Şimdi Ara

✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye yeni kimlik onayları tekrar aktif hale geldi

Celsius Network Nedir anlatım ▶️

2017 kurulan Ex-telecom, blockchain tech konusunda ukrayna kökenli araştırmacı alex mashinsky'nin borç alıp verme (lending) platformu. birçok kuruluşla çalışan celsius yatırımcılarıyla haftalık soru cevap etkinliği yapıp yeni geliştirmelerini sürekli anlatıyor. bu uygulamada stablecoinlere %9,5 gibi bir apy veriyorlar. bitcoin,ethereum vb. coinlerden de %4-5 gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. uzun süredir kullanıyorum haftalık olarak ödemeleri cüzdanıma geçiyor. 2 senedir de ödemeye devam ediyorlar. boşta stablecoin dolarınız var ise değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.tabii ki blockchain teknolojisinde her zaman riskler de vardır. ben de kullandığım için uygulamadaki bütün gelişmeleri yakın takipteyim.

⛔Bu linkten kayıt olana 50 $ lik btc ödeme yapıyorlar.⛔
    ⛔Referans kullanan kişiler 30$ iade ediyorum ⛔

Celsius Network CEL
    🔆İlk transferinizi tamamlayın
    50$ Bitcoin kazanın🔆
    büyük bir şirket NEXO gibi
    FTX, OKX, BİTTREX Listeli #CEL

Zarar da olan spot coiniz atın cüzdan AVAX , SOL , XRP, XLM LTC , DOT , MANA , DOGE , UMA , BNB, LİNK, ZEC, EOS, ADA, 55 adet destekliyor cüzdan 410 dolarlık bakiye atın 30 gün hold edin 400 dolar altına düşerse bile ödül geliyor sadece 30 gün den önce çekim yapılır ise ödül 🏆 ödül iptal oluyor.
    Dolar stablecoin
    USDT USDC BUSD Tusd Gusd Erc20 destek li Depozit FTX de bedava çekim oluyor stabil coin Depozit yapıla biliyor
    ⛔Referans Link ⛔
    1.

Web den giriş yapınca masaüstü 🖥 görünüm yapın link yapıştırın ref bölüm de yazdığına dikkat edin

KYC tamamlayın(İki yere de TC numaranızı yazın)

2. Desteklenen varlıklardan 405 ABD Doları veya daha fazlasını Celsius hesabınıza aktarın 30 gün bekleyin ve ödül olarak 50$ Bitcoin kazanın!
    50 Dolar 30 günün sonunda güncel olarak 50 dolar gelir aşşagı gelmez nexo gibi degil 🏆
    30 gün dolmadan parayı çekerseniz ödülünüz yatmaz. 50 Dolarlık BTC şeklinde yatacak.

3. Seçenek (Toplam Kazanç 50$) (Referanssız)

💵 İlk Olarakhttps://app.celsius.network linkinden referanssız şekilde kaydoluyorsunuz ardından KYC(Kimlik doğrulama) yapıyorsunuz. KYC kısa sürmekte.

💵 Mobil uygulamayı indirip profil sekmesinden promo codes kısmına girip HODL50 kodunu yazıyorsunuz

Celsius Network Trustpilot

Reviews 1,622 • Great
    TrustScore 4 out of 5 ✨ 3.9

https://www.trustpilot.com/review/celsius.network

Baka bilirsiniz trustpilot puan ve yorumlarına NEXO gibi kaliteli bir şirket Celsius network.
    Lütfen kayıt olur iken ve Pm ve Depozit atınca pm atın. telegram dan yaza bilirsiniz.

05,06,2022
    400 $ güncel TL 6,650 Tl Depozit 30 gün.
    Kazanç 80 $ güncel Tl 1330 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CS GO Pro -- 4 Mart 2023; 15:42:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Desteklenen cüzdandaki Kripto paralar resimleri ✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷 ✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷 ✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷 ✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷

Lütfen Ref dan kayıt olanlar bana yazsın kontrol edicem yoksa 20 $ ödül vermiyecem.

• Kampanya halen aktif 4 kişi ref dan üye oldu burdan

• Kayıt olan pm dan yazsın yardımcı olurum.

• Spot coinleri parça parça atınca oluyor bilgi.
    Misal 120 dolarlık trx, Dot 150 $ bnb 133 dolarlık attın mı bonus aktif oluyor.
    50 dolarlık btc 30 gün kilit li.
    Spot zarar da olanlar mutlaka celsius atıp beklemesi önerim ha binance den spot dur ha celsius dur farkı yok tek fark celsius da 50 dolar bonus vericek 😃
    Birde 20 $ ben vericem
    🏛 70 $ Total

• spotta usdt geçemiyor muyuz

• Evet bütün wallet coinler geçerli

• Ama stabil coinlerin hepsi Erc20 destekli

• Busd bile Erc20 olması kötü olmuş bnb Misal smart chain destek li ama Busd erc20

• Güncel devam ediyor.
    6 kişi üye oldu lütfen ref ile kayıt olanlar özelden veya burdan bildirim yapsınlar kontrol edicem.

• ✅ Celsius 1,330 TL Kazanç 30 Gün 400$ Deposit 🇹🇷

• Yatırım yaptım bonus kilitli olarak göründü. Herkese bol kazançlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 400 deposit attım 1 ay sonra 50 dolar celsius dan
    25 dolar ödemesi yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

• Güncel

• Reference kullanan kişiler %60 referans kazanç iade Ref kazanç 50$
    Güncel kampanya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.