştırma şirketleri bile bazen benden fazla yanılıyor ve benim % 35-40 tahminim o kadar uzak bir tahmin değildi diye düşünüyorum

birde cemaat o kadar büyük gösterilmiş ki bizde bir şey zannettik ve oylar üzerinde büyük etkisi olur diye düşündük ,tabi birde sonradan tayyib beye kızıp başka partiye oy verecek olanları da düşününce bu kadar çok oy alması mı anormal ,yoksa millet ikiyüzlülük mü yapıyor ,işte bunu tam anlayamadım :)

• Binbaşı
      1785 Mesaj
      04 Nisan 2014 00:10:32
      quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

Alıntıları Göster

isteyen istediğini düşünmekte serbesttir

zaten benim söylediklerim ile Türkiye şekillenmiyor ama bazı gerçekler de seçim kazanılınca tertemiz olmuyor

üstelik ben hala iddia ediyorum akp. nin % 40 üzeri aldığını asla kabul etmiyorum ,bu belki ileri ki yıllarda ispatlanır ,belki kıyamete kalır

birde benim tahminim o kadar saçma değildi ki , akp. % 35-40 alabileceğini ama % 40 dahi alırsa bu dahi anormal olur dedim ve bence hala bir anormallik var

ayrıca bir önce ki genel seçimlerde birçok kişi akp.nin oyları çok düşecek dediği halde ben yükseleceğini iddia ediyordum (görüştüğüm kişilere) ve en az % 35 alacak demiştim ama çok daha fazla aldı ve aynı mantıkla o zamanda yanılmış mı oluyorum :)

araştırma şirketleri bile bazen benden fazla yanılıyor ve benim % 35-40 tahminim o kadar uzak bir tahmin değildi diye düşünüyorum

birde cemaat o kadar büyük gösterilmiş ki bizde bir şey zannettik ve oylar üzerinde büyük etkisi olur diye düşündük ,tabi birde sonradan tayyib beye kızıp başka partiye oy verecek olanları da düşününce bu kadar çok oy alması mı anormal ,yoksa millet ikiyüzlülük mü yapıyor ,işte bunu tam anlayamadım :)

Hocam şimdi sen onu bunu bırak da arayana bahane çok...

04 Nisan 2014 00:25:20
      quote:

Orijinalden alıntı: tolga509

Alıntıları Göster

Hocam şimdi sen onu bunu bırak da arayana bahane çok...

ben niye bahane arayacağım anlayamadım :)

yani milletin çoğunluğu tayyib beyden çok memnun ise ben niye olmayayım ?

insanlar hak ettiği şekilde yönetilirmiş

ve ben hiçbir zaman bir partinin militanı olmadım (inşallah olmayacağım da) ,geçmişte akp. ye oy verdim ama bu seçimde vermedim ve gelecekte kimin hak ettiğini yada hak etmediğini düşünerek daha başka bir partiye oy verebilirim

aslında ben hep tepki oyu veriyorum ,onun için sonuçlar benim için çok önemli değil ve mümkün olduğunca objektif olmaya çalışıyorum ,ister inanın ister inanmayın ama ben bu güne kadar internette verilen ses kayıtlarının hiçbirini dinlemedim

ben iddia makamına değil zanlının hareketlerini gözlemlemeyi daha doğru buluyorum ,çünkü bizim elimize hiçbir zaman iddianame gelmiyor ve bu nedenle kesin sözler söylemek insanı günaha sokabilir

benim en büyük eleştirim ,ses kayıtlarının montaj olduğunu ispatlamamaları oldu ,hatta engellemek için her yol denendi ve bu durumda aklanamadılar ,ayrıca bu durum bundan sonra sürekli karşılarına çıkacaktır

ve bizim milletimizin hırsızlık /arsızlık gibi olaylarla pek ilgilenmediği de ortaya çıktı ,akp. ye oy verenler hiç araştırma gereği duymadan ses kayıtları montoj deyip geçtiler ve işte benim aklımın almadığı konu da bu

eğer bu yaşananlar demokratik olan başka bir ülkede olsaydı o hükümet direk istifa eder ve aklanma yoluna gider yada özür dilerdi ama bizde böyle şeylere gerek olmuyor ,başbakan çıkıyor montaj diyor ve yandaşlar koro halde montaj da montaj şarkısına eşlik ediyor

04 Nisan 2014 06:40:57
      quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

|
      |

• Yarbay
      5879 Mesaj
      04 Nisan 2014 06:51:22

Hocam, eger o kayitlari hala dinlemediysen bence kesin dinle. cunku kamuoyuna yansiyan belki yuzde biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      kemal1414 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      04 Nisan 2014 10:28:50
      İktidarla beraber milletin canına okuyan,her türlü hukuksuz işlem yapan cemaatin iktidarla ters düşmesi sonucu kanallarına ve şirketlerine uygulanan hukuksuz işlemlerden dert yanması ve üstüne evrensel hukuktan bahsetmesi nasıl bir midesizliktir..

