Şimdi Ara

CEM ADRİAN(Hayran-Fan Kulübü)(+90 Kişi Olduk) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
9
Favori
20.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapilar kapanir, isiklar söner, sessiz sokaklarda kalirsin
    Insanlar bilir, insanlar konusur. yüzüne bakar öyle sen susarsin
    Anlami yok sözlerin

• Cem Adrian’ın Hayatı
    Edirne doğumludur. Babası tüccar, annesi ev hanımıdır. Müzik konusunda ilk adımını Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesine girerek atmıştır. Fazıl Say tarafından davet edilmiştir. Gerçek ismi Cem Filiz’dir. Adrian ismi Edirne’nin antik çağlardaki isminden gelmektedir. 12 yaşından 22 yaşına kadar belirli aralıklarla radyo yayını yapmıştır.Cem Adrian'ın sesi 5 oktavdır.
    Kaynak: İzmir Müzik Kursu
  • Telefonumun ekran resmi, çok beğendim ben bu halini.

CEM ADRİAN(Hayran-Fan Kulübü)(+90 Kişi Olduk)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittiğin o yer nasıl, herşey güzel mi...
    Orda benim gibi biri hep seni sever mi...
    Yalnızlıkla büyüyorsun...

• Mutlu yıllar..

• Sen yağmurları sevdiğinde ben vazgeçmiş olacağım..

• .

(
    )

• Cem Adrian Live resmi Youtube kanalı açıldı. Daha önce yayınlanmış ve yayınlanmamış videolardan oluşuyor.

Kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UC5hUBXi8cDKsA0J4x4DKCQg/videos

• Bu adamın şarkıları bir harika, ekleyin beni de.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    efsane

tuzbuz şarkısı ne zaman cıkıyor bu arada
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    Tuz Buz albümünü bu sonbaharda çıkaracaktı ama kendini hazir hissetmemiş bu albüm için ve 2017 sonbaharda çıkaracakmış. Ama önümüzdeki aylarda albümden bir şarkıyı paylaşacakmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu trio live'ler efsane olmuş

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    hocam 3:14'ten itibaren neydi öyle

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Efsane hocam mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

hocam 3:14'ten itibaren neydi öyle

çok az kişinin bildiği , en eski düzenlemelerden biri. en mükemmeller içerisinde bana göre.
  • Cem Adrian müzik dünyasında yeni kararlar almış bulunmaktadır:

Sevgili dinleyenlerim ve tüm ilgilenenlere... Profesyonel müzik hayatımın 11. Yılında kendimi ait hissetmediğim ve tam olarak da asla içinde var olmayı başaramadığım, başarmak da isteyemediğim bilinen müzik sektörüne bir şekilde veda edip kendi bağımsız müzik dünyamın kuruluşuna dair yazımdır. Bu karar binevi müziğe değil müzik sektörüne vedamdır.
    Artık müziğimi tamamen kendi yapım olan kaynaklarımdan sunmaya ve paylaşmaya karar verdim. Bu karar doğrultusunda müzik marketlerden ve bir çok dijital müzik platformundan çekiliyorum. Yani artık albümlerimi müzik marketlerden edinemeyecek (marketlerin stokları bitince) ve müziğime de bir çok digital platformdan erişemeyeceksiniz. Ancak her zamanki gibi radyo, tv ve yazılı basından uzak, tamamen kendi yapımı oluşturacağım yeni bir sistemle, başka bağlarla birbirimize ulaşacağız. Tüm sosyal medya kanallarımız baki.
    Bu kararımdan sonra tüm yeni ve eski albümlere, yayınlanacak kitaplarawww.ca-cemadrian.com online satış sitemizden ulaşabilecek, müziğimin djital haline size sunacağımız ücretsiz linklerden sahip olabileceksiniz. ( Albüm ve kitap yayın zamanlarını ilerleyen tarihlerde bildireceğim ) Bu bilinen müzik sektörünün kurallarının oldukça dışında olan varolma biçimim tamamen iç güdüsel bir bağımsızlık ve özgürlük dürtüsüdür. Ben ve dinleyicilerimin tüm sektörden izole olmasını sağlayacak olan bir adımdır. Bu yolda artık tamamen başbaşayız... Bu kararım doğrultusunda teknik bağlarımızı kopardığımız dostlarım DokuzSekiz Müzik ailesi, çok değerli ve her kararımda bana desteğini esirgemeyen müthiş adam Ahmet Çelenk (Ahmet abim) ve sevgili Demet Karaduman'a beraber geçirdiğimiz güzel yıllar için ve bana, müziğime olan hassasiyetleri, benim için yaptıkları ve yapmak istedikleri tüm güzel şeyler için teşekkürlerimi, minnetlerimi sunarım. Harika insanlar... Onları çok ama çoooooookkkkk seviyorum. " Bizim çok daha değerli ve sonsuza dek sürecek bağlarımız var... "

Şimdilik söylemek istediklerim bu kadar... Tüm gelişmeler ve albümlerime erişim hakkındaki gelişmeleri size yine kendi sosyal medya hesaplarımdan bildireceğim.
    En içten sevgilerimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 20 Ocak 2017; 13:10:16 >
  • Bir rüya içinde, ağır ve sessizce, ince buz üstünde yürüyorum.
    Önümde duvarlar, gözlerimde bağlar, alevler içinden geçiyorum.

• Cem Adrian Live Youtube kanalında bir sorun oluşmuş ve düzeltilecekmiş en kısa sürede
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.