Şimdi Ara

Çekim Gücü Konusunda Avea'ya Haksızlık Yapılmıyor mu? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
31.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankara çankaya evde 2 diş çekiyor bazen 3 oluyor tabi.internet hızı daha 2 mb yi göremedi 1.40 falan hep sözde reklamlarda 14 mb.
    edit:konuşmanın kesilmesi,ses gitmemesi de ayrı dert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 5 Nisan 2014; 16:18:19 >
  • 2-3 diş çekmesi üzücü düzelir İNŞAALLAH
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bursa gibi bir sehirde azda olsa sorun yasamak can sıkıcı olabiliyor.

Sehir merkezinde evlerin,ofislerin iç odalarında çekmediğine çok kez şahit oldum.

Millet konuşmak için cama yaklaşıyor.
    Aptalca bir durum

+1 aynısı istanbul/şişlide yaşadım.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    BU DURUM ÜLKEMİZİN HER YERİNDE AYNI BUNA İNAN
  • Yapılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Evde 3 tane avea hat var 2 si sonradan avea'ya geçti benim hattım 6 seneden fazladır avea. Evim Antalyanın merkezinde ve benim odamda 3g yi bırak 2g bile çekmiyor bazen defalarca müşteri hizmetlerini aradım. En sonunda çözüldü. Konu bu değil. Antalyayı bilenler için söylüyorum MarkAntalyanın tuvaletinde avea çekmiyor resmen internete girmiyor cihaz ama aynı tuvalete aynı kabine turkcell yada vodafone ile giriyorsun çatır çatır giriyor. (Bilmeyenler için MarkAntalya Şehrin tam göbeğinde.) Gel gelelim sıkıntı burada bitmiyor. Bazen insanlar bana ulaşamadıklarını söylüyor. Şehrin içinde şebeke bir anda gidip geliyor. 4 farklı cihaz kullandım aynı hat ile. Sıfır sim kart çıkardım bir hayli azaldı ama arada devam ediyor. Sadece şehir merkezinde olan olaylar bunlar.
  • üstadım kendini buralarda hiç yorma burada avea fanatikleri oldukça çok bu yazdıkların içinde sana bir mazaret bulacaklardır
  • dışarda sorun değilde evlerde kalın beton olan yerlerde turkcell çok iyi çekerken avea patlayabiliyor.
  • kerim35 kullanıcısına yanıt
    ewet
  • Peki bu kadar sıkıntı yaşıyorsanız, neden taşımıyorsunuz hattınızı? Sonuçta iletişim hayati önemde olabiliyor bazen? Adama sormazlar mı neden taşımıyorsunuz diye? Üstelik bir de 7 yıldır kullanıyor muşsun. 10 yıllık falan mı taahhüt verdin Avea'ya? Gerçekten ilginç insanlar var. Bu kadar kötüleyip, eleştirip, yerden yere vurup hala onu kullanmakta ısrar etmekteki amaç ne? Avea tekel değil bilginize... Ucuz olabilir ama kullanamıyorsanız, ucuzluğun anlamı yok, kullanabiliyorsan ucuz. Bu durumda Turkcell'e 10,20 tl fazla vermek enayilik olmuyor, Avea'ya para kaptırmak enayilik oluyor. Kullanamadığın bir şeye para veriyorsun. Turkcell'den Avea'ya geçtim. Evimde de Okulumda da çekim sorunu yok. Turkcell'de 14 tl'ye sadece 250 mb sınırlı internet alabiliyorken. Avea ile 200 dk, 250 sms, 250 mb sınırsız interneti 14 tl'ye alıyorum. Sürekli sıkıntı yaşasam, sıkıntımı ilgili mercilere iletirim buraya da yazarım. Ama sen çok abartıyorsun, yazdığın mesajların inandırıcıllğı ve samimiyeti kalmadı anla bunu bence. İnsanlarla dalga geçiyorsun sanırım, 7 yıldır kullanıyorum diyorsun birde. Ayrıca operatör farketmeksizin, hepsi borcunu ödemediğin zaman icraya verir. Turkcell birisine eyvallah, bu seferlik bizden olsun demişte bizim mi haberimiz yok?

• Evet bu kadar sıkıntı yaşıyorum ama annem ve babam internet kullanmadıkları için ucuz diye onların hattınıda geçirdik. Onlarda çok sıkıntı olmuyor. Bende çevremdeki herkes Avea olduğundan kullanıyorum ve tabiki ucuz. Çekim olayı göreceli bir kavram avea şehirde çekmezken ormanın içinde turkcell çekmezken çekiyor birazda şans işi. Ayrıca yukarıda belirttim çekmeme sorunu bir hayli düzeldi artık çok dert olmuyor. Ayrıca ucuz olmasının yanına her sene bir araba dakika sms vs alıyorum hat yaşından dolayı. Önceden Vodafone'u denemek istedim ama çekim sıkıntım büyük ölçüde düzelince (ki bireysel bir problemmiş) sadece helada internete gireyim diye 10 tl fazla veremem örneğin her ay 60 tl aveaya veriyorsam aynı paket turkcellde 73 tl. Peki borcumu ödemediğimi nereden çıkardın ? Ayrıca çok merak ediyorsan teknik destek kayıtları tutuluyordur. Aveadan para almıyorum merak etme. Sadece Avea hala turkcell'in gerisinde bağzı yerde.Ayrıca bakarsan bana fanbotluk yapma. Sistem tercihlerimiz aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOZ07 -- 6 Nisan 2014; 1:37:22 >

