Şimdi Ara

.::Çekirdek Açabilen Anakartlar:.. (GÜNCEL!!!) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
4
Favori
32.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anakartınız soket fm1 destekli.Yani normal işlemcileri kullanamıyorsunuz ve çekirdeği açılmaya uygun işlemcileri desteklemiyor;

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=3928

Sayın tibet53;

Anakartınız çekirdek açmaya müsaittir;

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=13-131-618&SortField=0&SummaryType=0&Pagesize=10&PurchaseMark=&SelectedRating=-1&VideoOnlyMark=False&VendorMark=&IsFeedbackTab=true&Keywords=unlock&Page=1#scrollFullInfo

Sayın Zobaa16;

Anakartınız çekirdek açmaya uygun,bahsettiğiniz işlemci de.Fakat bu iş şans,açar diyemeyiz denemelisiniz

• sağolasın, riske girmedim :)

Bursadayken acil işlemci takmam lazımdı Phenom II X4 840 taktım..şu an gayet memnunum
  • Şansa bak, Gigabyte MA790X-DS4 var bende, ve bir tek onda nasıl açıldığı yazmıyor! Üztelik işlemcim de canavar X3 720, şu an bile 3.4'de stabil çalışmakta
  • Konu'yu 9XX serisi Anakart'ları da ekleyerek güncelleyebilirseniz çok güzel olur.
  • merhabalar msı 880gm-e41 anakart almaya karar verdim bide buna amd sempron işlemci alıcam acaba cekirdek acmya uygun olurmu ögrenmek istiyordum
  • Asus M5A97 ve M5A97 Evo çekirdek açabiliyor
  • Gigabyte Ga-990Fxa-UD5 te Varmı Çekirdek Açma ?
  • athlon II x3 450 işlemci var çekirdek açınca çekirdek ısıları 75~80 C arası CPU ısısı 40 C de dolanıyor oyuna girince pc işlemci ısı sınırına gelio ve kapanıyor sebep ne olabilir . bios default voltaj ayarı 1.45 V :'/

Anakart : M68-MT S2P GIGABYTE
  • GIGABYTE M68MT-S2P VEYA MSI 760GM-P33 ÇEKİRDEK AÇARMI ACABA
  • GIGABYTE M68MT-S2P ile sempron 140'ı x2 yapabildim, çekirdek açma özelliği mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

GIGABYTE M68MT-S2P ile sempron 140'ı x2 yapabildim, çekirdek açma özelliği mevcut

en kötü özelliği bu anakart ile overclock yapılamaması ..
  • Beyler sb950 ler ile çekirdek açılabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Beyler sb950 ler ile çekirdek açılabiliyormu?

9 Serisi anakartlarda Amd bu özelliği kaldırdı ama üreticiler bios'a ekliyorlar, tabi eskisi kadar stabil olmuyor diye biliyorum zira kapatılmış çekirdeklere de artık pek yer vermiyor AMD
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Beyler sb950 ler ile çekirdek açılabiliyormu?

9 Serisi anakartlarda Amd bu özelliği kaldırdı ama üreticiler bios'a ekliyorlar, tabi eskisi kadar stabil olmuyor diye biliyorum zira kapatılmış çekirdeklere de artık pek yer vermiyor AMD

O zaman biz 8 serisi ile devam edecez.
  • Artık AMD'nin piyasası da tartışılır hale geldi.8 çekirdekli işlemcileri 3 sene önce çıkmış 6 hatta 4 çekirdekli intel işlemcilerle yarışamıyor.Almadan önce bir kez daha düşünülmeli :S
  • Uzun zamandir hortlamamis konu
    Listeye eklenebilecek olanlar
    Foxconn 880gmv Sempron 140 x2 oldu
    Sappire AM2RS790G Sempron 140 x2 oldu.
  • Konusu geçen ASUS anakartlarda sadece, bilgisayar açılırken 4 tuşuna basmanız, açıldıktan sonra bir restart atmanız çekirdeğin açılması için yetiyor :) Az mı topladım arkadaşlarıma Phenom II x2 555 + ASUS M4A78LT-M LE ikilisini :)
  • bu phenom x2 555 sadece bende çekirdek açmıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: haka35

bu phenom x2 555 sadece bende çekirdek açmıyor galiba

Şansına , çoğunda açılıyor bazılarında çekirdek açılmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotten81

quote:

Orijinalden alıntı: haka35

bu phenom x2 555 sadece bende çekirdek açmıyor galiba

Şansına , çoğunda açılıyor bazılarında çekirdek açılmıyor :)

bu şans denilen şey de bir kere olsun benim tarafımda değil :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.