Şimdi Ara

Çekiliş Tavsiyesi Lazım (Seçilen tavsiyeyi verene 30 TL Paypal)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fazla detaya girmeden oyun konsolu sitem var, yaklaşık 1 aylık.

Elime yaklaşık 250-300 tl arasında bir miktar geçti. Ve ben bunu reklam vs almak yerine çekiliş yapmak için kullanacağım.

Sizce oyun konsolu(xbox,ps ..) turnuvaları ve oyun haberlerinin yer aldığı sitede çekiliş ile ne verilirse en büyük ilgiyi görür?

Seçtiğim tavsiyeyi öneren kişiye paypal üzerinden 30 lira hediye etmek istiyorum tabi kendisini bunu uygun görürse.

Not : Ürünün fiyatına göre daha fazla verebilirim veya bir tane olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atacani -- 29 Ağustos 2015; 14:50:59 >

• Yedek kol
    X box ın bide kumanda gibi bişeyi var o
    İsmini bilmiyorum

Dipnot: 10 TL ihtiyacım var versene bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha ilgi çekici tavsiyeler bekliyorum
  • Sevilen oyunlardan birinin figürü olabilir, limited edition bır oyun olabilir, 24lu pepsi olabilir, bir oyunla ılgılı dekor seti olabilir, bazı oyunların kitapları var, onları set halinde verebilirsin.

• Teşekkürler arkadaşlar daha başka önerisi olan?

• Yeni cikacak populer "hype" olan bir oyunu oyun cikmadan (su buyuk oyun sitelerine verilen oyun raflara gelmeden once az cok yorum yapsinlar diye verdikleri prosmosyon gibi olan oyunlar) veya cok beklenen bir oyunun milyonda bir verilen beta kodu early access veya beta hesabi mesela black desert gibi bir oyun olabilir sadece ornek verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Yeni cikacak populer "hype" olan bir oyunu oyun cikmadan (su buyuk oyun sitelerine verilen oyun raflara gelmeden once az cok yorum yapsinlar diye verdikleri prosmosyon gibi olan oyunlar) veya cok beklenen bir oyunun milyonda bir verilen beta kodu early access veya beta hesabi mesela black desert gibi bir oyun olabilir sadece ornek verdim.

Fena değil gibi ancak milyonda bir verilen beta kodu sadece hesaba özel oluyor

• atacani kullanıcısına yanıt
    Zaten hesabi cekilisle vericeksiniz hocam diger turlu nasil veresinizki

• quote:

Zaten hesabi cekilisle vericeksiniz hocam diger turlu nasil veresinizki

Hayır yani kişi kendine özel geçici bir hediye yerine sürekli kalacak biley ister

Hocam oyle dusunmeyin boyle milyonda bir beta key hesap verilen oyunlari cekilisle verin millet tav olur gidip 2 3 hesap birden acip cekilise bile katilirlar. Mesela ornegin black desert kac senedir kapali betada 1 sene daha kapali beta kalir avrupa icin dagitimci firma ariyorlar secemiyorlar halen. Mesela bu kadar suredir oynayan adamlara oyun acilinca elbette hediyeler vericekler bi kiyak gecicekler (oyun f2p olucak) ornekler cogaltilabilir mesela blizzardin fps turunde oyunu geliyo betasi var bildigim kadariylan onada cok ragbet olur. Ayni sekilde lawbreakers diye oyun cikiyo onada baya ragbet olur. Yaklasik 1 ay once skyforge diye bir oyun cikti oda uzun sure betada kalan bir oyun son hafta acik betaya actilar mesela onada millet cok olup bitiyordu kapali betadayken daha cok ornek var hocam mesela bulabilirseniz herhangi bir oyuna sadece 1 kerelik verilmis giveawayler var mesela razer in lolun ilk baslarinda verdigi razer runeleri gibi ayni sekilde lol de kod vermislerdi championship riven(millet oluyo bunun icin ) nasil diyeyim nadir pek fazla rastlanmayan yada piyasa degeri yuksek olan kodlar da gayet ilgi cekecektir. Ayni sekilde klavye, mouse kulaklik cekilisi gayet ilgi cekecektir veya cekilisle ssd verirseniz gene baya ilgi ceker amazondan 256gb samsung evo tam sizin butcenize gore geliyor veya 2 tane 120gb lik ssd cekilisi de yapabilirsiniz sans artsin bakimindan hem 2 tane oldugundan daha cok kisi cekilise katilir vs.

