Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (8176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81748175817681778178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Full onayli sanal pazar 4 tl 3 adet hic biseyde kullanilmamis hesapla takas yapilor referansı yuksek olan arkadaslardan

satilik gg kodu stok 1 adet

ALINIK COCOLA HESAPI HIC BI YERDE KULLANILMAMIS OLCAK YDA TEL ONAYIDA OLUR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 100 TLlik kupon : 40 TL avantajiximi kullanarak alışveriş yapılırsa 2 tl indirim ile 38 TL ( elektronik dışı 2 katı, elektronikte 10 katı alt limitli)

Pazarlık Lütfen Teklif Etmeyin, stok yok 2 adet ile kısıtlı, sadece refaranslı eski üyeler.
    Ödeme : finansbank enpara , işbankası
  • Alinik HB 20tl alt limitsiz cek.

• N11.com da geçerli çekler satılıktır, alt limit elekronik kategorisinde 10 misli, diğer kategorilerde 2 mislidir. Hesap şahsi hesabımdır, çeklerin 3. kişilere satılması söz konusu olmamalıdır. Karşılıklı güven ve saygı esastır.

Çeklerin kullanım süreleri 27/01/2014 dir.

98 TL x 1 Adet = 35 TL
    100 TL x 6 Adet = 35 TL

Alışverişiniz tamamlanana kadar hesaba erişiminiz olacak, gün içinde telefondan bana erişmeniz de mümkün. Hesap devri söz konusu olmayacak.

Ödeme :

İş Bankası, Ziraat bankası

YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.
    satış gerçekleşen üyeler:
    loveofsebastian(2 Adet), rueta, u.hakanozcan, errgin, yunuss.10, fifa_05, karann1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan tsuner

N11.com da geçerli çekler satılıktır, alt limit elekronik kategorisinde 10 misli, diğer kategorilerde 2 mislidir. Hesap şahsi hesabımdır, çeklerin 3. kişilere satılması söz konusu olmamalıdır. Karşılıklı güven ve saygı esastır.

98 TL x 1 Adet = 35 TL
    100 TL x 6 Adet = 35 TL

Alışverişiniz tamamlanana kadar hesaba erişiminiz olacak, gün içinde telefondan bana erişmeniz de mümkün. Hesap devri söz konusu olmayacak.

Ödeme :

YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.
    loveofsebastian(2 Adet), rueta, u.hakanozcan, errgin, yunuss.10, fifa_05, karann1905

Ne zaman vazgeçeceksin

• Hepsiburada 20 tl altlimitsiz kod 13 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

N11.com da geçerli çekler satılıktır, alt limit elekronik kategorisinde 10 misli, diğer kategorilerde 2 mislidir. Hesap şahsi hesabımdır, çeklerin 3. kişilere satılması söz konusu olmamalıdır. Karşılıklı güven ve saygı esastır.

98 TL x 1 Adet = 35 TL
    100 TL x 6 Adet = 35 TL

Ödeme :

Ne zaman vazgeçeceksin

Sazan bulana kadar devam edecek. Ama keske yonetim uyumasa da arkadaş bi tarafini avuclasa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cegabo85 -- 29 Aralık 2013; 22:43:43 >

• Opet Aygaz Otogaz 50TL alt limitli 25TL lik çek 13TL. SKT: 31.12.2013

• N11
    22 TL Alt Limitli 11 TL Çek 5 TL (Elektronikde Alt Limit 110 TL)AKTİF
    56 TL Alt Limitli 28 TL Çek 14 TL (Elektronikde Alt Limit 280 TL ) 01.01.2014 AKTİF OLACAK
    200 TL Alt Limitli 100 TL Çek 45 TL (Elektronikde Alt Limit 1000 TL ) 01.01.2014 AKTİF OLACAK
    (Elektronikde alt limit 10 katıdır.Örn.100x10=1000 şeklinde.Sadece referanslı ve eski üyelere hesap veririm.Hesaplar kullanım sonrası geri alınacaktır.Siparişiniz esnasında şifre kesinlikle değiştirilmeyecektir.)

COCACOLA
    10 Adet Kapak Kodu 2 TL (Yazılı) (YAZILI STOK 2200 )
    100 Adet Kapak Kodu 18 TL (Yazılı) (YAZILI STOK 2050 )
    500 Adet Kapak Kodu 80 TL (Yazılı) (YAZILI STOK 2050)
    1000 Adet Kapak Kodu 150 TL (Yazılı) (YAZILI STOK 2050 )
    1000 Adet Kapak Kodu Yazısız Kargo ile gönderim KARGO DAHİL 120 TL (Yazısız STOK 1500 ERTESİ GÜN KARGO)
    500 Adet Kapak Koduı Yazısız Kargo ile gönderim 60 TL (KARGO DAHİL DEĞİL) (Yazısız STOK 1500 ERTESİ GÜN KARGO)
    (Yazılı kodların telafisi yapılır.Listede bulunmayan parça alım ile ilgili pazarlık için pm atınız.) (Sanalpazara İlan Açılır)
    ***Kırmızı Kasadan Enmoda,Lidyana,Gezinomi çekleri alınır.Detaylı bilgi için pm atınızı.***

