Şimdi Ara

Çektiğim Fotoğrafları T-shirt e basmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
38.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbulda oturanlar için diyorum kadıköydeki çoğu foto studyosu o işi yapıyo tshirt dahil 5 ytl falandı sanırım canavar gibide oluyo hiç uğraşmaya gerek ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredcoder

istanbulda oturanlar için diyorum kadıköydeki çoğu foto studyosu o işi yapıyo tshirt dahil 5 ytl falandı sanırım canavar gibide oluyo hiç uğraşmaya gerek ok

verdiğin bilgi için teşekkürler
  • yaw ben bu olayı çoktandır düşünüyorum acaip baskı çeşitleri varda bi türlü baskıyı yaptuıcağım yer bulamıyodum
  • Bu işi ankarada yapan birisi var. Karum'da 1. katta arka tarafta Shirt Shop var. İzmir'de biz yapıyoruz Hatay Hakimevlerin'de. T-shirt'ün yanı sıra Karum'daki bayanlarda da bizde de fotograftan Puzzle, Kupa, Yastık, Çanta fln da yapılabiliyor. Bir de sihirli kupa var ki anlatılmaz görmeniz lazım...
  • valla bende avery aldım 8 dolar 5 adet A4 kağıt ama nasıl olcak bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalbim_nefretim

valla bende avery aldım 8 dolar 5 adet A4 kağıt ama nasıl olcak bilmem

hehehe yaw kaç yıllık konu bu bunu yazanlar belki ölmüştür

kardeş yanlış anlama espiri manasında söyledim

• 3 Yıllık konu la neettiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mertkan

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by owin</i>
    <br />simdi biz arkadaslarla tshirt yaptlracaktlk..
    bilgisayarda istedigimiz seyi ayarladlk,diskete kaydettik..burada(izmir) spor malzemeleri yapan biryere götürdük..siyah long sleeve(boyle deniyor sanlrlm,tshirt kumasl ama uzun kollu)üzerine onlu arkaLl baskl yaplLdl klyafet + baskl 10milyon vermistik(14müydü yoksa(:

resmi diskete koy,saga sola sor arastlr pahaLlysa transfer kagldl,hem güzel baskl fena degil yani
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Süper bir çözüm. Tebrikler[frndsp]

Ben de diyorum ne yapmışlar 2004 ün konusuymuş

• ne güzel işte eski 1 anıyı canlandırdım hehehehe ha unutmadan bilgiler eskimez ve soylnen sozler daima hafızada kalır :D:D
  • eski meski bilgi işe yarıyacak mı yarıyacak. niye ses cikartiyonuz.
  • Selamlar, en son mesajın üzerinden 2 yıl geçmiş. Evde yapılabilcek tşört baskılarının kalitesinde herhangi bir artış oldu mu? Bunun için cihazlar falan varmı? Bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.
  • 2004 yılında bu konular vardı hala bunlarla uğraşan kaldımı ?
    Bu arada 5 yıllık bir konu hortlatılarak rekor kırılmış.
    Bu konu açıldığımda AMD Athlon soket A işlemciler ve ASUS 9550 VGA lara OC yapmak için uğraşıyorduk.
  • O zamanlar tşört giyiyordun, ya şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: begburs

O zamanlar tşört giyiyordun, ya şimdi?

Cübbeye geçtim!

__

Geyik bi tarafa 5 yıllık konu! Alkışı hakediyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Cübbeye geçtim!

__

Ilk mesajdan basladim bende. Ciddi ciddi okuyorum. Disket diyor, milyon diyor. Bi gariplik var ama

• sohbetin arasında "disket"i görünce gözlerim yaşardı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Cübbeye geçtim!

__

Ilk mesajdan basladim bende. Ciddi ciddi okuyorum. Disket diyor, milyon diyor. Bi gariplik var ama

+1

• http://www.fanilamanila.com da basıyorlar bu tarz t-shirt. konu hortladığına göre bu teknolojide 2004 ten beri gelişme olmamış anlaşılan ;)
  • Madem konu hortladı ben de sorayım o zaman, pastalara da mı aynı yöntemle basılıyor?
  • pastalara transferin presle yapılmadığı muhakkak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.