Şimdi Ara

Çekilişle bir kişiye 'Evrim Nedir' kitabı hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, vakti zamanında forumdaki bir çekilişte Yemeksepeti'nden 20 liralık yemek kazanmıştım. Ben de bir çekiliş yapayım dedim.

14 Ağustos saat 20'ye kadar çekilişe katılmak isteyen arkadaşlardan birisine şu kitabı hediye edeceğim:http://www.dr.com.tr/kitap/evrim-nedir/ernst-mayr/bilim/bilim-tarihi-ve-felsefesi/urunno=0000000678700

çekiliş bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 14 Ağustos 2017; 23:29:10 >

• Nasıl katılıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende katılmak istiyorum ne yapmak lazım
  • konuya mesaj atmanız yeterli, katılmış oldunuz :D süreyi bu ak?am 8'e dek uzattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 14 Ağustos 2017; 14:28:30 >
  • katılmak istiyorum
  • Çekilişe katılmak istiyorum
  • Katılalım bakalım

• Katılmak istiyorum.
  • Tebrikler hocam güzel hareket. Benim ihtiyacım yok o yüzden katılmak istemiyorum faydalanacak bi arkadaşa çıkar umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılmak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar çekilişe 7 kişi katıldı. ufak bir program yazdım kazananı belirlemek için
    Çekilişle bir kişiye "Evrim Nedir" kitabı hediye
    şöyle ki program çıktı olarak [1,7] aralığında bir değer verecekti. çekilişe katılan arkadaşları katılma sıralarına göre numaralandırdım ve kazanan arkadaş 6 numaralı @RadioactiveRc oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

evet arkadaşlar çekilişe 7 kişi katıldı. ufak bir program yazdım kazananı belirlemek için
    Çekilişle bir kişiye "Evrim Nedir" kitabı hediye
    şöyle ki program çıktı olarak [1,7] aralığında bir değer verecekti. çekilişe katılan arkadaşları katılma sıralarına göre numaralandırdım ve kazanan arkadaş 6 numaralı @RadioactiveRc oldu.

5 6 yıldır üyeyim ilk defa çekiliş kazanıyorum. Vallahi mutlu oldum hocam.

Bir de bugun doğum günümdü bundan güzel hediye olamaz doğrusu, teşekkür ettim sağolun.

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Ernst Mayr modern biyolojinin kurucularından harika bir bilim insanıdır. Kitabi iyi anlayabilmek için orta düzey biyoloji bilmek gerekli bence. Ben okudum ve çok begendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Ernst Mayr modern biyolojinin kurucularından harika bir bilim insanıdır. Kitabi iyi anlayabilmek için orta düzey biyoloji bilmek gerekli bence. Ben okudum ve çok begendim.

Çağrı mert bakırcı'nın evrim kuramları kitabından çok daha ağır. İlk izlenimlerim bunlar, bilmediğim fazlasıyla terim var. Lise biyolojisi dışında biyoloji yok bende

Ama genel olarak okurken anlamasam da vay beeeee diyorum bazen. Bu da bi şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

Çağrı mert bakırcı'nın evrim kuramları kitabından çok daha ağır. İlk izlenimlerim bunlar, bilmediğim fazlasıyla terim var. Lise biyolojisi dışında biyoloji yok bende

Ama genel olarak okurken anlamasam da vay beeeee diyorum bazen. Bu da bi şey.

Aynen öyle dostum ama en arkada bir sözlük var oradan faydalaniyorsundur umarım. Ben bir kez daha okuyacağım bu litabi dediğin gibi ağır geldi bana da

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.