PEPSİ
    4 Adet Açma halkası kapak kodu 1 TL (Yazılı) (Yazılı STOK 56)
    10 Adet Açma halkası Kapak kodu 2.5 TL (Yazılı) (Yazılı STOK 56 )
    50 Adet Açma halkası kapak kodu 10 TL (Yazılı) (Yazılı STOK 56 )
    100 Adet Açma halkası kapak kodu 18 TL (Yazılı) (Yazılı STOK 56 )
    1000 Adet Açma halkası Pepsi Kodu Yazısız Kargo ile gönderim KARGO DAHİL 130 TL (Yazısız STOK 2000 ERTESİ GÜN KARGO)
    500 Adet Açma halkası Pepsi Kodu Yazısız Kargo ile gönderim KARGO DAHİL DEĞİL 65 TL (Yazısız STOK 2000 ERTESİ GÜN KARGO)
    (Yazılı kodların telafisi yapılır.Listede bulunmayan parça alım ile ilgili pazarlık için pm atınız.) (Sanalpazara İlan Açılır) (Yazısız STOK 2000 ERTESİ GÜN KARGO)

ÖNEMLİ NOT:Tecrübelerime dayanarak;Arkadaşlar ben öğrenciyim elimde o yüzden fazla kapak stoğu bulunduramıyorum.O yüzden bir kampanya çıktığı zaman kapakları satmama hakkımı elimde tutarım.Kampanyadan kendim yararlanır,kapak satışlarını ihtiyaç fazlası olduğu durumlarda yaparım.Sizden aldığım kapak paralarıyla kapak stoğumu yeniliyorum.O yüzden Cinema vs. bileti kovalayacak arkadaşlara tavsiyem kapakları önceden alıp biraz bekleme süresi suretiyle kapakları değerlendirsinler.Bütçem süpriz kampanya ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde değil.Ayrıca yine bu kampanyalarda 30 40 kişi mesaj atıyor,20 sn süre olduğu için cevap yetiştiremiyorum.Beni saygısızlıkla suçlamadan önce kendinizi benim yerime koyunuz.

SANALPAZAR
    10 TL ONAYSIZ HESAPLAR 2 TL

MODAGRAM
    50 TL ALT LİMİTLİ 25 TL ÇEK 10 TL

KFC'de geçerli Fillet veya Zinger Burger + normal boy patates kızartması + normal boy Coca-Cola'dan oluşan Burger Menü ya da 5'li Hot Wings Menü alana 2.si hediye kodu 1 TL

Mizu % 15 indirim 2 TL

Çiçeksepeti %15 indirim 2 TL

ÖDEME -PAYPAL-İŞBANK-ZİRAAT-ENPARA-

FİNAL HAFTASI MÜNASABETİYLE DERS ÇALIŞMALARINA BAŞLADIM.BAZI MESAJLARINIZA GEÇ CEVAP YAZABİLİRİM MAĞZUR GÖRÜNÜZ.TÜM KODLARIM GARANTİLİDİR.HATALI ÇIKABİLİR AMA KULLANILMIŞ ASLA! HATALI KODLARIN İSE TELAFİSİ HATALI KODLARI PM ATMANIZ ŞARTIYLA TELAFİ EDİLİR.

• ENPARA İÇİN 500 TL HAKKIM VAR HİÇ KULLANILMADİ %10 %10 YAPABİLİRİZ.

100 ADET COCA COLA KODU VERİLİR 90 ADET PEPSİ KODU ALİNİR.

COCA COLA AÇMA HALKASİ SANALPAZARA İLAN AÇİLİR
    1 ADET 0.50 TL

12 ADET 4 TL

50 ADET 10 TL

100 ADET 20 TL EXCELDE YAZILI.

500 ADET ÜCRETSİZ KARGO İLE . 45 TL

1000 ADET ÜCRETSİZ KARGO İLE .75 TL

2000 ADET ÜCRETSİZ KARGO İLE .145 TL

3000 ADET ÜCRETSİZ KARGO İLE .215 TL

5000 ADET ÜCRETSİZ KARGO İLE .300 TL

McDonalds McChicken
    McDonalds McChicken MENÜ KODU >>>>>> 4 TL MCCHICKEN BURGER + 400 ML COLA + ORTA BOY PATATES [ TAVUKLU BURGER MENÜ DEĞİLDİR.MCDONALDSLARDA 8.75 TL ]

GİTTİGİDİYOR

GİTTİGİDİYOR %5 İNDİRİM KODU >>>>>> 5 TL KENDİ HESABİNİZDA KULLANABİLİRSİNİZ.

