Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (5534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55325533553455355536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marine-gear

arkadaşlar markafoni'de kargo için bir kampanya var mı yoksa üyeliklere mi tanımlı.

+1
  • coca cola 20 tl lik kodlar var elimde kapak şifreleri ile takas edeceğim.teklifler pm.

Ayrıca coca cola 20 tl lik kodlar 3 tane 10tl
    Sinema kodu 3 tane 10 tl
  • mc donalds'a gittim hala haberler yok cola kampanyasindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

quote:

arkadaşlar markafoni'de kargo için bir kampanya var mı yoksa üyeliklere mi tanımlı.

+1

2 gündür aynı sorular soruluyor mevcut kargo bedava veren üyelik biçimi yok.

Geçen ay markafoniye üye olunurken yeni üyeliklere 10 tl , davetle üyeliklere kargo bedava verdi.

Mevcut satılan hesaplar geçen ay alınan hesaplar.

• Markafoni coca cola Kodu 9 adet 20 TL

Cinemaxium bileti (coca cola) 3 TL

McDonald's Tavuklu Burger Menü 4 TL

Markafoni 120TL altlimitli 65 TL 6 TL

<<<Toplu alımlar için pm>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _trapzone_ -- 22 Mayıs 2013; 12:38:33 >
  • MARKAFONİ 120 TL ALTLİMİTLİ 65 TL İNDİRİM 8 TL

MARKAFONİ 120 TL ALTLİMİTLİ 55 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) TOPLAM 62 TL İNDİRİM---- 7 TL

MARKAFONİ 100 TL ALTLİMİTLİ 45 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) TOPLAM 52 TL İNDİRİM---- 2,5 TL

MARKAFONİ 80 TL ALTLİMİTLİ 25 TL İNDİRİM + KARGO BEDAVA (7 TL) 32 TL İNDİRİM---- 2 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslansem -- 22 Mayıs 2013; 13:06:31 >
  • mc donalds ne oldu ya giden yiyen yok mu ?
  • hepsiburada 50 tl çek yüklü satılık hesap : 36 tl dir. SON FİYATTIR ... 3 adet mevcut.

işlem bittiğinde hesap alınıcaktır. profili kapalı olan üyelere satış yapılmıyacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UGURUM79 -- 22 Mayıs 2013; 12:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

quote:

+1

Geçen ay markafoniye üye olunurken yeni üyeliklere 10 tl , davetle üyeliklere kargo bedava verdi.

Kargo bedavalardan bende almıştım ama everydayme'yi ne yaptıysam yüklemedi. 10 TL'lerin sürelerinin geçti diye biliyorum ama son 10 tl'ler nerden bilmiyorum. Bana 15-20 arasına birkaç tane 10 lira verdi ama. Başkada bulamadım.

Eğer uygun fiyattan vermeyi düşünen olursa kargo bedava yada 10 TL + everyday me gömülü hesap alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

Markafoni
    65 tl indirim 120 tl de geçerli >> 8 tl **
    55 tl indirim 100 tl de geçerli >> 4 tl
    (Bkm ile alışveriş yapılmalıdır)

(2 adet 160 tl üzeri alışverişi ben yaparsam 65 tl indirim ücretsizdir.)
    1000 tl indirim > 750 tl
    Hesaplar kargonuz geldikten sonra geri alinir

Trendyol
    20 tl indirim 100 tl üzerinde geçerli ÜCRETSİZDİR (Kargo ücretsiz)
    10 tl indirim 50 tl de geçerli ÜCRETSİZDİR
    İlave kod eklenmez.

Morhipo
    10 tl indirim 25 tl de geçerli > 2 tl
    Hemen kullancagınız zaman pm atın lütfen

%15 indirimli hesap, tüm siparişlerde geçerli > 10 tl

Limango
    75 lirada geçerli 20 tl indirim > 5 tl

D&R da geçerli 100 tl indirim çeki > 85 tl

Hesaplar kargonuz geldikten sonra geri alınır. Hesapların maili değiştirilmez, güven konusunda tereddütü olanlar lütfen mesaj atmasın.
    ** Pepsi Kodları 2 adet 1 tl
    ** Coca Cola Kapak Kodları 3 adet 1 tl
    ** Hesaplar garantilidir, herhangi bir sorunda sorun telafi edilir/iade yapılır**

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61374817

ödeme misli.com/ vakıfbank/ paypal

markafoni hesabı aldım.güvenilir ve hızlı bir işlem oldu.teşekkür ederim.zaten daha önce çok alış yapmıştım,satıcı güvenilir.

• 1 tane Markafoni 20 lik kola kodu ile
    1 tane 10 TL indirim + everydayme bulunan hesap veya 2 tane kargo bedava + everydayme bulunan hesap takas yapabilirim. PM lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 22 Mayıs 2013; 12:06:05 >
  • Trendyol 50 TL alt limitli 20 TL kupon tanımlı hesaplar

Kupon hesaba tanımlı olduğu için başka hesapta kullanılamaz.

Başka kuponla birleşmez.

Hesap sizde kalabilir şifre değiştirebilirsiniz.

