Şimdi Ara

Çekim Gücü Konusunda Avea'ya Haksızlık Yapılmıyor mu? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
31.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz devam edin Turkcell ile o zaman :)iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tranz

Siz devam edin Turkcell ile o zaman :)iyi forumlar.

Ya hemen kızma :)
    Ben olanı söyledim. Bu fiyata mutlaka bir kalite farkı olacak.
    Ama hiç konuşamamak gibi bir durum olur mu acaba avea'da.
    Hayır 12 ay taahhüt olmasa denmek için hemen geçerdim aslında.
  • evet artik cogu yerde cekiyor ama dalgalanma cok oluyor. telefon sabit elimde duruyor 4-3-2 arasinda gidip geliyor cekim kuvveti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam on yargılarınızı bir kenara bırakın. 1 ay avea ya geçin kullanın. Eğer memnun kalırsanız devam edersiniz. Yoksa turkcell e geri dönersiniz. Turkcell 5 çekiyo. Ama kısıtlı paketler olduktan sonra düzgün telefon kullanamadıktan sonra istediği kadar çeksin ne anlamı var ki.. Zaten eşiniz çocuğunuz da kullanıyormuş. Siz de geçin kendiniz gözlemleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 5 Temmuz 2014; 23:58:53 >
  • Yapiliyor

• İşte sorunda burada. Avea geçmek istediğim tarife eşşiz tarife 1000 dk. 1000 sms 2gb internet, taahhütlü 24,5 TL. telsiz iletişim vergisi ile 26 TL. ye geliyor.
    12 ay taahütlü yani deneme 12 ay oluyor :)
    Şu anda Turkcelle her yöne 500 22 tl. ödüyorum.Gerçi o 500 dk. yıda bitiremiyorum :) ama internetim yok, o yüzden istiyorum. turkcellin internetli tarifeleri çok pahalı.
    Ama milyonlarca insan bu aveayı kullanıyor sonuçta, o kadarda kötü olamaz.
    Son yıllarda da çekim gücünde baya iyileştirmeler olduğu söyleniyor. Sanırım aveaya geçeceğim :)
  • Hayır yapılmıyor. Gerçekten gözlemlediğim kadarıyla en kötü çekim gücü olan operatör Avea. Ben de Avea kullanıcısıyım.

• Turkcell işini bilene ucuz. Her sene Mayıs - Haziran gibi çok güzel tarifeler çıkarıyor. O sırada geçtiniz, yok geçemediniz şansınıza küsün.

• Samimiyetle anlamıyorum sizleri, bende sıkıntı var diyeceğim ama hangi avea'lıyla yüzyüze konuşsam aynı şikayetler. Siz vericinin altında mı yaşıyorsunuz, bir ayrıcalığınız mı var çözemedim. Ben Tcell falan demiyorum, iş için kullandığım telefonu (vodafone) iş harci yanıma almaya başladım. Gayet iyi. Henüz internete giremediğim veya yeniden dene yazısını gördüğüm yer yok.

Ama şu kadarını söyleyim avea resmen vakit kaybı, vay neymiş ucuzmuş, kullanamadığım şeyi bana bedava verse ne olur. İşini bilirsin tarife takip edersen Tcell'de vodofone de ucuz.
  • %100 haksızlık yapılıyor. Daha 5/3'ün altına düştüğünü görmedim gittiğim yerlerde. Balıkesir'de oturuyorum.
  • arnavutköy istanbul'da ormanlık bir alana pikniğe gitmiştik. orada kuzenimin telefonu çekmiyordu(turkcell). ama benimki 5 çekiyordu. yani bence önyargılı olmamak lazım kimi yerde turkcell çeker kimi yerde vodofone kimi yerde avea.

avea'ya haksızlık yapılıyor bence. avea'nın çekmediği çok az yerle karşılaştım.zonguldak'a çanakkale'ye samsuna'a gittim giderken gelirken kaldığım süre boyunca hiçbir zaman çekme sorunu olmadı. kapalı bazı alanlarda oluyor o ayrı konu.ama eskiye oranla buyük gelişme kaydetti.

• Ucuz hikayesi değil 500 TL vereyim param çok züğürt değilim ama akılsızda değilim avea heryerde mükemmel çekiyor.

• Balkonda full h+ çeken internet, banyoya doğru gittiğimde edge oluyor ve 1 çizgi zar zor çekiyor Avea çekim gücü malesef iç mekanlarda çok kötü, aynı yerde Turkcell,Vodafone full çekiyor
  • çekmiyorsa numara taşırsınız olur biter

• Avea çok bariz şekilde iç kısımda çekimd kötü eğer çok sorun değilse kullanıcı için değişken çekim boşa 2 kat para bayılmaya gerek yok ben 2 defa denedim avea fiyat iyi hoş ama hizmet kaliteside fiyatla aynı politika şuan turkcell kullanıyorum çekim konusunda ciddi şekilde ileride şunuda belirteyim avea da internet biraz daha yavaş azalıyor sanki

• Evimde çekmiyor
    Çankaya da oturuyorum
    Ciddiyim

• Kardeşim valla bizim evde avea çekmiyor diye ben Turkcell'e geçtim.
    Şehrin merkezinde evin içine girmiyor yayın nasıl oluyorsa dışarıda çekiyor içeride çekmiyor bodrum katta falanda oturmuyorum.
  • Ya sorun 2G'de değilki insanlar hala çekiyor çekmiyor kıyaslaması yapıyor. Yıl olmuş 2014 bir zahmet 2G ve konuşmalarda sıkıntı olmasın.
    Yanlız interneti çok kötü be. Ciddi anlamda, tamam lisans ihalesinden dolayı mecburen Turkcell ve Vodafone dan geri kalmak zorunda. Bu kabulum ama bari taahüt ettiği hıza ulaşsın şehir içinde... Çoğu zaman çevirmeli hızı alıyorum...

• Yapiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

Kardeşim valla bizim evde avea çekmiyor diye ben Turkcell'e geçtim.
    Şehrin merkezinde evin içine girmiyor yayın nasıl oluyorsa dışarıda çekiyor içeride çekmiyor bodrum katta falanda oturmuyorum.

aynen kardeşim gaziantep batıkent 2 kat evin içinde ulasılamıyor dışarıda problem yok onun için türkcell e geçtim pahalı ama ne yapayım birde vodofone bulup denesem çekerse vodofone fiyatları daha iyi avea nın bu soruna bi çözüm bulması gerek

not 2 3 arkadaşıma müşteri hizmetlerini aratıp bizim adreste çekmediğini söylettiğim halde tık yok biz size dönicez dönen yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiseven -- 13 Temmuz 2014; 8:49:09 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.