Şimdi Ara

Çekiç kadar sağlam telefon 'Ultron X1' inceleme videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
4.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Kasten vermiyorlar . inceleme dedigin herseyiyle olur sen daha ppi degerini vermiyorsan editor sen inceleme nedir bilmiyorsun derler

Ekranın kaç inç olduğu ve çözünürlüğü belli illa PPI'ı söylemeye gerek yok Apple'ın oyunları bunlar :) Çok istiyorsanız kendiniz hemen hesaplayabilirsiniz.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    Beklentinizi gereksiz yuksek tutmussunuz.

Mesut bey de soyledi, bu telin tasarlanma amaci dayanikli olmasi. Donanim 2. Kriter.

O saydiginz donanimlari koysaydi bin liralık bir cop olurdu.

Buna guncelleme gelmeyecek. Bunu alan adam 2. Tel olarak kullanacak. Isi bitince cope atacak. Budur. Yoksa 100 lira ustune zaten donanimi daha guclu, güncelleme destegi iyi cihazlar var.

Gerci agir bir tel olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

2. YORUMUM: İçime kurt düştü! Çünkü çok iyi reklam yapmışsınız!!!

İncelemede eksikler:

1-CPU: Modelin ne olduğunu söylüyorsunuz eyvallah ama TESTLER NEREDE?
    2-GPU: Hakkında hiç konuşmuyorsunuz. Testler nerede? Ekran bariz kasıyor oyunda. 2 yıllık cihazım öyle kasmıyor benim.
    3-RAM: 2 gb tamam ama ram nedir? Marka? model?
    4-Panel: Hakkında hiç ama hiç konuşmadınız. Kaç PPI? Kimin malı? Görüntü nasıl?
    5-Batarya süresi hakkında bilgi sıfır.
    6-GPS: hakkında hiç bir bilgi yok. Discovery'deki gibi dandik bir gps varsa ne olacak?
    -
    AYRICA: Telefon hiç bir yerde satılmıyor. Sen ver firmalara daha fazlaya satılsın bu bir bahane değil. İstersen yine 599 TL'ye sat? Bence buda tamamiyle ayrı bir oyun..

Merhaba,

1.Telefonun işlemcisi ve GPU'su hakkında detaylı bilgi veriliyor. Kullanım performansı ve oyun esnasındaki performansı da gösteriliyor eğer bir kaç rakam da görmek istiyorsanız gün içinde paylaşırız sorun değil :)

2. GPU konusunda da detaylı bilgi veriyoruz. Oyunların kastığını ama oynanabilir kaldığını söylüyoruz. Bir daha dikkatli izlemenizi öneririm.

3. 2GB RAM var olduğunu söylüyoruz ama marka model mi istiyorsunuz? :) Hiç bir incelemede söylemedik bugüne kadar bu incelemede aramanız şaşırtıcı olmuş.

4. Panel hakkında az konuşmuşuz evet hatamız var. PPI değerine gelince çözünürlük ve kaç inç olduğunu bilindiğinde hesaplanabiliyor. Abartılacak bir şey değil.

5. Batarya süresi hakkında da bilgi veriyoruz.

6. GPS bilgisi yok haklısınız onu da gün içinde eklemiş olurum.

Ek olarak videoyu detaylı izlerseniz telefonun fiyatına göre uygun olduğu, neden sadece online alış veriş sitelerinde yer aldığı ki Google'da Ultron X1 diye aratınca bir çok yerde çıkıyor, karşılaşılabilecek riskler ve benzeri şeyler detaylıca aktarılıyor.

Artılar ve eksiler açık bir şekilde belirtiliyor. Arkadaşınızla izlerken sesi tam açamadınız ve bir çok yeri atladınız diye düşünüyorum. Videoyu baştan sona ön yargısız izleyip yazarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Kılıfa çare bulmuşlar :)

(ek olarak: Levent Pekcan '' yeni dönemde çökmüş olan reklam teknikleri sonucunda (adobe bloker sayesinde) artık daha saldırgan reklamlar olacak mesela VİDEO İÇİNDE RENDER EDİLMİŞ REKLAMLAR '' demişti 1 hafta önce... )

Levent ağabeye saygım sonsuz ama o bunları söylemeden önce biz zaten reklamları videoya işlemeye başlamıştık. Göz ucuyla 1-2 videomuza baksa görürdü zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimistSoul

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

EKran tipi : HD
    ekran çözünürlüğü 2560*1440

heryerinden falsolu inceleme .

