Şimdi Ara

ÇEKMELER HANGİ YILA BENZER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lys fen hep belli düzeyde oluyor bence gecen seneki fizik hariç matematikte geçen seneden biraz zor olursa cekmeler hangi yil gibi olur bu sene cekmeler zor olacak dediniz moralim bozuldu 😊😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2014-2015 arasi

• hadi sınavdan sonra sıralamalar hangi yıla benzer sorularını bir nebze anlayabiliyorum da

çekmeler hangi yıla benzer ne ya , kafayı mı kırdınız allah aşkına nasıl sorular bunlar
  • Şimdi bakın ygs2de yüksek sosyal netleriyle istediği sırayı alamayanlar çok oynar ileri çeker yani niye derseniz mf3 için konuşuyorum fen yüzde 11 mat yüzde 11 türkçe 11 sosyal 7 etkiliyor ama ygs2de sosyalin katsayısı 1 fen in 4 matin 3 fen sosyalin 4 katı olan fen katsayısını ele alsak bile yüzeysel olarak aralarındaki fark aşırı derece azalıyor 0,8 e 1 gibi birşey oluyor demek istediğim su ki siz puan sitelerinde lys netleri aynı tutarak 2014 u matı ve veya fein değiştirerek aynı sırayı elde ederken sosyalı azaltarak yaparsan aradaki farkı görürsünüz benim fikrim böyle gerçek de böyle beni olumsuz etkileyecek bir durum fakat gerçekler böyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: tataRkralı_14

Şimdi bakın ygs2de yüksek sosyal netleriyle istediği sırayı alamayanlar çok oynar ileri çeker yani niye derseniz mf3 için konuşuyorum fen yüzde 11 mat yüzde 11 türkçe 11 sosyal 7 etkiliyor ama ygs2de sosyalin katsayısı 1 fen in 4 matin 3 fen sosyalin 4 katı olan fen katsayısını ele alsak bile yüzeysel olarak aralarındaki fark aşırı derece azalıyor 0,8 e 1 gibi birşey oluyor demek istediğim su ki siz puan sitelerinde lys netleri aynı tutarak 2014 u matı ve veya fein değiştirerek aynı sırayı elde ederken sosyalı azaltarak yaparsan aradaki farkı görürsünüz benim fikrim böyle gerçek de böyle beni olumsuz etkileyecek bir durum fakat gerçekler böyle...

Hocam anlamadım ygs2'de istediğini alamayıp iyi sosyal yapan çeker mi demek istediniz? Ve sizce iyi sosyal neti kaçtır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi kendimi nasıl elerim diye merak ediyorsanız burada takılabilirsiniz.
  • Pixel. kullanıcısına yanıt
    İyi sosyal neti sıralamaya göre değişir 20 sosyal neti ilk 5k daki adamı geri atar ama 50 deki adamı ileri fırlatır misal yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tataRkralı_14 -- 1 Nisan 2017; 22:39:13 >
  • Königsrasse36 kullanıcısına yanıt
    Hahahahha bunu yazmak için gelmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Königsrasse36

hadi sınavdan sonra sıralamalar hangi yıla benzer sorularını bir nebze anlayabiliyorum da

çekmeler hangi yıla benzer ne ya , kafayı mı kırdınız allah aşkına nasıl sorular bunlar

Hocam siz bayanmıydınız

• .koter. kullanıcısına yanıt
    evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Königsrasse36

evet

• çekmeler türkçe mi
  • Bu sene vinç operatörleriyle çekilecek mis hocam sıralamalar

• 2031

• Bu sene efsane çekişler olacak aynı zamanda efsane düşüşler de,ygs de manyak yığılma var herkesin puanı yakın

Bayan değil kadın, öğrenemedin gitti koter
  • quote:

Orijinalden alıntı: V3tra

Bayan değil kadın, öğrenemedin gitti koter

kadın olduğunu nerden biliyorsunuz hocam belki kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkyasa16

Bu sene efsane çekişler olacak aynı zamanda efsane düşüşler de,ygs de manyak yığılma var herkesin puanı yakın

ilk 30 binde 0 yığılma var, belki 2015 de bile bu kadar değildir, ilk 50 bin dışı dediğiniz gibi.
  • 100k-250k arası inanılmaz yığılma var bu aralıkta olanlar üzülmesinler çok rahat çekebilirler 70k lara.

aynen hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.