Şimdi Ara

⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!) ⚡ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba hocam,

Celsius’dan yapılan tüm çekimler ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi borsa da güvenilir gibi pek çok kişi yapmış fonlama sağlarsam size dönüş yapacağım

• Wadjet hocam merhaba. Ben buna şimdi sizin referral ile kaydolsam ama parayı atıyorum 20 gün sonra yatırsam oluyor mu? Yoksa üye olur olmaz mı yatırmalıyız?

• Wadjet kullanıcısına yanıt

hocam bu ayda 1 defaya mahsus yapılan bir işlem mi? yoksa 1 ay sonra 75$ aldıktan sonra paramı çekip tekrar mı 400$ atmam gerekiyor?

yani kısaca özet geçeyim,

400 dolar attım 475 olarak çektim, ertesi gün 400 dolarımı tekrar yatırdım 1 ay sonra tekrar 75 dolar alabiliyor muyum?

• @Paykipel

Dönüşünüzü bekliyorum hocam görüşmek üzere.

@tembel hayvan

https://support.celsius.network/hc/en-us/articles/360002132218-How-do-referral-codes-work-

Üye olduktan sonra gün olarak bir bilgi hiç bir yerde göremedim hocam. Bence işlemi yapacağınız zaman üyelik açmanız daha mantıklı.

@madro

Referans ödülü tek sefere mahsus olarak geliyor hocam. Referans ile üye olduğunuzda ilk 400$ yatırımınızı 1 ay tutarsanız, 50$ size ve 50$ referans veren kişiye gidiyor. Her ay bunu yapamazsınız farklı üyelikler bulamadığınız sürece.

• 50+25$ ödülüm elime ulaştı, teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güle güle harcayın hocam.

Güncel.

• Celsius ve Wadjet hocamız tarafından bugün bütün işlemler 0 sıkıntı ile tamamlandı ⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!)  ⚡ ⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!)  ⚡ 

⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!)  ⚡
  • 1 ay ne çabuk geçti :) Wadjet hocama teşekkürler ref ödememi de gönderdi. ⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!)  ⚡ 

• Katılım yaptım 50 dolar btc ödülü kilitli olarak elime ulaştı wadjet hocama teşekkürler destekleri için. Şimdi 1 ay bekleyeceğiz.

• ref linkiniz ile üye oldum

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

Güncelleme mesajlarım, başlıklarım bile taklit edilmeye başlanmış. ⚡ Celsius - 400$ Yatır, 30 Gün Tut, Çekilebilir 75$ (İŞLEMLER DURDURULDU!)  ⚡ 

• @Wadjet ile anlaştığımız üzere ref için 25 busd ödeme göndermiştir. İlgisine teşekkür ediyorum, 1 ay bugün doldu, benden önce kendisi bana parayı bana göndermek üzere ulaştı ve ilgilendi.

Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovahkiin_16 -- 17 Mayıs 2022; 20:59:44 >
  • Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.