Şimdi Ara

Çekiliş ile Hotfile Premiıum 365 GÜN CEMPEROR KAZANDI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide yaz
  • Yaz hocam yaz
  • benide
  • VE ÖDÜLÜ CEMPEROR ARKADAŞIMIZ KAZANMIŞTIR HAYIRLI OLSUN !
  • ekle koç
  • Beni de ekle dostum
    Teşekkürlerr
  • yaz beni ekle teşekkürler saol
  • Ekle lütfen :)
  • Kazanan belli oldu hala ekle diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Kazanan belli oldu hala ekle diyorlar

• konuyu daha yeni gördüm.kaçırmışız çekilişi.
  • Pardon bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urusai -- 7 Eylül 2010; 18:40:06 >
  • Kazanan arkadaştan henüz bir cevap gelmedi , eğer yarında bir cevap gelmezse öğlen tekrardan çekerim.
  • bana ver sen onu en iyisi
  • burdayım arkadaşım ekledim adresini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

Kazanan arkadaştan henüz bir cevap gelmedi , eğer yarında bir cevap gelmezse öğlen tekrardan çekerim.

ekledim msn adresini ayrıca pm den sana mesaj gönderdim teşekkür diye nasıl cevap gelmedi, sen pm den gönderirsen sevinirim hesabı. sabahtan beri seni bekliyorum online olman için. benim msn de bazı sorunlar var kişi eklemede herhalde sana istek gitmedi pm den gönderebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemperor

quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

Kazanan arkadaştan henüz bir cevap gelmedi , eğer yarında bir cevap gelmezse öğlen tekrardan çekerim.

ekledim msn adresini ayrıca pm den sana mesaj gönderdim teşekkür diye nasıl cevap gelmedi, sen pm den gönderirsen sevinirim hesabı. sabahtan beri seni bekliyorum online olman için. benim msn de bazı sorunlar var kişi eklemede herhalde sana istek gitmedi pm den gönderebilirsin.

nasıl iştir anlamadım yaa, sabahtan beri ortada yoksun pm'e cevap atmıyosun msn ekledim yanıt gelmedi, cevap gelmezse yarın bir daha çekiliş yapıcam diyorsun. istemiyorsan vermeyebilirsin hesabını, sabahtan beri kafamı meşgul ediyor seni bekliyorum, yarın online olamam bu sabaha karşı bayram tatiline çıkıyorum. pm den göndersene sen, neyi bekliyorsun? eğer gelmezse yönetime şikayet etmek durumundayım bu kadar insanı buraya toplayıp dalga geçmek olmaz, bunu yalnızca onlar için yaparım yoksa hesap benim için olmazsa da olur. msn den ekleyip gönderme işlemini de anlayamadım, pm den gönderebilirsin. yine forumda değilsin. umarım şanssız bir tesadüf zinciri olmuştur. saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemperor -- 8 Eylül 2010; 1:25:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bka90

http://resim.donanimhaber.com/m_42816489/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42816489

adam şu an forumda. pm atıyorum cevaplamıyor. nasıl iştir bu yaa.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.