Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (8202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82008201820282038204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SKT bugün 2 adet Cinemaximum sinema bileti 8 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaziiim -- 31 Aralık 2013; 14:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisim Cumhur

N11 ÇEKLERİ STOK: 58 ADETTİR TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

Çeklerin kullanım süreleri 27/01/2014 dir.

N11 100 TL HEDİYE ÇEKİ 25 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

Alışverişiniz tamamlanana kadar hesaba erişiminiz olacak, gün içinde telefondan bana erişmeniz de mümkün. Hesap devri söz konusu olmayacak.

OPET YAKIT KARTI 100 TL LİK 40 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.
    Cinemaximum Sinema Bileti : 4 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.
    Ödeme :

Bütün Bankalar

YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.

TEK TEK SATISIMIZ MEVCUTTUR.

satış gerçekleşen üyeler:
    loveofsebastian(2 Adet), rueta, u.hakanozcan, errgin, yunuss.10, fifa_05, karann1905, escape__06, sendoma(2 adet), nawres

Dolandırıcı murat aydın kesin
    Dikkatli olun yeni üyelere referanssız üyelerle büyük işlemler yapmayın
    Yöneticilerde bu adama bi çözüm bulamadı yazıklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 100 tl lik kupon 40 tl alışveriş bittikten sonra hesap geri alınacaktır
  • N11 100 TL KUPON -- 20 TL

OPET 100 TL KUPON:-- 45 TL

Elimde Hepsiburada 500 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL lik çek var Fiyat = 15 TL 31 aralık son (bugün) !!!
    TEKNOSA.COM
    500 TL ALTLİMİTLİ 75 TL İNDİRİM KODU 20TL

3D CİNEMAXCİMUM
    TÜM İLLERDE GECERLİ 3D CİNEMAXCİMUM SİNEMA BİLETİ 6TL!!!!!!!

ciceksepeti.com
    %25 indirim çeki bulunur

ENPARA 500 TL'DE %10 İNDİRİM İÇİN YARDIMCI OLUNUR.
    50tllik turkcellmagaza ceki 10tl

TOPLU ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI GÖNDERMELERİ YETERLİDİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisim Cumhur

N11 ÇEKLERİ STOK: 58 ADETTİR TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

Çeklerin kullanım süreleri 27/01/2014 dir.

N11 100 TL HEDİYE ÇEKİ 25 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

Alışverişiniz tamamlanana kadar hesaba erişiminiz olacak, gün içinde telefondan bana erişmeniz de mümkün. Hesap devri söz konusu olmayacak.

OPET YAKIT KARTI 100 TL LİK 40 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.
    Cinemaximum Sinema Bileti : 4 TL TOPLU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI İLETLEMELERİ YETERLİDİR YADA DETAY ÖGRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDA İLETİŞİM NO GÖNDERİRLERSE HEMEN DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.
    Ödeme :

Bütün Bankalar

YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.

TEK TEK SATISIMIZ MEVCUTTUR.

satış gerçekleşen üyeler:
    loveofsebastian(2 Adet), rueta, u.hakanozcan, errgin, yunuss.10, fifa_05, karann1905, escape__06, sendoma(2 adet), nawres

dolandırıcıdır dikkat edin

opet hiçbir kampanyada altlmtsiz 100 tl lik kampanyası yok

100 tl lik n11 çekini 25 tl ye kimse vermez onların da bi maliyet i var zaten

2 gun önce böle bi uye daha vardı oda aynı üyelere satış yapmış ve referans göstermişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan DENİZER

N11 100 TL KUPON -- 20 TL

Elimde Hepsiburada 500 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL lik çek var Fiyat = 15 TL 31 aralık son (bugün) !!!
    TEKNOSA.COM

3D CİNEMAXCİMUM

ciceksepeti.com
    %25 indirim çeki bulunur

buda dolandırıcı dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan DENİZER

N11 100 TL KUPON -- 20 TL

TEKNOSA.COM

3D CİNEMAXCİMUM

ciceksepeti.com
    %25 indirim çeki bulunur

Kimse bugun uyelik acmis birine para yatirmaz

• N11 70 lik çek aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: aaax

N11 89 TL İNDİRİMLİ HESAP... -------------> 35 TL...

MC DONALDS BÜYÜK BOY TAVUK BURGER MENÜ N11 KODUDUR... -----------> 3 TL..

589 mesaj, tamamı bu konuda belki de, sıfır referans...

Sadece bu arkadaş için de demiyorum, başkasının hesabından milyarlık alışveriş yapıp sonra nasıl güveniyorsunuz adresi değiştirmeyeceğine şifreleri değiştirip sizi madur etmeyeceğine ? İşin bir esprisi var mı , başımıza bir iş gelirse nereye başvurulacak vs ? Misal bu arkadaş adına aaa soyadına sss yazmış baştan aşağı sallama bir profil.

300 refernasım var, ben ürünü alana kadar adres ve şifreyi değiştireyim diye teklif ettim, o şekilde olmaz diye cevap verdi, ben hesabı çalacak değilim ya. 0 referans 3-5 referansı olan insana nasıl güvenip yapıcaz şu kodları alıcaz aklım ermiyor. yazmadan geçemedim, arkadaş teklifime o şekilde olmaz diye yanıt verince.

