Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (6785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67836784678567866787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum dediğinde haklısın ama kimse kimseye zorla satmıyor işte şahsen şunu soyliyim ben bişey alcak olsam inadına o parayı onlara kazandırmam 5 tl de fazladan veririm emin ol buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 1 Eylül 2013; 22:57:59 >
  • bu dominos tüm pizzalarda geçerli % 50 indirim kodu hangi tip siparişlerde geçerli ?
  • 50 CC KODU 9 LİRA
    100 CC KODU 17,50 LİRA
    STOK:400
    100 PEPSİ 20 LİRA
    STOK:1000
    İDDAA SİTELERİNE ÖDEME ALMIYORUM
    PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP YAZMIYORUM

• PEPSİ ADET 25 KURUŞ.50 VE ÜZERİ ALIMLARDA İNDİRİM YAPILIR

COCA-COLA SON 50 ADET 9 TL

OPET SON 95 TL KOD BENZİN 65 TL

İLETİŞİM İÇİN PM ATINIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

dostum dediğinde haklısın ama kimse kimseye zorla satmıyor işte şahsen şunu soyliyim ben bişey alcak olsam inadına o parayı onlara kazandırmam 5 tl de fazladan veririm emin ol buna

zaten hepsiburadada fiyatlar yüksek seyrediyor çekle bile alsan dışardan alacagından fazla vermiş olursun 14-15 tl lık çeklerle..anca kitap alanlara küçük bi faydas olur 5 tl gıbı..
  • alınık 35 kola kodu 5 tl ödenir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

zaten hepsiburadada fiyatlar yüksek seyrediyor çekle bile alsan dışardan alacagından fazla vermiş olursun 14-15 tl lık çeklerle..anca kitap alanlara küçük bi faydas olur 5 tl gıbı..

bebek bezlerinde avantajlı oluyor.
  • Hepsiburada Altlimitsiz 20TL >>>>>>> 15TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: germinall

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

bebek bezlerinde avantajlı oluyor.

Zeytinyağı, bebek bezi, çay, şeker,salça ve detarjan gibi kargo bedava ürünlerde fiyat olarak süpermarketlerden çok daha avantajlı birde çekle alışveriş yapınca çok daha avantajlı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CİNEMAXİMUM sinema biletleri adeti 5 tl. (kırmızı kasa bileti değildir) ödeme misli

-Sinema bileti kodu Tüm Cinemaximum Sinemalarında 31 Aralık 2012 (dahil) tarihine kadar geçerlidir. 31 Aralık 2013 (dahil)’e kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

-Sinema bileti kodunuzu dilediğiniz 3D hariç, 35 mm formatındaki tüm filmler ve seanslarda kullanabilirsiniz.

ya da

3 tane sinema bileti verilir 2 tane markafoni 20 tl alt limitsiz alınır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

bu dominos tüm pizzalarda geçerli % 50 indirim kodu hangi tip siparişlerde geçerli ?

Alacağınız üründe hiçbir kampanya olmaması gerek.İnternet alışverişinde geçerli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

bu dominos tüm pizzalarda geçerli % 50 indirim kodu hangi tip siparişlerde geçerli ?

Alacağınız üründe hiçbir kampanya olmaması gerek.İnternet alışverişinde geçerli oluyor

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

avantajix ile büyük boy bol malzemos 16 liraya geliyor. Araknofobia haklı beyler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quakka -- 2 Eylül 2013; 0:22:33 >
  • OPET KOD

OPET KODLARI % 75 DEĞ�ERİNDE SATILIR...

