Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.321.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimde bulunan 20 TL. (10+10) yüklü YAKALA.CO hesaplarını 4 TL. den satışa çıkarıyorum..

3 HESAP 10 TL.

Bu hesaplar için takas tekliflerini de açmış bulunuyorum. ELinde TRENDYOL, LİMANGO, MORHİPO, ŞEHİRFIRSATI, GRUPFONİ vb. hediye çeki bulunan arkadaşlar hesaplar sizleri bekliyor.

Acele edin bu fırsatı kaçırmayın..

Referanslar: çaylaq - canverse - metindiyadin - catry - tdursun - ik77 - altunok74 - djinn_inc - netten - fifa_05 - heycan - HmB_SaL - rudolfo3639 - tugi7 - arwwen - oyyono - azraim ve daha nice arkadaşlar ile alışveriş yaptım. İstediğiniz arkadaştan referans isteyebilirsiniz..
  • yeni sayfa yeni ilan

10+10 yakala.co bonus yüklü hesap, fiyat 5 TL (bonuslar birleşmez, 10 tl üstü harcamalarda geçerli)

evimister.com'un 15 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 3 TL (alt-üst limit yok)

evimister.com'un 25 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 6 TL (alt-üst limit yok)

evimister.com'un 50 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 8 TL (80 TL ve üstü harcamalarda geçerli)

10 tl hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 2 TL (alt limitsiz)

10+10+10 tl hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 5 TL (alt limitsiz)

20 tl daybuyday çeki, fiyat 3 TL (40 tl ve üstü harcamalarda geçerli)
  • Varmı morhipo çeki gönderecek babayiğit
  • Evimister.com 15 TLlik çek 3 TL
    Evimister.com 25 TLlik çek 7 TL
    Evimister.com 50 TLlik çek 10 TL ayrıntılar
    Daybuyday 20 TL lik kupon 5 TL çek ayrıntı
    2 Adet yakala.co dan alınma metro %50 indirim kuponu tanesi 3 TL çek ayrıntısı
    buldumbuldum 20 TL çek 1 TL (50 TL üzeri geçerli) ayrıntı

Ödeme:

İşbankası havale
    türkcel avea TL
    paypal

• 8 adet aktarılabilir limango çeki 10 TL
    25 TL lik minimoy.com çek 8 TL
  • acil trendyol kuponu lazımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

ARKADAŞLAR 4 TANE ALMIŞTIM İKİSİNİ SATIYORUM,
    23 KASIM 2011-23 MAYIS 2012 TARİHLERİNDE GEÇERLİ TEK YÖN VEYAGİDİŞ GELİŞ olARAK KULLANILABİLEN
    İKİ ADET İNDİRİM KUPONUMU SATIYORUM, BİLETLER YARIN AKŞAMA kadar ALINMALI İHTİYACI OLANLAR???

kuponlar satılmıştır teşekkürler.
  • PizzaBulls'un bütün şubelerinde geçerli ( İstanbul ) büyük boy Sacramento Pizza (karışık pizza) + 1 litre Coca Cola (yemeksepeti sitesinden verilecek siparişlerdede geçerlidir) kuponu ---- 10 TL

40 TL değerindeki EVMANYA çeki ------ 20 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 23 Aralık 2011; 0:01:18 >
  • Şu an online olan ve yakala.co 20lik hesap satan varsa almak istiyorum. Acil alacağım bir şey var o yüzden
  • 10tlik limango koduna--->Son Kullanım Tarihi: 31.12.11 23:59

trendyol kola koduna takas olur. trendyol lazımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

http://www.dekorpark.com/ bu siteden alışverişte geçerli 40 tl lik çek kodunu sadece 10 turkcell kreditransferine veriyorum

*34.90 lık ürünler evinize hiçbir ücret ödemeden geliyor, 40 tl çekle kargoda ödenebiliniyor.
    *ayrıca davet edilerek alışveriş yapınca 20 tl çekte kazanıyorsunuz, denemedim ama sitede reklamı var.

son 4 adet kaldı hızla tükeniyor

• Metro Turizm'in gidiş-dönüş veya tek yön seferlerinde %50 indirim sağlayan kupon kodu 3 TL'dir. 23 Aralık'a kadar yolculuk tarihinizi belirleyip, biletinizi almanız gerekmektedir. Bu tarihten sonra dilerseniz biletinizi açığa alabilir ve 23 Mayıs tarihinden önceki yolculuklarda kullanabilirsiniz. Dikkat edelim yakala.co'dakilerden FARKLIDIR. Kuponlar Gidiş-Dönüş olarak kullanılabiliyor. Bkz.http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/metroturizm/1662140
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Trendyol 100 tl ve üstü çeke sahip arkadaşlar, Markafoni 100 TL hediye çeki ile takas edebiliriz.
  • Bereket Döner’in Marmara Forum AVM, Akbatı AVM ve Arena Park AVM şubelerinde geçerli, Pilav üstü Et Döner Menü (Pilav, Et Döner, Salata, 1 adet meşrubat) 12,50 TL yerine %70 indirimle sadece 4 TL! (son 4 kod)

DÜZELTME: FİYAT DÜŞTÜ: 3 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 23 Aralık 2011; 11:24:20 >
  • var mı markafoni 200 tl çeki olan ??
  • KAMPANYA

Elimde bulunan 20 TL. (10+10) yüklü YAKALA.CO hesaplarını 4 TL. den satışa çıkarıyorum..

3 HESAP 10 TL.

Bu hesaplar için takas tekliflerini de açmış bulunuyorum. ELinde TRENDYOL (HEDİYE ÇEKİ), LİMANGO (25.00 TL.), MORHİPO, ŞEHİRFIRSATI, GRUPFONİ vb. hediye çeki bulunan arkadaşlar hesaplar sizleri bekliyor.

Referanslar: çaylaq - canverse - metindiyadin - catry - tdursun - ik77 - altunok74 - djinn_inc - netten - fifa_05 - heycan - HmB_SaL - rudolfo3639 - tugi7 - arwwen - oyyono - azraim ve daha nice arkadaşlar ile alışveriş yaptım. İstediğiniz arkadaştan referans isteyebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

KAMPANYA

3 HESAP 10 TL.

Bu hesaplar için takas tekliflerini de açmış bulunuyorum. ELinde TRENDYOL (HEDİYE ÇEKİ), LİMANGO (25.00 TL.), MORHİPO, ŞEHİRFIRSATI, GRUPFONİ vb. hediye çeki bulunan arkadaşlar hesaplar sizleri bekliyor.

Hızlıal'ın 31 aralık son kullanım tarihli 50 lira üstünde geçerli 25 liralık çekiyle takas düşünürsen kafa kafaya takas yapalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: debian.tr

Trendyol 100 tl ve üstü çeke sahip arkadaşlar, Markafoni 100 TL hediye çeki ile takas edebiliriz.

Trendyol'dan 100 TL ve üstü çek bulman çok zor. Markafoni çeklerinin süresi dolmadı mı? Benim çeklerin son kullanma tarihi 9 Aralık'tı...
  • markafoni 200 tl çeki olan ??
  • markafoni 100 veya 150 cek lazım satacak olan varsa pm.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.