• Yarbay
      5043 Mesaj
      04 Nisan 2014 11:07:29
      Soner Yalçın işi çözmüş.

Ye­ter ar­tık!..

Kim­se CHP’­li seç­me­ni ap­tal ye­ri­ne koy­ma­sın.

“Bey­koz Ko­nak­la­rı­” CHP’­den eli­ni çek­sin!

DSP’­yi, ANA­P’­ı, DYP’­yi bi­ti­ren bu ah­bap ça­vuş/tav­la­cı ekip, o “çok bil­miş po­li­tik akıl­la­rıy­la­” CHP’­yi bi­tir­me­ye ça­lı­şı­yor.

Cum­hu­ri­yet çı­na­rı CHP, es­ki­miş kur­naz po­li­ti­ka­cı­la­rın tav­la par­ti­le­ri­nin me­ze­si ya­pı­la­maz. Her­kes had­di­ni bil­sin!

Rah­met­li Bü­lent Ece­vi­t’­e dar­be­ye kal­kı­şa­rak AK­P’­ye ik­ti­dar su­nan bu si­ya­si ce­ha­let, şim­di de CHP’­yi tü­müy­le ele ge­çir­mek is­ti­yor.

2001’de DSP’­de ya­pa­ma­dık­la­rı dar­be­yi şim­di CHP’­de ba­şar­mak is­ti­yor­lar.

Dev­rim­ci CHP, bu tür hi­zip­le­re/ayak oyun­la­rı­na kan­maz. Kan­dı­rı­la­maz.

Çe­kin eli­ni­zi…

“Bey­koz Ko­nak­la­rı­”n­dan si­ya­se­ti di­zayn ede­mez­si­niz.

Si­zi bi­li­yo­ruz…

Siz, dü­şün in­sa­nı için en bü­yük ek­sik­lik olan di­ren­me gü­cün­den ha­ya­tı­nız bo­yun­ca yok­sun ol­du­nuz. Hiç­bir mü­ca­de­le için­de ol­ma­dı­nız.

Siz, hiç be­del öde­me­di­niz.

Ne yok­sul hal­kı ta­nı­dı­nız ne so­ka­ğı bil­di­niz. Bu ne­den­le si­ya­se­ti ma­sa­ba­şı stra­te­ji­siy­le kur­gu­la­ya­ca­ğı­nı­zı sa­nı­yor­su­nuz.

Ya­pa­ma­dı­ğı­nız, be­ce­re­me­di­ği­niz bu se­çim­ler­de or­ta­ya çık­tı.

Bil­mi­yor mu­yuz…

Pen­sil­van­ya be­la­sı­nı siz ge­ti­rip sok­tu­nuz bu par­ti­nin içi­ne.

Ka­set­ler­le-ta­pe­ler­le AK­P’­nin yı­kı­la­ca­ğı gi­bi sığ pro­pa­gan­da me­tot­la­rı­nı siz CHP’­ye da­yat­tı­nız.

Fi­kir des­pot­la­rı­nın- zih­ni­yet zor­ba­la­rı­nın ka­le­si ge­ri­ci/yo­baz ga­ze­te­ler­den-te­le­viz­yon­lar­dan ça­re um­du­nuz.

Ce­ma­at’­in tez­gah­lar­la in­san­la­rı hap­se sok­ma­sı­na kar­şı çı­kıp hu­kuk mü­ca­de­le­si ve­ren CHP’­yi, Pen­sil­van­ya­’nın ya­la­nı­na or­tak et­ti­niz.

Par­ti­yi utanç ve­ri­ci bir ha­le ge­ti­rip, Ce­ma­at’­i sa­vu­nur yap­tı­nız.

Böy­le­ce, her se­çim­de bir kor­ku in­şa ede­rek oy top­la­yan Er­do­ğa­n’­ın kay­bet­me­me­sin­de baş­ro­lü oy­na­dı­nız.

Dü­rüst idea­list CHP li­de­ri­ni, gü­ve­nil­mez du­ru­ma dü­şür­dü­nüz. Komp­lo­cu-if­ti­ra­cı po­lis­le­re, sav­cı­la­ra, ha­kim­le­re kol ka­nat ge­rer ha­le ge­tir­di­niz.

CHP’­yi ce­ha­le­tin kuy­ru­ğu­na tak­tı­nız.

Ye­ter ar­tık!

Si­ya­se­ti; sa­da­kat­siz­lik üze­ri­ne ku­ra­rak çü­rüt­tü­nüz.

Dü­şün­sel kir­li­li­ği­niz­le par­ti­yi kü­çült­tü­nüz.

