Şimdi Ara

Çek Satış'taki Çeklerin Kaynaklarını Bu Konuda Toplayalım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
27
Favori
4.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya, 01.05.2018 - 31.05.2018 tarihleri arasında Morhipo'nun web sitesinden ve mobil uygulamalarından yapılan sezon alışverişlerinde (elektronik ve elektrikli ürünler hariç) geçerlidir. BKM Express ile tek seferde yapılan, kargo bedeli hariç 250 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 30 TL indirim verilecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom selfy boynerde 150\40 tl indirim kodu veriyor googleden aratabilirsiniz.

Vodafone avantaj cepte uygulamasında bir çok indirim oluyor.

Sitelere yeni üyeliklerde çek, kupon tanımlayabiliyorlar.
  • Defacto 125 TL altlimitli anında 30 TL indirim kodu: OZELDF30

Herkes kullanabilir

• Migrosta 10 TL üzeri alışverişe pnr şeklinde cinemaximum 3d bilet 10 TL idi. Şimdi baktım sitede 12 TL yazıyor.
    https://www.moneyclubkart.com/icerik/3/175/Cinemaximum-%C4%B0sbirligi.aspx
  • çek satış'taki sinema bileti talebine anlam veremiyorum. cinemaximum bazı günlerde(haftanın 3 günü galiba), bazı sinemalarında fiyatı zaten 8-9-10 tl yapıyor(izmir için konuşuyorum, konak pier'de 10, balçova kipa'da 9, forum bornova'da 10 tl'ydi dün deadpool 2). onun dışında qumpara, çekkazan sayesinde zaten 10 tl'ye hem sinema bileti hem yiyecek alınabiliyor. çek satış'taki sinema fiyatlarının fırsat olması için 5-6 tl'ye düşmesi lazım.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Yalnız bahsettiğiniz günlerde sinemalar yoğun oluyor. Ama ben istediğim her gün çek satıştaki herhangi bir arkadaştan max 10 tl ye ( çoğunlukla 7 tl ) bilet temin edebiliyorum. Çek satıştaki arkadaşları bence bu kadar yadırgamamak lazım. O mevzuları takip etmek de ciddi zaman isteyen bir iş. Zamanı olan kendi takip edip faydalanabilir. Haksız kazanç olarak görmüyorum pek. Tabi suistimal edilen çekler hariç
  • 1V1Y için bildiğiniz bir indirim varmı acaba forumdaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Yalnız bahsettiğiniz günlerde sinemalar yoğun oluyor. Ama ben istediğim her gün çek satıştaki herhangi bir arkadaştan max 10 tl ye ( çoğunlukla 7 tl ) bilet temin edebiliyorum. Çek satıştaki arkadaşları bence bu kadar yadırgamamak lazım. O mevzuları takip etmek de ciddi zaman isteyen bir iş. Zamanı olan kendi takip edip faydalanabilir. Haksız kazanç olarak görmüyorum pek. Tabi suistimal edilen çekler hariç
    valla bu bahsettiğim günlerde hiçbir yoğunluk, yer bulamama gibi bir şey yaşamadım. evden çıkmadan internetten alıyorum hemen biletimi, 1-2 saat sonra vakit gelince de sinemaya geçiyorum. ve abartmıyorum her salonda da gayet güzel yerler boşta kalıyor. şahsen yadırgamıyorum o arkadaşları, sayelerinde onlarca alışverişi indirimli hatta şaka gibi fiyatlara yaptım. sadece sinema fiyatlarında bence bir abartı var.

@226787

Zubizu uygulamasında bir şeyler vardı galiba. Benim hesaba geçen hafta sana özel diye 100/10 vermişlerdi. şimdi baktım herhangi bir indirim yok.

• GittiGidiyor 80/20 çek için gizli tarayıcı sekmesinden yeni üyelik açmak yeterli. 100 ve 125 liralık kodlar nasıl alınıyor bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

GittiGidiyor 80/20 çek için gizli tarayıcı sekmesinden yeni üyelik açmak yeterli. 100 ve 125 liralık kodlar nasıl alınıyor bilmiyorum.

Mail onayı istiyor, fake mail ile olmaz.

• uçak biletiiçin bildiğiniz bir site yada kampanya var mı? yurt içi Temmuz ayına şuan ki fiyatlar, bir bilet ortalama 240 TL civarına.
  • n11 750/66 çekler nasıl alınıyor?
  • Sealife kodu
    Bladetör arkadaş kullandı.
    Kodu kullanan mesajı alıntılasın. Silelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 12 Ekim 2018; 21:57:31 >
  • gitmeyen arkadaşlardan ricam, Sealife kodunu özelden yollayabilir mi ? cocukları götürcem.

• quote:

Orijinalden alıntı: bladetor

gitmeyen arkadaşlardan ricam, Sealife kodunu özelden yollayabilir mi ? cocukları götürcem.
    Tcell sim uygulamasından da alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Sealife kodu
    Bladetör arkadaş kullandı.
    Kodu kullanan mesajı alıntılasın. Silelim.
    Teşekkürler hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitmeyip kodunu özelden paylaşabilecek olan var mı? Ailecek kullanılacak. Forum İstanbul'un yanında oturuyorum. En azından bu fırsattan faydalanalım. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

• Tebrikler! Axess Mobil'den kampanyaya katildiniz. Istanbul Forum Akvaryum Sealife'ta gecerli hediye bilet icin kodunuz: x
    edit: kod asarcik nickli üye tarafından kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim4343 -- 13 Ekim 2018; 14:18:1 >
  • Migros sanal market kodlarını nasıl alabiliriz

• Arkadaşlar kodu olup kullanmayacak varsa bugün son gün. Ve öğrencilere aktivite için topluyorum. Kullanmayacak varsa forum civarındayken bilete çevirip öğrencileri sevindirebilirim. Bu arada arkadaşlardan aldığım bir kod kullanılmış çıktı. O yüzden özelden kod yollarsaniz makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.