DH incelemesine de (editörlerin yaptığı) güvenilmiyor artık .

Para falan alıyor olabilirler.

Merhaba,

İncelemede herhangi bir yerde böyle bir şey geçmiyor. Para alıyor vb şekilde şüphe duyabilirsiniz tabi ama bir şeyler yazmadan önce incelemeyi izlemeniz daha faydalı olacaktır.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Bariz reklam bu, inceleme demeseydiniz keşke.

• telefon sağlam ama işlevselliği zayıf elimde kullanamadıktan sonra sağlam olsa ne olur..

• Yok sar değeri yok ppi yok o bu 1 saatlik inceleme olucak değil ya. Bu site Pro hardcore donanimcilarin sitesi değil. Çok teknik detay bayar hep. Yeterli inceleme basit one çıkan özelliğe deginilme amacı.

Çok teknik detayları görmek isteyen üreticinin resmi sitelerinden bakabilir.

Adamlar düşük donanım, sağlam kasa ekran ile belli bir kesimi hedef almış.

• Mesut abi, askerde komutanın söylediği bir laf vardı sende bilirsin, bizim millet demirden........ Olsa....... Oturur yine kırar diye .... Olan yerler sansürlü hatırlayanlar vardır elbet

• Telefonun teknik özelliklerini merak eden arkadaşlar aşağıda ki adresten bakabilir.

teknovudu.com/sterk-ultron-x1-ozellikleri/

Note: Siteye reklam olmasın diye link çıkışı yapmadım. Umarım kopyalayıp, yapıştırmak zor olmaz.
  • Ouki tel daha kalite :)
    yiğen gel cep telleri kapıştırak.
    tamam antutu bench alalım
    la ni benci ne diyon senin tel ceviz kırıyımı
    ııh
    civi cakıyımı
    ııh
    kestane ciziymi
    ııh
    Hioooha lan sen salah mısı ayfona 3000 kayme veriyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz 2. YORUMUM: İçime kurt düştü! Çünkü çok iyi reklam yapmışsınız!!! İncelemede eksikler: 1-CPU: Modelin ne olduğunu söylüyorsunuz eyvallah ama TESTLER NEREDE? 2-GPU: Hakkında hiç konuşmuyorsunuz. Testler nerede? Ekran bariz kasıyor oyunda. 2 yıllık cihazım öyle kasmıyor benim. 3-RAM: 2 gb tamam ama ram nedir? Marka? model? 4-Panel: Hakkında hiç ama hiç konuşmadınız. Kaç PPI? Kimin malı? Görüntü nasıl? 5-Batarya süresi hakkında bilgi sıfır. 6-GPS: hakkında hiç bir bilgi yok. Discoverydeki gibi dandik bir gps varsa ne olacak? - AYRICA: Telefon hiç bir yerde satılmıyor. Sen ver firmalara daha fazlaya satılsın bu bir bahane değil. İstersen yine 599 TLye sat? Bence buda tamamiyle ayrı bir oyun..
    Merhaba, 1.Telefonun işlemcisi ve GPUsu hakkında detaylı bilgi veriliyor. Kullanım performansı ve oyun esnasındaki performansı da gösteriliyor eğer bir kaç rakam da görmek istiyorsanız gün içinde paylaşırız sorun değil :) 2. GPU konusunda da detaylı bilgi veriyoruz. Oyunların kastığını ama oynanabilir kaldığını söylüyoruz. Bir daha dikkatli izlemenizi öneririm. 3. 2GB RAM var olduğunu söylüyoruz ama marka model mi istiyorsunuz? :) Hiç bir incelemede söylemedik bugüne kadar bu incelemede aramanız şaşırtıcı olmuş. 4. Panel hakkında az konuşmuşuz evet hatamız var. PPI değerine gelince çözünürlük ve kaç inç olduğunu bilindiğinde hesaplanabiliyor. Abartılacak bir şey değil. 5. Batarya süresi hakkında da bilgi veriyoruz. 6. GPS bilgisi yok haklısınız onu da gün içinde eklemiş olurum. Ek olarak videoyu detaylı izlerseniz telefonun fiyatına göre uygun olduğu, neden sadece online alış veriş sitelerinde yer aldığı ki Googleda Ultron X1 diye aratınca bir çok yerde çıkıyor, karşılaşılabilecek riskler ve benzeri şeyler detaylıca aktarılıyor. Artılar ve eksiler açık bir şekilde belirtiliyor. Arkadaşınızla izlerken sesi tam açamadınız ve bir çok yeri atladınız diye düşünüyorum. Videoyu baştan sona ön yargısız izleyip yazarsanız sevinirim.