SANAL PAZAR

SANALPAZAR SADECE TELEFON ONAYİ EKSİK 10 TL ÇEK YÜKLÜ HESAP >>> 1,5 TL

TURKCELL MAОžAZA

http://magaza.turkcell.com.tr/ de GEÇERLİ 50 TL ALTLİMİTSİZ ÇEK >>> 15 TL

TRENDYOL

TRENDYOL 50/10 İNDİRİM >>>>> ÜCRETSİZ

PEPSİ AÇMA HALKASİ

1 ADET 0.50 TL
    3 ADET 1 TL
    10 ADET 3 TL

KIRMIZI KASA KULAKLIK

KIRMIZI KASA KULAKLIK >>> 20 TL , sanalpazarA İLAN AÇİLİR.

KIRMIZI KASA PORTATİF HOPARLÖR

KIRMIZI KASA HOPARLÖR >>> 20 TL , sanalpazarA İLAN AÇİLİR.

ÖDEME İŞ BANKASİ & NESİNE.COM & PAYPAL & ZİRAAT BANKASİ & ENPARA.COM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frosine -- 29 Aralık 2013; 22:55:54 >

• N11 En İyi Fiyat Garantisi Çekleri
    100 TL x 3 adet --> Adet 43 TL
    67 TL x 1 adet --> Adet 29 TL
    21 TL x 2 adet --> Adet 9 TL
    9 TL x 1 adet --> Adet 4 TL
    7 TL x 1 adet --> Adet 3 TL

Bu kuponları avantajix'imi kullanmak koşuluyla alanlara 3 TL indirim yapmaktayım.

HESAPLARIMDA YAPIKREDİ WORLDPUAN KAMPANYASI KULLANILMAMIŞTIR, DİLEYENLER KULLANABİLİR.

Hesaplar kullanım sonrası geri alınacaktır, şifre değiştirilmeyecektir.

*Alışveriş sepetinizin, Elektronik kategorisinden yapılan alışverişlerde kupon tutarının minimum 10 katı, diğer kategorilerden yapılan alışverişlerde ise minimum 2 katı tutarında olması gerekmektedir.

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    HEPSİBURADA
    20 TL'lik altlimitsiz çekler --> 12 TL

* Kod şeklindedir, kendi hesabınızda kullanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde geçerlidir.

ÖDEME: Enpara, YapıKredi, Finansbank (HAVALE/EFT)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 29 Aralık 2013; 22:57:26 >

• N11.com da geçerli çekler satılıktır, alt limit elekronik kategorisinde 10 misli, diğer kategorilerde 2 mislidir. Hesap şahsi hesabımdır, çeklerin 3. kişilere satılması söz konusu olmamalıdır. Karşılıklı güven ve saygı esastır.

100 TL x 6 Adet = 30 TL

OPET YAKIT KARTI 100 TL LİK 60 TL YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.

Ödeme :

• alinik kfc sifre kodu...

• MC DONALDS ORTA BOY MENÜ

MC CHİCKEN ORTA BOY MENÜ:3 TL(10.02.2014)
    ( McChicken + Orta Boy Patates + Orta Boy İçecek)

PEPSİ

5 PEPSİ KODU :1 TL

100 PEPSİ KOD:18 TL

COCA COLA

5 COCA COLA KODU :1 TL

100 COCA COLA KOD:18 TL

KARGOYLA TOPLU KAPAK ALIMLARI İÇİN ÖZEL İLETİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

NOT:PAZARLIK MESAJLARI CEVAPLANMAYACAKTIR.

ÖDEME: NESİNE ENPARA İŞ BANKASI
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

98 TL x 1 Adet = 35 TL
    100 TL x 6 Adet = 35 TL

Ödeme :

Ne zaman vazgeçeceksin

Sazan bulana kadar devam edecek. Ama keske yonetim uyumasa da arkadaş bi tarafini avuclasa...

yönetim dolandırıcı murat aydın'a hakaret ettim diye 4 gün uzaklaştırdı beni forumdan. cezam yeni bitti bugün. forum yönetimi böyle birşey işte, adam öğlenden beri ilan veriyor halen banlamamışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden ne zaman vazgeçeceksin? diye bir mesaj attınız merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesut TORAMANn

100 TL x 6 Adet = 30 TL

OPET YAKIT KARTI 100 TL LİK 60 TL YÜKLÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLETİŞİM NUMARALARINI BIRAKABİLİRLER BİZ ONLARI ARARIZ.

Ödeme :

Sahtekar.

• Minecraft Gift Code 10TL (Normal Fiyatı 19$)

Ödeme:Paypal
  • FREE SHOP SİPARİŞLERİNİZ İÇİN SON SAATLER YARIN SABAH YURT DIŞINA ÇIKIYORUM..UÇAK HAREKET SAATİ 18.45

17.00 DAN 18.15 KADAR ARARSANIZ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNE FREE SHOP DA BAKAR FİYATINI VERİR ANLAŞIRSAK PERŞEMBE GÜNÜ DÖNÜŞTE GETİRİRİM..

TELEFON NUMARAMI ALMAK VE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN PM ATIN..ULU ORTA YERE TEL NUMARAMI KOYMAK İSTEMİYORUM.
    .

• 6 adet cinemaximum coca cola kodu satılık veya n11 çekleriyle takaslık
  • 
Sayfa: önceki 81748175817681778178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.