Şimdi Ara

Celal Bayar Üniversitesi Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (İng)Bilgisayar Müh düşünüyorum nasıldır ortam vs?

• Tek kelimeyle igrenc ortam falan ariyosan hic gitme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mühendislik ve FeF için geliyosan gelme İİBF için on numara
  • gerçekten o kadar kötü mü eğitim kalitesi falan :(
    ingilizce olması cazip gelmişti bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezon -- 10 Temmuz 2014; 17:12:38 >
  • freezon kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım valla iki senedir ben burda anlatıyorum dilimde tüy bitti en son birkac hafta önce gittim lys icin o kadar berbat bir ortam,üniversite olamaz kampus olamaz demiyorum cunku kampus yok ben manisaliyim ama sevmem yani özel bir sebebi yok cok kötü bir şehir bence ki ben merkezde oturuyorum üniversite mühendislik fakültesi ta anasının gözünde merkezden arabayla kırk dakika çevrede ottan boş araziden başka hiçbir sey yok ben burdan kurtuldum gidiyorum sen geleceğini karartma illa yazicam diyorsan git kendi gözünle gor öyle yaz

• Bende tip düsünüyorum, ortami egitimi vs.. bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • Tıp ve iibf okunur. Yoksa gelme.
  • kardes bende isletme düşünüyorum orada değer mi ikinci ögretim 1150 tl para verceem bide hersene
  • Ya onu bilmiyorum sayısal meslekler hakkında bilgim var ama bence verme o parayı eğer başka seçeneğin varsa

• gabrina G kullanıcısına yanıt
    hocam muğla sıtkı koçman nasıl peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabrina

Ya onu bilmiyorum sayısal meslekler hakkında bilgim var ama bence verme o parayı eğer başka seçeneğin varsa

Katılıyorum. Dostum belki abartı geliyor olabilir ama. bayağı tarla gibi mühendislik gerçek bu yani.
  • mugla sıtkı kocman geliyor afyon kocatepe geliyor parasız normal egitim yani oraları mı tercih etsem
  • McLemore kullanıcısına yanıt
    Tip puanı son yillarda cok düştü 1.sebebi okul cok yetersizdi birkaç sene önce kadavralari sularin içinden alıyorlardı okulun bir kısmını şu basmıştı 2.sebebi bizim dershane hocaları celal bayar tıbba yollarız diye korkuturlardi bizi burda insanların bakış acısını anlatmaya çalıştım bu etkiledi puanları manisalı olan hiçbir arkadaşım yazmadı Cbu tip elbet yazan vardır da manisa dışından daha cok yazılıyor ancak hastanesi açıldı imkanlari daha ıyi son zamanlarda konumu da ıyi sayılır bozkoyde merkeze yakın

• freezon kullanıcısına yanıt
    Mugla da işletme okuyan arkadaşım var baya memnun halinden muğla ve manisa kiyaslanmaz zaten en başta ortam olarak eğitimleri de aynıdır ya da yakındır diye tahmin ediyorum muhendislikleri hakkında fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabrina -- 10 Temmuz 2014; 17:27:12 >
  • Muğla varken afyon yazma afyon baya asosyal bir yer muğla güzeldir

• muğla yazın aydın yazın denizli yazın
  • quote:

Tip puanı son yillarda cok düştü 1.sebebi okul cok yetersizdi birkaç sene önce kadavralari sularin içinden alıyorlardı okulun bir kısmını şu basmıştı 2.sebebi bizim dershane hocaları celal bayar tıbba yollarız diye korkuturlardi bizi burda insanların bakış acısını anlatmaya çalıştım bu etkiledi puanları manisalı olan hiçbir arkadaşım yazmadı Cbu tip elbet yazan vardır da manisa dışından daha cok yazılıyor ancak hastanesi açıldı imkanlari daha ıyi son zamanlarda konumu da ıyi sayılır bozkoyde merkeze yakın

O kadar kötü mü yahu, İzmirden gel git yaparim bende yazarsam. Okuyan biri bilgilendirse cok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLemore

quote:

O kadar kötü mü yahu, İzmirden gel git yaparim bende yazarsam. Okuyan biri bilgilendirse cok iyi olur.

Tıp yazacaksanız yazılabilir. Mühendislik ve fef berbat.

• İİBF'de okuyan ve Manisalı bir vatandaş olarak söylüyorum, Mühendislik ve FEF yazacaksanız yazmayın. Eğitim Fakültesi de yazmayın, merkeze 2.5 saat uzak bir ilçede.
    Müh. ve FEF ineklerin içinde, dağın eteğinde. Merkeze 30 dakika uzaklıkta arabayla.

En iyisi İİBF ve TIP, hem merkeze yakın, hem muhiti güzel.
    Besyo ve Yabancı Dillerde iyi sayılır, Müh ve Fef'e nazaran...
  • Ben de tıp yazmak istiyordum ama bu yorumlardan sonra Neyse bi de kendi gözümüzle görmek lazım taa Bursa'dan oraya mı gelicez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.