• yapılmıyor dort aydir avealiyim turkcellin bariz bir sekilde daha hizli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum alıntı yapmayı unutmuşum . Yukito,ya yazmıştım. Tekrar oku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 6 Nisan 2014; 6:23:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • kusura bakmayın sizin bu düşündüklerinizi biz düşünemedik olur paşam hemen taşırız hattımızı sorun değil ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

Aveaya haksızlık falan yapılmıyor. Terbiyem müsade etmiyor kendileri hakkında konuşmaya. Taahhüt verdim biter bitmez kaçarım, Turkcell ben ettim sen etme dicem. 15 sene Turkcell kalitesinden sonra epey sıkıntılı süreç geçiriyorum. Aldıkları para haram olsun o kadar diyorum siz anlayın. Kullanamadığın 4gb netim, kalitesiz 1200 dakikam var. Ucuz etin yahnisi deyimi cuk oturuyor. sene olmuş 2014 hala edge hızında nete bağlanıyorum deli olacam. muhtemelen bu yazıyı sene 2020'de okuyan biride bi kaç bişey yazmak veya sövmek için foruma giriş yapacak. Aveaaa senden nefret ediyorum. ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bende yaklaşık 15 yıldan beri Turkcell kullanıyorum ve Avea'ya geçmeyi düşünüyordum.
    Hele bu kampanya çok cazip gelmiştihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EssizTarife
    24,5 TL 1000 dk. 1000 sms ve 2 gb internet.
    Sizin bu yorumunuzu okuduktan sonra vazgeçtim.
    Kullanamadıktan sonra veya en ihtiyacım olduğu anda konuşamadık dan sonra biraz daha fazla veririm daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

Aveaya haksızlık falan yapılmıyor. Terbiyem müsade etmiyor kendileri hakkında konuşmaya. Taahhüt verdim biter bitmez kaçarım, Turkcell ben ettim sen etme dicem. 15 sene Turkcell kalitesinden sonra epey sıkıntılı süreç geçiriyorum. Aldıkları para haram olsun o kadar diyorum siz anlayın. Kullanamadığın 4gb netim, kalitesiz 1200 dakikam var. Ucuz etin yahnisi deyimi cuk oturuyor. sene olmuş 2014 hala edge hızında nete bağlanıyorum deli olacam. muhtemelen bu yazıyı sene 2020'de okuyan biride bi kaç bişey yazmak veya sövmek için foruma giriş yapacak. Aveaaa senden nefret ediyorum. ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bende yaklaşık 15 yıldan beri Turkcell kullanıyorum ve Avea'ya geçmeyi düşünüyordum.
    Hele bu kampanya çok cazip gelmiştihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EssizTarife
    24,5 TL 1000 dk. 1000 sms ve 2 gb internet.
    Sizin bu yorumunuzu okuduktan sonra vazgeçtim.
    Kullanamadıktan sonra veya en ihtiyacım olduğu anda konuşamadık dan sonra biraz daha fazla veririm daha iyi.

Bende 12 senelik turkcell macerami avea ile sonlandirmistim. 2 senedir avea yi kullaniyorum ne fazla fatura ne de internetini kullanamayacak kadar cekmeme problemi yasamadim. Bir cok il ve sahil kesimi gezdim edge ve 3G full. Şuan da 12 ay taahut karsiliginda yuzde 50 indirimim var 15 tl alti fiyat geldigi icin 2 ayda bir faturalandiriliyorum.

Sözüm o dur ki kimseyi dinlemeyin. Avea cekiyorsa yasadiginiz yerde alin ve turkcell den kurtuldugunuza sukredin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir ton zaman geçmiş hala avea kullanıyorum, Turkcellden bilhassa acayip acayip mesajlar geliyor sürekli 1 gb internet, 500 dk her yöne megamanyak tarife, hadi sizde gelin 30 tl ye gibi :D 4gb internet, 1000 dk her yöne, 500 sms, 5000 dk gurup içi 28 tl para ödüyor, kendimi soydurtmuyorum kimseye.. 10 senedir bir kere bile aile fertlerimden birisine ulaşmak isteyip te ulaşamadığım olmadı. Bilemiyorum biraz da belki şans işi.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Geçeyim mi gerçekten bilemiyorum.
    En lazım olduğu zaman kullanmazsan, "lanet olsun" demekten korkuyorum.
    Gerçi eşimi ve oğlumu 2-3 ay önce bimcelle geçirmiştim çok fazla sorun yaşamadılar şimdiye kadar.(Bimcell Avea alt yapısını kullanıyor bildiğim kadar)
    Ramazan bitiminde tatile çıkacağım, sahil kesimlerinde avea nasıl bilemiyorum o yüzden biraz tedirginim.
    Bir yandan da turkcell'e soyulmaktan bıktım...
  • Geçin Avea'ya Turkcell soygunundan kurtulun. 6-7 yıldır aveadayım internet hız problemi dışında bir sıkıntı yaşamadım. Ama Ping değeri olarak en iyisi avea diyebilirim ne oyunlarda kopma oluyor nede yüksek Ping. Turkcell hızlı ama kopma oluyor ve 150 Ping veriyor. Vodafone 130 Ping ama hızı avea kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tranz kullanıcısına yanıt
    İnternet olarak sadece sosyal ağları kullanıyorum.Bazen de gazetelere bakıyorum veya internette bir şey aradığımda.
    Konuşma benim için daha önemli.
    Şimdi evde oğlanın telefonu(ip4) ile karşılaştırdım(Bimcell) evde 4 diş çekerken bazı odalarda 3 dişe düşüyor benim telefon(4S turkcell) her yerde 5 diş full çekiyor !
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.