Şimdi Ara

Cem Yılmaz İmzalı iPad.:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanılmıyorsam 750-800TL idi fiyatı,karını koyup satışa sunmuş.
  • garip birşey yok cem yılmazın hayranı 100-200 tl fazla verip normal ipad yerine imzalısını alabilir. ben meraklı değilim böyle şeylere, ama alanıda garipsemem.
  • Evet, yakala.co'dan kazanılmış(800 tl) iPad,C.Yılmaz fanı denk getirebilirse satabilir
  • Nasıl futbolcu imzalı formalar piyasa değerinin kat ve kat üstüne satılabiliyorsa bu iPad'de satılabilir,satılmaması için sebep yok.
  • guzel fikir
  • Bu ipadlerde ki special edition olayı nedir ? İlk defa duydum ve gördüm
  • bu adam da bir yandan xoom tabletin reklamında oynuyor, diğer yandan ipad i imzalıyor..
  • yakala.co'da çıkmışdı satması çok zor yolu açık olsun ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersky -- 31 Temmuz 2011; 0:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manivela

bu adam da bir yandan xoom tabletin reklamında oynuyor, diğer yandan ipad i imzalıyor..

• Kendisine pek ısınamadim(sanirsam oda beni pek sevememis ).Almam-alamam-güzel fikir değil ne gerek varki
  • banada yakala.co hediye etmişti 850 liraya sattım, iphone 3gs 8gb modelini de 875 TL'ye sattım gidip iphone 4 aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

bu adam da bir yandan xoom tabletin reklamında oynuyor, diğer yandan ipad i imzalıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan&Merve

banada yakala.co hediye etmişti 850 liraya sattım, iphone 3gs 8gb modelini de 875 TL'ye sattım gidip iphone 4 aldım

bu yakala.co da herkese ipad hediye etmiş; naptınız da hediye aldınıız yahu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

matbaağa gibi para basıyor

• bi site vardı geçen yıl ilk açıldığında ucuza bırakıyodu bu imzalı ipad leri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan&Merve

banada yakala.co hediye etmişti 850 liraya sattım, iphone 3gs 8gb modelini de 875 TL'ye sattım gidip iphone 4 aldım

bu yakala.co da herkese ipad hediye etmiş; naptınız da hediye aldınıız yahu ?

ben bir tek bana hediye edildi diye biliyorum diğerleri 850 TLye almıştı
  • quote:

Adam işini biliyor dostum
  • cem yılmaz imzalı ipadler piyasa fiyatının altına satıldı. 700-800 milyona satıldı
    bu kişi 1.elini 800 aldığı aleti 2.el olarak 1.150'ye satmaya çalışmaktadır. sakın almayın
  • bence sırf cem yılmazın imzası var diye bu ipadi almak çok mantıksız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.