MARKAFONİ

94 ALT LİMİTLİ 20 TL HESAP :2 TL

TRENDYOL

50 ALT LİMİTLİ 20 TL HESAP :3 TL(SKT:06.09.2013)

MC DONALDS KODU

MC DONALDS KODU :1.5 TL(skt:30.11.2013)

KIRMIZI KASA

300 PUAN YÜKLÜ KIRMIZI KASA HESABI: 25 TL

CİNEMAXİMUM KODU

TÜM CİNEMAXİMUMLARDA GEÇERLİ PNR KODU:4.5 TL

COCA COLA:

4TANESİ 1 LİRA

ÖDEME: MİSLİ COM İŞ BANKASI
  • markafoni hesaba eklenen 20tllik koddan alınacaakk
  • pm içinhttp://forum.donanimhaber.com/inbox_post.asp?popup=yes&toMessageID=61374817

Mc Donalds Tavuk burger menü > 2 tl

Hepsiburada 20 tl altlimitsiz indirim > 14 tl (Son kull 31 aralık)

Markafoni
    20 tl altlimitsiz indirim > 7 tl (Son kull 31 aralık)
    40 tl indirim 94 tl de geçerli > 8 tl
    20 tl indirimli 100 tl de geçerli, kod eklenebilen hesaplar >2 tl Bu indirim Alışverişi ben yaparsam ücretsizdir/ Eski müşterilerime ücretsizdir (Avantajix hesabım ile)

20 tl indirimli 100 tl de geçerli, kod eklenebilen hesaplar >2 tl (Kasım sonuna dek geçerli) 10 adet 15 tl , 50 adet 60 tl

Trendyol
    10 tl indirim 50 tl üzerinde geçerli ÜCRETSİZDİR, mobilden kargo bedava
    Morhipo
    10 tl indirim 25 tl de geçerli hesap > 3 tl, iphone ve androidde kargo bedava

Hesaplar kargonuz geldikten sonra geri alınır. Hesapların maili değiştirilmez, güven konusunda tereddütü olanlar lütfen mesaj atmasın.
    Diğer indirimler
    Teknosa 200 tl indirim > 150 tl
    Biletix 150 tl de 15 tl indirim ücretsizdir (Kendi kartımla almam şartı ile)
    Hesaplar kargonuz geldikten sonra geri alinir
    Ücretsiz Watsons 100 tl de 25 tl indirim için konuma mesaj bırakıp mailinizi pm atabilirsiniz TIKLAYIN

** Hesaplar garantilidir, herhangi bir sorunda sorun telafi edilir/iade yapılır**

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61374817

ödeme misli.com/ vakıfbank/ paypal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 2 Eylül 2013; 8:03:15 >

• Markafoni 100tl civarı alışveriş için en iyi indirim aranıyor.
  • PM göndermek için tıklayınız

HEPSIBURADA 20 TL ALT LIMITSIZ KOD >>> 14 TL

HEPSİBURADA 5 ADET 20 TL ALT LIMITSIZ KOD YÜKLÜ HESAP >>> 67 TL

HEPSİBURADA 12 ADET 20 TL ALT LIMITSIZ KOD YÜKLÜ HESAP >>> 160 TL

CİNEMAXİMUM SİNEMA KODU (3D VE IMAX GEÇERLİ DEĞİL) >>> 5 TL

MC DONALDS TAVUK BURGER MENÜ KODU >>> 1.5 TL

MARKAFONİ ALT LİMİTSİZ 20 TL KOD >> 8 TL

MARKAFONİ KARGO HARİÇ 94TL ALT LİMİTLİ 40 TL İNDİRİM SAĞLAYAN HESAP >> 9 TL

MARKAFONİ HESAPTA YÜKLÜ KARGO DAHİL 100TL ALT LİMİTLİ 20 TL >> 2 TL (TOPLU ALIMDA İNDİRİM)

---------------TAKAS -------------

CİNEMAXİMUM, MARKAFONİ VE HEPSİBURADA KODLARINIZA >>> MC DONALDS BEDAVA TAVUKBURGER MENÜ KODLARI VERİLİR

PM göndermek için tıklayınız

• Abiler şöyle bi teklifim var. 15 tane Kırmızı Kasa Kodu karşılığı 2 tane McDonalds Tavuk Burger Menü verilir .. Acil lazım oldugundan böyle bişey yapıyorum .. Yarın sabaha 11 tane koda ihtiyacım var ... Eger kod veririm diyen varsa yarın akşama 20 kod olarak geride verilir önemli olan şu an aciliyeti oldugu için ... Güven konusunda hiç şüpheniz olmasın .. PMlerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 67836784678567866787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.