Ca­hil­si­niz ve hi­le­kar­lı­ğı­nız­la her­ke­si al­da­ta­ca­ğı­nı­zı sa­nı­yor­su­nuz.

Bu köh­ne­miş po­li­tik an­la­yış bi­te­cek­tir. Bit­me­li­dir.

Yü­rek­le­ri kor gi­bi ya­nan genç­ler/ev­lat­la­rı­mız; si­zin bit­mez tü­ken­mez ik­ti­dar he­ve­si­niz için can­la­rı­nı ver­me­di; kör ol­ma­dı, iş­siz kal­ma­dı, hap­se düş­me­di.

Had­di­ni­zi bi­lin!..

Gi­din tav­la­nı­zı oy­na­yın.

Ne yap­tı­lar? Na­sıl yap­tı­lar?

Ma­ne­vi ve ah­la­kı ba­ğım­sız­lı­ğı­nı le­ke­siz ko­ru­yan CHP’­li­ler!

Dev­rim­ci­ler. De­mok­rat­lar. Va­tan­se­ver­ler. Na­mus­lu­lar.

Bi­li­niz ki, her yer­de olan hiç­bir yer­de ola­maz. Bu “Bey­koz Ko­nak­la­rı­”nın si­ya­si yö­nü yok­tur. Dü­şün­sel de­ğer­le­ri yok­tur.

Bun­lar pro­fes­yo­nel po­li­ti­ka­cı. Ma­ka­mın-kol­tu­ğun si­ya­si ih­ti­ra­sın kö­le­si.

Ru­hun­da za­ra­fet ta­şı­yan CHP’­li­ler!

Bun­la­rın bi­lin.

Bun­lar…

Mus­ta­fa Ke­ma­l’­in ema­ne­ti CHP ge­nel mer­ke­zi­ne şey­ta­ni hi­le­kar­lık­la sız­dı…

Ki­mi ör­güt­le­ri-be­le­di­ye­le­ri zap­tet­ti…

Ki­mi yan­daş­la­rı­nı mil­let­ve­ki­li ya­pıp Mec­li­s’­e; ki­mi yan­daş­la­rı­nı Par­ti Mec­li­si­’ne sok­tu…

Mü­ca­de­le­ci yi­ğit par­ti­li­le­ri at­tı/kov­du; mo­ral­le­ri boz­du…

Par­ti­de dost­lu­ğu, yar­dım­laş­ma­yı, gü­ve­ni, dü­rüst­lü­ğü yok et­ti…

Ve en önem­li­si…

Ke­ma­list Dev­rim ide­olo­ji­si­ni, prag­ma­tiz­me-de­mo­go­ji­ye kur­ban ver­di.

Ba­kı­nız…

Bu­gün Kürt so­ru­nu­nu an­cak Ke­ma­list Dev­ri­m‘­le çö­ze­bi­lir­si­niz.

Bu­gün kar­deş­li­ği tek­rar Ke­ma­list Dev­ri­m’­le in­şa ede­bi­lir­si­niz.

Bu­gün ül­ke­de­ki yok­sul­lu­ğu an­cak Ke­ma­list Dev­ri­m’­le yok ede­bi­lir­si­niz.

Bu­gün Or­ta­çağ ka­ran­lı­ğı­nı sa­de­ce Ke­ma­list Dev­ri­m’le ay­dın­la­ta­bi­lir­si­niz.

Bu­gün tam ba­ğım­sız Tür­ki­ye­’yi Ke­ma­list Dev­ri­m’­le ye­ni­den ku­ra­bi­lir­si­niz.

CHP’­nin “si­nir mer­kez­le­ri­ni­” ele ge­çi­re­rek par­ti­yi esir alan bu ölüm­cül kö­tü vi­rüs bun­la­rı bil­mi­yor.

Ve en acık­lı­sı, bil­me­di­ği­ni de bil­mi­yor. İl­köğ­re­tim dü­ze­yi bil­gi­siy­le Ata­tür­k’­ü ta­nı­yor. Ta­ri­hi­ne ya­ban­cı ka­lı­yor.

Bu ne­den­le kur­tu­lu­şu hâ­lâ At­lan­tik öte­si­’n­de arı­yor. Hal­kı­na gü­ven­mi­yor.

Bı­rak­sa­nız; Ame­ri­kan Wil­son Pren­sip­le­ri Ce­mi­ye­ti ya da İn­gi­liz Mu­hip­ler Ce­mi­ye­ti­‘ni tek­rar

ku­ra­cak!

Bi­li­yo­ruz ki; ira­de­si baş­ka­sı­nın elin­de olan­lar an­cak kul­luk ya­pa­bi­lir.

Yurt­se­ver CHP’­li­ler bu­nu yut­maz; kö­le­li­ği ka­bul et­mez.