Hocam şimdi bu arkadaşı itham etmeniz bence yanlış
    Şöyleki herkes referans sistemini bilmek zorunda değil ve hatta profilini açmak zorunda da değil
    Sizin yapmanız gereken güvenemediğiniz kişiyle işlem yapmamak
    Sonrasını o arkadaş düşünsün bende eski üyeyim ama referans sistemini daha 5-6 aydır kullanıyorum çünkü bilmiyodum
    Bana düşmez ama kesinlikle ufacık dahi şüpheniz varsa işlem yapmamanız en iyisi
    Hesap herkese verilmez tamam siz güvenilir bi üye olabilirsiniz ama yeni bi üye hesabı alıp geri vermezse o arkadaş napcak işlem yapmak için çok katı kuralları olan arkadaşlar var aslında en güzelini onlar yapıyo ortada bi şüpheye mahal vermiyo
    Neyse uzattım iyi günler.

• 2 adet Cinemaximum sadece 6 TL.

Bugün son. 3d geçerli değil.
  • SANALPAZAR FUL ONAYLI HESAP 10 TL YÜKLÜ 20TL ALTLİMİTLİ 1 ADET 3.5TL 3 ADET 10TL
    SANALPAZAR hesapları hepsiburada giyimde geçerli 2 adet 12.5/25 nesine koduna karşılık verilir
    son kullanım 31 aralık 23.59
  • dolandırıcılarında her sayfada bir kez dolandırma ilanı açabilmesi lazım yönetim konuya el at
  • 1 adet HB 20 karşılığı 1 adet SF 20 verilir.Süresi 9 aydır.
  • ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten dünkü üye değilim. 1 senelik üyelere hesaplarını versinler demiyorum ki. Referans sistemini bilmek de değil. Arkadaş bana güvenmezken ben nasıl ona güveneceğim. 0 a 300 :) referans sisteminde benim de 144 tane görünüyor ,üye olduğumda zaten bu sistem yoktu, profilimde var eski referanslarım. Neyse haklısınız güvenmeden yapmamak lazım ama bir fikir paylaşayım başkalarının da görüşünü alayım istedim. İlginize teşekkürler.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamayın hocam ben siz haksızsınız demiyorum hatta haklısınız bile
    Dediğiniz gibi ben sadece fikrimi belirttim
    Bende yeni üye sayılmam ama işlem yaptığımda karşı tarafa güvenebilirsem mesela siIn gibi eski bi üye ise ona güven verebilmek için elimden geleni yaparım ama yapmayanada bişey diyemem

Neyse konuyuda kirlettim kusura bakmayın

N11 200 tl altlimitli 22 tl çek ücretsiz verilecektir (altın ve simkart hariç her üründe geçerlidir)

• N11
    100 TL İndirimler ( 200 TL AltLimitli ) ( Hemen Kullanacaklara ) 40 TL
    (Hesapların mail ve şifreleri değiştirilmez)( İşlem Sonrası Geri Alınır )

GİTTİGİDİYOR
    % 5 İndirim Yüklü Hesap 10 TL

MARKAFONİ
    200 TL ALTLİMİTLİ 50 TL İNDİRİM 8 TL

MORHİPO
    100 TL Altlimitli 30 TL İndirim 6 TL
    150 TL Altlimitli 30 TL İndirim 3 TL
    250 TL Altlimitli 50 TL İndirim 7 TL

(Hesapların mail ve şifreleri değiştirilmez)

TRENDYOL
    75 TL ALTLİMİTLİ 10 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ

(Hesapların mail ve şifreleri değiştirilmez)

COCA COLA ( 330cl Açma Halkası)
    100 Adet Kapak Kodu : 20 TL
    1000 Adet Kapak Kodu : 150 TL ( Kargo İle )

PEPSİ ( 330cl Açma Halkası)
    10 Adet Kapak Kodu : 5 TL
    100 Adet Kapak Kodu : 40 TL

Ödeme : Bilyoner - Nesine - Paypal - İş Bankası - Enpara - Kuveyttürk
    (Paypal Ödemelerinde +1 TL Komisyon Dahil Edilir )

PAZARLIK VE TAKAS MESAJLARI CEVAPSIZ KALACAKTIR

Buradan Pm Atabilirsiniz :http://forum.donanimhaber.com/inbox_post.asp?popup=yes&toMemID=571854

İndirim Çekleri ve Kodlar Hakkında Detaylı Bilgiler Konumda :http://forum.donanimhaber.com/m_66205064/f_//tm.htm#66205064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 42_JeoGenc_42 -- 31 Aralık 2013; 12:54:55 >

• N11 30 TL civarı en iyi fiyat çeki alınacaktır.
  • Elimde Hepsiburada 500 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL lik çek var Fiyat = 15 TL son fiyattır 31 aralık son (bugün) !!!
  • Yok mu Bimeks %5 lazım olan, kod olarak ücretsiz vereceğim hayrına.

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    Teknosa 300 TL Altlimitli 30 TL İndirim kodu:5 TL(Son kullanım tarihi:25 Ocak 2014)

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    ZIZIGO :
    20 TL indirim kodu:3 TL (100 TL altlimitli skt:28.02.2014)
    40 TL indirim kodu:4 TL (150 TL altlimitli skt:28.02.2014)

Ödeme:akbank,enpara ve bilyoner

• 
Sayfa: önceki 82008201820282038204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.