Şimdi Ara

Çekiç kadar sağlam telefon 'Ultron X1' inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
152
Cevap
3
Favori
4.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Çekiç kadar sağlam telefon 'Ultron X1' inceleme videosu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7847 Mesaj

Çekiç gibi kullanabileceğiniz çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı ekranıyla çivi çaktığımız ve ceviz kırdığımız Ultron X1, 600TL altındaki fiyatıyla da ilgi çekici bir telefon.

Dayanıklılık konusunda bütün rakiplerine meydan okuyan bu ilginç telefonu artıları ve eksileriyle değerlendirdik.

|
    |
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    @Morphinz demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ohalan millet bu yorumu beğenmiş 599 tl lik telefon 4-5 dolar verip iyi işlemci 4-5 dolar verip iyi gpu taksalarmış demiş onları iyi yapsalar ortaya s6 çıkıyor fiyatta 2000 tl oluyor sen o 4 doların yansımasının 12 tl olduğunumu sanıyorsun
    giriş segmentindeki bir telefon diye detaylı incelememişlerdir diye düşünüyorum.Kaldıki bu telefon dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor oyun performansıyla değil.

Yatıyorum dua et kısa kesiyorum gibi tehditlerde bulunmayacağım.Adam neler neler yazmış yahu daha iyi ses kartı takılmalı 30 dolar fazla verilip adam gibi donanıp koyulup 699 tl ye satılmalı demiş.Ona bakarsan senin 2500 TL verdiğin telefonların üretim maliyeti 100-150 dolar o 30 doların satış fiyatına yansıması +500 TL olur.Telefon hakkında 1 tane olumlu yorum yazmamış nereden geçirsem diye düşünmüş telefonu yerden yere vurmuş.Sadece telefona giydirmekle kalmamış DonanimHaber incelemesinede giydirmiş.İncelemede 1-2 eksik olabilir ama senin yaptığın çamur atmaktan başka bir şey değil.

Bu telefonun 599 TL fiyatı var.Yüksek grafikleri oyunları oynamayacak , 599 TL verip 1599 TL performansı beklemeyecek , dayanıklılık isteyen kişilere hitap ediyor.

Eğer o çivi ve cevizden sonra halen kılcal çizik bile yoksa.
    Yıllardır Gorilla Glass ne yapmış insan sorguluyor...

Morphinz kullanıcısına yanıt
    @Morphinz demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Merhaba,

1.Telefonun işlemcisi ve GPU'su hakkında detaylı bilgi veriliyor. Kullanım performansı ve oyun esnasındaki performansı da gösteriliyor eğer bir kaç rakam da görmek istiyorsanız gün içinde paylaşırız sorun değil :)

2. GPU konusunda da detaylı bilgi veriyoruz. Oyunların kastığını ama oynanabilir kaldığını söylüyoruz. Bir daha dikkatli izlemenizi öneririm.

3. 2GB RAM var olduğunu söylüyoruz ama marka model mi istiyorsunuz? :) Hiç bir incelemede söylemedik bugüne kadar bu incelemede aramanız şaşırtıcı olmuş.

4. Panel hakkında az konuşmuşuz evet hatamız var. PPI değerine gelince çözünürlük ve kaç inç olduğunu bilindiğinde hesaplanabiliyor. Abartılacak bir şey değil.

5. Batarya süresi hakkında da bilgi veriyoruz.

6. GPS bilgisi yok haklısınız onu da gün içinde eklemiş olurum.

Ek olarak videoyu detaylı izlerseniz telefonun fiyatına göre uygun olduğu, neden sadece online alış veriş sitelerinde yer aldığı ki Google'da Ultron X1 diye aratınca bir çok yerde çıkıyor, karşılaşılabilecek riskler ve benzeri şeyler detaylıca aktarılıyor.

Artılar ve eksiler açık bir şekilde belirtiliyor. Arkadaşınızla izlerken sesi tam açamadınız ve bir çok yeri atladınız diye düşünüyorum. Videoyu baştan sona ön yargısız izleyip yazarsanız sevinirim.

Kılıfa çare bulmuşlar :)

(ek olarak: Levent Pekcan '' yeni dönemde çökmüş olan reklam teknikleri sonucunda (adobe bloker sayesinde) artık daha saldırgan reklamlar olacak mesela VİDEO İÇİNDE RENDER EDİLMİŞ REKLAMLAR '' demişti 1 hafta önce... )

Mesut Çevik Telefonu o kadar övdükü aklıma Şener ŞEN'in bu videosu geldi

Reklamı geçsin diye 16 dakika bekledim ama video başlamadı. Reklamı geç butonu da çıkmıyor. Bir sorun mu var acaba.

• Yarbay
    9556 Mesaj
    2.200 amper pil sıkıntı çıkartabilir. Onun haricinde kağıt üstünde fiyatına göre iyi telefon gözüküyor.
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    cevizler cürükmüş
    |
    |
  • Yarbay
    3734 Mesaj
    Kılıfa çare bulmuşlar :)

(ek olarak: Levent Pekcan '' yeni dönemde çökmüş olan reklam teknikleri sonucunda (adobe bloker sayesinde) artık daha saldırgan reklamlar olacak mesela VİDEO İÇİNDE RENDER EDİLMİŞ REKLAMLAR '' demişti 1 hafta önce... )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 5 Ocak 2016; 22:31:34 >
  • Yarbay
    8600 Mesaj
    bu adam geldi aklıma :D

|
    |
  • Yarbay
    2824 Mesaj
    Madem bu kadar ucuza yapılabiliyor neden Apple saçma sapan safir ekran fikrini ortaya attı ?
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Vestel ve casper'a kapak olsun.
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Oha. Bu nasıl şey yahu? Benim iphone ile o çiviye vurmayı geç. Bir değdirsem ekran çatlar.
    |
    |
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    Yeni nesil 3310 diyebilir miyiz?
    |
    |
  • Yarbay
    2513 Mesaj
    Pil falan sıkıntı çıkarmaz.Rahat rahat yeter
    |
    |
  • Yarbay
    9556 Mesaj
    Bildirim çubuğu ikonları olsun, mp3 çalar widgeti olsun, şebeke sinyal göstergesi olsun hep LG'nin kullandığı arayüz.
    |
    |
    597 Mesaj
    Helal olsun valla. Bizim çakma yerliler yerinde saymaya devam etsin
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Bataryası whatsapp ve müzik dinlemede 13-14 saati çıkarır mı?

Hepsiburada da satışa sunulmuş.

İthalatçı güncel sürüm desteği verse iyi olurdu. Teknik servisinin de memnun etmesi lazım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1515 Mesaj
    Keşke 899tl bandında adam akıllı bi modeli olsa o zaman çok daha fazla ses getirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Aman tanrım dedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Erdi abi civi cakinca kalici izler olustumu? Muhakkak olusmustur da yine de sorayim dedim :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1423 Mesaj
    Cihaz hoÅŸ ve gideri var ama keÅŸke lolipop ile gelseymis ki MTK 6582 lolipop destekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnşaatta çivi çakma için çekiç arama derdine son. :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    diğerlerini döver.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.