Şimdi Ara

Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.157
Cevap
3
Favori
17.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki

Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi

(En Son Oy Tarihi: 20.10.2022)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam heralde anlatamadım ben sizlere kendimi listeyi sayfa sayfa guncellediğim için en sayfalardaysanız adınızı görmememiniz çok normal bence

liste güncellendi herkes baksın kullanıcı adına eger adım yok diyen varsa dm atıp kacıncı sayfada oldugunbu solesın bakalım listeyi guncelleyelim tekrar sonra çekilişi yapıcam
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Eklendi

• İşlemcime delid işlemi yaptığım için biraz bekleticem sizleri sonra çekilişe geçicem arkadaşlar

https://forum.donanimhaber.com/8700k-delid-tamamlandi--130321496#130321496

• çekiliş yapılmıştır..

çekiliş video :https://youtu.be/meoJqAgCEbA

@acu540 kullanıcısına hayırlı olsun dm ile iletişime geçebilir.

oyun için @ø kullanıcısı sizinle iletişime geçicek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA3AA6F80 -- 14 Aralık 2017; 3:10:22 >
  • İkinci kez çekiliş kazanıyorum acaba tüm şans hakkımı burda mı harcıyorum.

Çekiliş sahibine teşekkür ediyorum.

• Kazanana hayırlı olsun, bende 9 adet fanı 9 ayrı kişiye vereceksin sanmıştım, yada 3er 3er dağıtsaydın daha çok kişi yararlanmış olurdu, bi kişi 9 fanı napcak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ben bu kadar saçma olacağını düşünmemiştim 9fan 9 oyun kodu şeklinde 9 kişiye dağıtılacak diye düşünmüştüm neyse basayım engeli de böyle saçma sapan çekilişlerle vakit kaybetmeyelim

İyi de siz hiç donanımla, pc sistemleriyle, soğutma (hava-sıvı) falan gibi teknik detaylarla içli dışlı olmadıysanız konu sahibinin ne suçu var. Bence 9 fanı da tek kişiye vermesi en iyisi olmuş. Zaten hardcore Overclock/soğutma işleriyle ilgilnenler genelde kasalarında 4-5 tane fan bulundururlar. 9 tane belki fazla olabilir ama 6 tanesini rahat kullanabilir, hava sirükülasyonu donanımların sıcaklıkları, voltaj, overclock falan bunlar size yabancı kavramlar olarak gelebilir ama bence gayet doğru hepsinin tek kişiye gitmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Really?

1 more block

Neyin tatavasını yapıyorsunuz anlamıyorum 9 tane fana sahip olmak bu işlerle ilgilnen için normal Allah Allah cins misiniz velet misiniz nesiniz, bu forum Konu Dışı'ndan ibaret değil forumun ayrı PC modifikasyon, overclock, soğutma diye bölümleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Aralık 2017; 17:35:8 >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bi yerde 9 oyun kdo yazmıyo bir kod verilcek onu geç 9 ganı istediğim kişi veririm konuyu iyi okudaydın o zaman 9 ayrı kişiye 9 fan verilcektir yada bölüp bölüp verilcektir diyede bi ibare yok neyin kafasını yaşamaya çalışıyosun basarsın engeli gidersin o zaman koşa koşa çekilişe giricen çıkmayınca burda laf yapıcan konunun iş sayfasını oku açıklamaya bakmadan katılmasaydın çekilişe o zaman kusura bakma yani sonra burda konusuyosun değişik adamaın

• Laf yetişmene gerek yok hocam anlamaz en basıtınden corsair h110 i kullanıyorum ve push-pull yöntemiyle 4 fan gerekiyo önde 2 kasa fanı kasa altında 2 fan ve 1 arka fan var :) 9 yapıo zaten nesi anormal ve 1 kişiye vermemim nesi saçma ki açıklama bile ypmamısım 3 yasa 4 kişiye bölcem diye ,

Ama çekiliş oldumu kosa kosa yazar benide yazın 50 kere mesaj atar

• Tamamen saçmalık en az 3 kişiye verilmeli idi.Açıklamalarada tek kişiye vereceği yazmamıştı.
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    3 kişiyede verilcektik diye bi ibare yok hocam o zaman sana göre saçmalık oldu olucak çekilişi sen yap fanı sen ver oturduğunuz yerden yazması kolay neyse bir dahaki saçma çekilişlere katılmazsınz hocam

• Ulan bedava mal için bile nasıl ağlıyor millet. Ne hale gelmişiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenotoriousmma

3 kişiyede verilcektik diye bi ibare yok hocam o zaman sana göre saçmalık oldu olucak çekilişi sen yap fanı sen ver oturduğunuz yerden yazması kolay neyse bir dahaki saçma çekilişlere katılmazsınz hocam

Ne ağlayacağım senin gibi dandik gtx 980 ti kullanmıyorum.Lafı neresinden anladın acaba maksat fazla kişi faydalansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust88 -- 17 Aralık 2017; 22:42:56 >
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    970 kullanmıyodum ama neyse okumayı ve bakmayı öğrenmen lazım biraz :) olsun senide dışlamıyoruz devam hocam

• quote:

970 kullanmıyodum ama neyse okumayı ve bakmayı öğrenmen lazım biraz :) olsun senide dışlamıyoruz devam hocam

Senin gözlerin bozulmuş gtx 980 ti yazdım
  • Çüş be moruk, insan 9 fanı birden ne yapsın?
  • quote:

Çocuksun ya mesajı değiştirmiş ya :) komedi şahsiyet :))))))

Katılım zamanı: 16 Kasım 2017

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.