1- Evet göstermişsiniz fakat 16 dk'lık video'da 5 saniye? Ve o 5 saniyede bile takılmış bu çok dikkatimi çekti.
    -
    2- GPU hakkında bilgi verdiniz duydum, fakat her telefonda keşke adreno 330 değilde bilmem ne kullansalardı diyen siz yeterli diyorsunuz resmen ilginç karşıladım bunu.
    -
    3- Söylediğinizi hatırlıyorum fakat gidip arıyıp bulacak kadar işsiz değilim bu maddeyi atlayalım. Ama yinede DDR kaç olduğunu söyleyin hiç değilse donanım değil mi bu abicim?
    -
    4- Ekran abartılacak bir şey! Panelin ne olduğunu bilmiyoruz. HD olduğunu söylüyorsunuz evet adamlar gitmiş bazı sayfalara 2560*1440 yazmış. N11'de dahi öyle yazıyor. Yani üreticinin vermediği bilgileri bulmak için ben sizi izliyorum. Bu güne kadar da aldığım bilgileri göremeyince istemem normal değil mi? Siz alıştırdınız beni sadece panel hakkında bile en az 2 dk konuşurken 10 saniye konuştunuz.
    -
    5- Batarya hakkında Mah değerini vs verdiniz fakat Ekran açık kalma süresi vb. bir şey duymadım arada atlamış olabilirim.
    -
    -
    Video'yu baştan sona ön yargısız izledim. Telefonu sizden daha çok beğendim hatta. Fakat donanım konuşulmaya başladıkça içimdeki heycan gitti ve bakışım çöpe doğru kaydı. Bu kadar muazzam bir iş başarıp bu donanımın koyulmasına çok ama çok üzüldüm.
    Sizin de buna dem vurmamanıza şaşırdım doğrusu hepsi bu..
    Ve sizden tüm üyelerin ortak isteği olarak bir şey istiyorum.
    Lütfen ilgili arkadaşlar ile görüşün ve ellerindeki stoğu eritip bu telefonun donanımını güçlendirsinler. 599 değil 700 veya 800 lira yapsınlar.
    Biraz Andorid One'ı örnek alsınlar.
    -
    Biraz fevri davranmışım evet fakat gördüklerimi söyledim. Kırdıysam affola.

• Mesut bey gayet yetersiz bir inceleme olmuş.
    ceviz öyle kırılmaz sevgili kardeşim.

Erdi bey çivi öyle cakılmaz.
    bilmiyorsanız teknoloji incelemesi için karşı inşattan bir arkadaş çağırın.

Çekiç kadar sağlam telefon 'Ultron X1' inceleme videosu

Şaka bir yana böyle gırgır inceleme iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fixriterzi -- 6 Ocak 2016; 10:17:34 >

• Fiyatıyla değerlendirildiğinde hoş telefon olmuş. İndirim-puan derken 500-550 ye alınır.
  • bildiğin reklam olmuş söyleyin kaç para verdiler :)

şaka bir yana sağlamlığı iyiymiş ama sadece sağlamlığı.

• güzel video olmuş,
    çivi çakmak için olmasa da bir çok inşaat ve benzer zor koşullarda çalışan insanların dayanıklığı sebebi ile tercih edeceği bir ürün olacaktır.
  • benim için çok önemli bi sorum var samsung ve discovery'deki gibi internetsiz şebekeden 3g göruntulu görüşme var mı ?

• Tabancaylada ateş etseydiniz Mesut hocam

• Yanında yarım kilo ceviz gönderirlerse alırım.

• Saglamligi cok iyi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.