• quote:

Hocam oyle dusunmeyin boyle milyonda bir beta key hesap verilen oyunlari cekilisle verin millet tav olur gidip 2 3 hesap birden acip cekilise bile katilirlar. Mesela ornegin black desert kac senedir kapali betada 1 sene daha kapali beta kalir avrupa icin dagitimci firma ariyorlar secemiyorlar halen. Mesela bu kadar suredir oynayan adamlara oyun acilinca elbette hediyeler vericekler bi kiyak gecicekler (oyun f2p olucak) ornekler cogaltilabilir mesela blizzardin fps turunde oyunu geliyo betasi var bildigim kadariylan onada cok ragbet olur. Ayni sekilde lawbreakers diye oyun cikiyo onada baya ragbet olur. Yaklasik 1 ay once skyforge diye bir oyun cikti oda uzun sure betada kalan bir oyun son hafta acik betaya actilar mesela onada millet cok olup bitiyordu kapali betadayken daha cok ornek var hocam mesela bulabilirseniz herhangi bir oyuna sadece 1 kerelik verilmis giveawayler var mesela razer in lolun ilk baslarinda verdigi razer runeleri gibi ayni sekilde lol de kod vermislerdi championship riven(millet oluyo bunun icin ) nasil diyeyim nadir pek fazla rastlanmayan yada piyasa degeri yuksek olan kodlar da gayet ilgi cekecektir. Ayni sekilde klavye, mouse kulaklik cekilisi gayet ilgi cekecektir veya cekilisle ssd verirseniz gene baya ilgi ceker amazondan 256gb samsung evo tam sizin butcenize gore geliyor veya 2 tane 120gb lik ssd cekilisi de yapabilirsiniz sans artsin bakimindan hem 2 tane oldugundan daha cok kisi cekilise katilir vs.

Teşekkürler öneriniz için hocam

• 1 yıllık oyun dergisi ve oynadığı platformun 1 yıllık üyeliği çok daha yararlı olur gamer ve donanım ile uğraşanlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekomania

1 yıllık oyun dergisi ve oynadığı platformun 1 yıllık üyeliği çok daha yararlı olur gamer ve donanım ile uğraşanlar için.

Ps plus + hangi dergi diyorsun mesela hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: atacani

quote:

1 yıllık oyun dergisi ve oynadığı platformun 1 yıllık üyeliği çok daha yararlı olur gamer ve donanım ile uğraşanlar için.

PSPlus +PSPlus üzerinden alınmış oyunlar+dualshock 3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memleket Sandıkları

quote:

Orijinalden alıntı: atacani

quote:

PSPlus +PSPlus üzerinden alınmış oyunlar+dualshock 3

Dualshock 3 verirsem sadece ps3 oyuncularının katıldığı bir çekiliş olur :)

illa oyuna gerek yok ama oyun sa eger level olabilir. oyun gezer olur en gunceli hangisi ise. ama leveli 1 sene aldim memnundum acikcasi

• quote:

illa oyuna gerek yok ama oyun sa eger level olabilir. oyun gezer olur en gunceli hangisi ise. ama leveli 1 sene aldim memnundum acikcasi

Tamam hocam yazdım bir tarafa bununda

• kazananın tuttuğu takımının forması

• Şahsen steam cüzdan kodu verilse kazanmak için herşeyi yapardım sonuçta nerdeyse bütün oyunlar steamde .

• quote:

Orijinalden alıntı: Xadlec

Şahsen steam cüzdan kodu verilse kazanmak için herşeyi yapardım sonuçta nerdeyse bütün oyunlar steamde .

Hocam site konsol üzerine :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.