Şimdi Ara

Celtics Taraftarlarından Yardım İstiyorum (Bu adamlar kim?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Wieniawski (2 mesaj) skdaj (1 mesaj) MajestiC (1 mesaj) isimbulamadim (1 mesaj) TroopeR (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Celtics Taraftarlarından Yardım İstiyorum (Bu adamlar kim?)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    14 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Normalde basketbolla çok alakam yoktur ama istanbula geldiklernde celtics takımıyla Eğitim Gönüllüleri Vakfının organizasyonuna katılma fırsatım oldu.Takımdan imza aldım ve ek olarak çıkan fazla imzaları bu adamlara attırmışım.Bu adamların kim olduğunu çözemedim, sanırım antrenör filan olabilirler.Tanıyan varsa söyleyebilir mi?

1-)

2-)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yüzbaşı
    512 Mesaj
    İlki Robert Horry, ikincisi de Sam Perkins olsa gerek. Yanılmıyorsam ikisi de kariyerlerinde Celtics forması giymedi. Şu anki görevlerinin ne olduğunu bilmiyorum ama t-shirtlerden anladığım kadarıyla NBA Cares adına gelmişler ve NBA'i temsil ediyorlar. Bostonla bir alakaları olduğunu zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulamadim -- 7 Ekim 2012; 23:32:32 >
  • Yarbay
    3651 Mesaj
    Robert Horry, şuanda ESPN yorumcusu. 7 yüzüğü var. 3 farklı takımda şampiyonluk yaşamış 2 oyuncudan biri.(Rockets, LAL, SAS)

Sam Perkins, kuzey carolina üniversitesinden MJ'in takım arkadaşı. 1982'de NCAA şampiyonu olmuşlar. En parlak dönemini 93-98 yılları arasında Supersonics ile yaşamış. Bu oyuncu ile ilgili pek bilgim yok.

İkisinin de Celtics ile alakası yok. NBA Cares organizasyonuyla ülke ülke geziyorlar...
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Horry'e nolmuş la öyle
  • Yarbay
    3354 Mesaj
    birincisinin mj' den çok yüzüğü var, öyle söyleyeyim
  • Er
    14 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Neyse takım imzalı formayı bozmuşuz ama bu adamlardan da alınırmış yani :) bilmemenin zararları işte, gerçi kevin garnettan da imza alamamıştım, karma bişi oldu yani, teşekkürler size de, çok sağolun.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,256
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.