Mus­ta­fa Ke­ma­l’­in as­ker­le­ri için ba­ğım­sız­lık ve hay­si­yet vaz­ge­çil­mez­dir.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Odatv.com

|
      |

• Yarbay
      2222 Mesaj
      04 Nisan 2014 11:15:42

Evrensel hukukmu ? Ülkemizde normal işleyen hukuk yokki...! Baştaki ne derse o oluyor.

|
      |
      Mr. Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2227 Mesaj
      04 Nisan 2014 14:57:09
      @KayhanKaan Sizdeki CHP sevgisini anlayamadım gitti iki lafınızdan biri CHP ...

• Yarbay
      5307 Mesaj
      04 Nisan 2014 15:03:46
      gün gelecek cemaat-akp yine el ele tutuşacak demedi demeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 10 saat 15 dakika kadarı kaldı.
      04 Nisan 2014 15:43:03

genel seçimlerin de geçmesini beklemeliyiz.

|
      |
      antonidas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu hesap artık ele geçirilmiştir.yıldız hack team
    • Yarbay
      5043 Mesaj
      04 Nisan 2014 16:08:27
      quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

@KayhanKaan Sizdeki CHP sevgisini anlayamadım gitti iki lafınızdan biri CHP ...

Soner Yalçının yorumundan rahatsız oldun galiba.
      Şu anda CHP yi seven Kılıçdaroğluna sahip çıkar.
      Kılıçdaroğlu giderse bilinki baronlar CHP yi ele geçirdi.

• Yarbay
      2227 Mesaj
      04 Nisan 2014 16:30:48
      quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Alıntıları Göster

Soner Yalçının yorumundan rahatsız oldun galiba.
      Şu anda CHP yi seven Kılıçdaroğluna sahip çıkar.
      Kılıçdaroğlu giderse bilinki baronlar CHP yi ele geçirdi.

Yazıyı okumadım. Bayağıdır konuyu takip ediyorum her sayfada chp ile ilgili yazılarınız yada alıntılarınız var. Kılıçtaroğlu parti başkanı olarak kaldığı sürece CHP'nin alacağı oy bellidir. Bu durumda AKP'nin işine yarıyor.

• Yarbay
      5043 Mesaj
      04 Nisan 2014 16:34:28
      quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Alıntıları Göster

Yazıyı okumadım. Bayağıdır konuyu takip ediyorum her sayfada chp ile ilgili yazılarınız yada alıntılarınız var. Kılıçtaroğlu parti başkanı olarak kaldığı sürece CHP'nin alacağı oy bellidir. Bu durumda AKP'nin işine yarıyor.

Sonerin bahsettiği baronlar üstte.
      CHP burjuvanın ve cemaatin esiri olunca iktidar olsa ne olur olmasa ne olur

|
      |

• Yarbay
      5043 Mesaj
      04 Nisan 2014 18:40:28
      Şuraya bir senaryo bırakayım hava ısınınca hatırlatırım.
      2.Gezi olaylarının pimini Cemaat güdümlü YSK çekecek bence.

'İL SEÇİM KURULU İNCELEMEDEN KARAR VERMİŞ'

CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın, itirazlarının Ankara İl Seçim Kurulunca reddedildiğini bildirdi.

İl Başkanlığından itirazın reddine ilişkin CHP’ye henüz bir gerekçe bildirilmediği ifade edilirken CHP’nin yarın Yüksek Seçim Kurulu'na başvurması bekleniyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, ANKA’ya yaptığı açıklamada Ankara’da sandık tutanaklarına ile birleştirme tutanaklarına itiraz ettiklerini, İl Seçim Kurulu’nun bu itirazları bir günde değerlendirmesinin mümkün olmadığını belirtti. İl Seçim Kurulu için “Belli ki incelemeden kararını vermiş” eleştirisinde bulunan Tezcan, bundan sonraki aşamada aynı itirazlarını YSK’ya taşıyacaklarını kaydetti.

MANSUR YAVAŞ'TAN AÇIKLAMA

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İl Seçim Kurulu'nun kararı sonrasında Twitter'dan izlenecek yola ilişkin açıklama yaptı.

"İlçe ve il seçim kurullarına itiraz süreci tamamlanmıştır." diyen Mansur Yavaş, "Hakkımızı YSK nezdinde arayacağız. Süreç devam ediyor." şeklinde mesaj yazdı.

Odatv.com

|
      |

• Yüzbaşı
      452 Mesaj
      04 Nisan 2014 19:33:32

|
      |

• Yarbay
      2960 Mesaj
      04 Nisan 2014 22:59:37

Allah kimseyi bu şarkıyı yapanların eline düşürmesin.

|
      |
      Bahsedilenler: Remlak

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.