Şimdi Ara

Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.159
Cevap
3
Favori
15.638
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:

Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi

(En Son Oy Tarihi: 12.12.2018)
Giriş
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elaziz23

Çekilişe katılmak istiyorum.

Listede ismim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elaziz23 -- 13 Aralık 2017; 17:4:2 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Benimde isim yok hocam :(

|
    |

liste güncellendi herkes baksın kullanıcı adına eger adım yok diyen varsa dm atıp kacıncı sayfada oldugunbu solesın bakalım listeyi guncelleyelim tekrar sonra çekilişi yapıcam
    |
    |

Eklendi

|
    |
    teyzen nevfik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://mobile.donanimhaber.com/8700k-delid-tamamlandi--130321496#130321496

|
    |

çekiliş yapılmıştır..

çekiliş video :https://youtu.be/meoJqAgCEbA

@acu540 kullanıcısına hayırlı olsun dm ile iletişime geçebilir.

oyun için @ø kullanıcısı sizinle iletişime geçicek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA3AA6F80 -- 14 Aralık 2017; 3:10:22 >
    |
    |
    Bahsedilenler: acu540
    |

İkinci kez çekiliş kazanıyorum acaba tüm şans hakkımı burda mı harcıyorum.

Çekiliş sahibine teşekkür ediyorum.

|
    |
    thenotoriousmma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ben bu kadar saçma olacağını düşünmemiştim 9fan 9 oyun kodu şeklinde 9 kişiye dağıtılacak diye düşünmüştüm neyse basayım engeli de böyle saçma sapan çekilişlerle vakit kaybetmeyelim

İyi de siz hiç donanımla, pc sistemleriyle, soğutma (hava-sıvı) falan gibi teknik detaylarla içli dışlı olmadıysanız konu sahibinin ne suçu var. Bence 9 fanı da tek kişiye vermesi en iyisi olmuş. Zaten hardcore Overclock/soğutma işleriyle ilgilnenler genelde kasalarında 4-5 tane fan bulundururlar. 9 tane belki fazla olabilir ama 6 tanesini rahat kullanabilir, hava sirükülasyonu donanımların sıcaklıkları, voltaj, overclock falan bunlar size yabancı kavramlar olarak gelebilir ama bence gayet doğru hepsinin tek kişiye gitmesi.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Really?

1 more block

Neyin tatavasını yapıyorsunuz anlamıyorum 9 tane fana sahip olmak bu işlerle ilgilnen için normal Allah Allah cins misiniz velet misiniz nesiniz, bu forum Konu Dışı'ndan ibaret değil forumun ayrı PC modifikasyon, overclock, soğutma diye bölümleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Aralık 2017; 17:35:8 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj

Hocam hiç bi yerde 9 oyun kdo yazmıyo bir kod verilcek onu geç 9 ganı istediğim kişi veririm konuyu iyi okudaydın o zaman 9 ayrı kişiye 9 fan verilcektir yada bölüp bölüp verilcektir diyede bi ibare yok neyin kafasını yaşamaya çalışıyosun basarsın engeli gidersin o zaman koşa koşa çekilişe giricen çıkmayınca burda laf yapıcan konunun iş sayfasını oku açıklamaya bakmadan katılmasaydın çekilişe o zaman kusura bakma yani sonra burda konusuyosun değişik adamaın

|
    |
    teyzen nevfik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Laf yetişmene gerek yok hocam anlamaz en basıtınden corsair h110 i kullanıyorum ve push-pull yöntemiyle 4 fan gerekiyo önde 2 kasa fanı kasa altında 2 fan ve 1 arka fan var :) 9 yapıo zaten nesi anormal ve 1 kişiye vermemim nesi saçma ki açıklama bile ypmamısım 3 yasa 4 kişiye bölcem diye ,

Ama çekiliş oldumu kosa kosa yazar benide yazın 50 kere mesaj atar

|
    |
    Spycho_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj

3 kişiyede verilcektik diye bi ibare yok hocam o zaman sana göre saçmalık oldu olucak çekilişi sen yap fanı sen ver oturduğunuz yerden yazması kolay neyse bir dahaki saçma çekilişlere katılmazsınz hocam

|
    |
    trust88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    KanGörünce Bayılan Vampir

Ulan bedava mal için bile nasıl ağlıyor millet. Ne hale gelmişiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: thenotoriousmma

3 kişiyede verilcektik diye bi ibare yok hocam o zaman sana göre saçmalık oldu olucak çekilişi sen yap fanı sen ver oturduğunuz yerden yazması kolay neyse bir dahaki saçma çekilişlere katılmazsınz hocam

Ne ağlayacağım senin gibi dandik gtx 980 ti kullanmıyorum.Lafı neresinden anladın acaba maksat fazla kişi faydalansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trust88 -- 17 Aralık 2017; 22:42:56 >
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj

970 kullanmıyodum ama neyse okumayı ve bakmayı öğrenmen lazım biraz :) olsun senide dışlamıyoruz devam hocam

|
    |
    trust88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
emek server
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.