Şimdi Ara

Çeken telefonun 1 haftadır çekmemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni eve taşınalı yaklaşık 2 ay oldu,evde Vodafone dışında diğer hatlar çekmiyor diye Vodafone a geçişimi yapmıştım geçen hafta perşembeye kadar sorunsuz kullanıyordum 2 aydır hattı ama geçen hafta perşembe günü bir anda mobil veri kendi kendine gitti ve gidiş o gidiş artık ne telefon çekiyor ne de mobil veriyi kullanabiliyorum Gece yatmadan önce bir sorunu olmayan hat sabah uyandığımda kullanmaya başladıktan yarım saat sonra bahsettiğim duruma geldi.Ne olmuş olabilir bilen birisi var mı aranızda arkadaşlar çıldırmak üzereyim artık sorun ne olabilir durduk yere böyle olmasına ne sebep olmuş olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ev giriş kat mi? Evin etrafı açık Mi? Bizim ev giriş kartı ve sagi solu ev doluydu o yüzden hiçbir hat çekmiyordu. Camda sarkıyordum çeksin diye 😅😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir ihtimalle benim başıma gelen size de olsa gerek baz istasyonu sökülmüştür büyük ihtimalle düşük ihtimal ise baz da arıza olmuş olabilir

• Size hizmet veren baz istasyonu sökülmüştür. Arıza olsa bir haftada çözerlerdi.

• Mckenziee kullanıcısına yanıt
    Ev telefonu kullan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twitterkullanicisi

Ev giriş kat mi? Evin etrafı açık Mi? Bizim ev giriş kartı ve sagi solu ev doluydu o yüzden hiçbir hat çekmiyordu. Camda sarkıyordum çeksin diye &#128517;&#128517;

Aynen ev giriş katı kaç saat dil döktüm almayın şu evi diye dinletemedim şimdi uğraşıp duruyorum bütün iş güç karıştı acil bir durum olsa hiç kimse ulaşamayacak.

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Buna bir çözüm bulabilir miyiz peki yapabileceğim bir şey var mı biliyor musunuz?

• farketmezabi F kullanıcısına yanıt
    Usta oturduğumuz yerin altyapısı yokmuş klasik bir rezillik işte o altyapının da buraya geleceğini hiç sanmıyorum o yüzden öyle bir şansım yok ki zaten cep telefonu lazım bana

• Mckenziee kullanıcısına yanıt
    Etrafiniz com darsa yani evle doluysa ve ust katlarda sorunsuz cekiyorsa geçmiş olsun

• Bakalım yukarıda yazan arkadaşlar baz istasyonunda sorun olabilir dediler bunun peşine düşeceğim gibi de pek sanmıyorum bir şey yapabileceğimi ilgilenmeyecekler muhtemelen.Benim evin içinde çekiyordu sizin gibi hani camdan sarkma durumunda değildim geçen hafta olan olay neyse onu sorgulatacagim bugün artık ne cevap verirlerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckenziee

Bakalım yukarıda yazan arkadaşlar baz istasyonunda sorun olabilir dediler bunun peşine düşeceğim gibi de pek sanmıyorum bir şey yapabileceğimi ilgilenmeyecekler muhtemelen.Benim evin içinde çekiyordu sizin gibi hani camdan sarkma durumunda değildim geçen hafta olan olay neyse onu sorgulatacagim bugün artık ne cevap verirlerse.

Bazi mahalle sakinleri baz istasyonu istemedigi icin sikayet ediyorlar.

• Benzer sorun bende de var , 4.5G ceken yerde sinyal 1. seviyeye dustu 3G de de dusus var ,

• Eğer evinizde sabit internet varsa ve uyumlu telefon kullanıyorsanız vodafone vowifi kullanarak iletişim kurmanız mümkün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.