ADET---> 3 TL

SKT 7 Haziran 2013

CINEMAXIMUM ADET-> 5 TL (Türkiye'nin her yerinde geçerli. 3d ve imax hariç)

S.K.T 30 Haziran 2013

ödeme sadece misli
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

forumdaşlar markafonide 20tl everyday+10tl arabam+15 bkm olan hesaba kırmızı kasadan alınan kod ya da coca cola kodu ekleniyor mu?

yok. ya araba ya da markafoni den birini ekleyebiliyordun sadece

teşekkür ederim cevap için. peki alt limit 100 ken 120 tl ye mi çıkıyor yoksa alt limit 100 tl mi oluyor yine..

kolayı da kullanınca 120 ye çıkıyor

• SADECE BUGÜNE ÖZEL
    SADECE BUGÜNE ÖZEL
    SADECE BUGÜNE ÖZEL

MARKAFONİ 120 TL ALT LİMİTLİ 62 TL İNDİRİM SADECE 5 TL ( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak ,Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 120 TL ALT LİMİTLİ 62 TL İNDİRİM SADECE 5 TL ( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 100 TL ALT LİMİTLİ 52 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ ( Alışverişi Benim Yapmam Kaydıyla )( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 100 TL ALT LİMİTLİ 52 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ ( Alışverişi Benim Yapmam Kaydıyla )( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

Cinemaximum Sinema Bileti 4 TL

Cinemaximum Sinema Bileti 4 TL

McDonald's Tavuk Burger Menü 4 TL

Pepsi Kapak Kodu 50 Kuruş - 3 Adet 1 TL

Trendyol Alt Limitsiz 20 TL Sadece 7 TL

Trendyol Alt Limitsiz 10 TL Sadece 4 TL

Ödeme : Misli - Nesine - Paypal ( +1 TL Komisyon Dahil Edilir )

• Bimeks 313.77 ve 55 tllik hediye çeki satılık arkadaşlar.

İstediğim fiyat 340 tl istanbuldan elden verebilirim

Tüm bimekslerde mayıs 2015e kadar kullanabilirsiniz

iletişim pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

quote:

quote:

+1

Kargo bedavalardan bende almıştım ama everydayme'yi ne yaptıysam yüklemedi. 10 TL'lerin sürelerinin geçti diye biliyorum ama son 10 tl'ler nerden bilmiyorum. Bana 15-20 arasına birkaç tane 10 lira verdi ama. Başkada bulamadım.

Eğer uygun fiyattan vermeyi düşünen olursa kargo bedava yada 10 TL + everyday me gömülü hesap alabilirim.

pm atın yardımcı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

mc donalds ne oldu ya giden yiyen yok mu ?

http://forum.donanimhaber.com/m_75112045/mpage_10/f_//tm.htm#75454418
  • MARKAFONİ:

MARKAFONİ 65 TL İNDİRİM 120 TL ALT LİMİTLİ 8 TL (30 TL HESAPTA+ 20 TL COCA COLA KODU+ 15 TL BKM)
    MARKAFONİ 65 TL İNDİRİM 120 TL ALT LİMİTLİ 8 TL (30 TL HESAPTA+ 20 TL COCA COLA KODU+ 15 TL BKM)

MARKAFONİ 62 TL İNDİRİM 120 TL ALT LİMİTLİ 5 TL
    MARKAFONİ 62 TL İNDİRİM 120 TL ALT LİMİTLİ 5 TL

MARKAFONİ 55 TL İNDİRİM 100 TL ALT LİMİTLİ 4 TL (40 TL HESAPTA+ 10 TL TAŞIT+ 15 TL BKM)
    MARKAFONİ 55 TL İNDİRİM 100 TL ALT LİMİTLİ 4 TL (40 TL HESAPTA+ 10 TL TAŞIT+15 TL BKM)

MARKAFONİ 20 TL KOLA İNDİRİM KODU 3,5 TL (BUGÜNE ÖZEL)

markafonide kazanılabilecek extra puan ve indirimler:

https://www.bkmexpress....BKMExpress/pub/main.bkm

üye olunuz kartınızı tanımlayınız sonrasında da markafonin ödeme sayfasında bkm ile ödemeyi seçerek ödeme yapınız. 15 tl düşer )

COCA COLA KAPAK KODU

3 AD 1 TL

PEPSİ KOD:
    1 adet 0,50 TL
    3 adet 1 TL

TOPLU ALIM İÇİN PM LÜTFEN…

TRENDYOL:
    -20 TL indirim sağlayan hesap___ücretsiz (alt limit:100 TL, kendi hesabımdan kullanmak şartıyla)
    -10 TL indirim sağlayan hesap___ücretsiz (alt limit:50 TL, kendi hesabımdan kullanmak şartıyla)

CİNEMAXİMUM PEPSİ:
    -1 adet sinema bileti 6 TL (skt:31.08.2013, IMAX-3D dahil değil, tüm cinemaximumlarda geçerlidir, pazarlık yoktur)

3 D FİLMDE GEÇERLİ VE HAFTANIN HERGÜNÜ GEÇERLİ CİNEMAXİMUM KODU 7 TL...(STOK 7)(3 D GÖZLÜKTE ÜCRETSİZ)
    3 D FİLMDE GEÇERLİ VE HAFTANIN HERGÜNÜ GEÇERLİ CİNEMAXİMUM KODU 7 TL...(STOK 7) (3 D GÖZLÜKTE ÜCRETSİZ)
    3 D FİLMDE GEÇERLİ VE HAFTANIN HERGÜNÜ GEÇERLİ CİNEMAXİMUM KODU 7 TL...(STOK 7) (3 D GÖZLÜKTE ÜCRETSİZ)

CİNEMAXİMUM KIRMIZI KASA KODU: 4 TL

ödeme:misli, nesine.

TOPLU ALIMLAR İÇİN PM...
    ÖNEMLİ NOT:

ALIŞVERİŞLERİM 30TL ÜZERİ OLMAYACAKTIR BİLGİNİZ OLSUN....
    hakkierdogdu1983@hotmail.com benim mail adresim değildir ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkı1983 -- 22 Mayıs 2013; 12:20:20 >

• Mc donald's gidip geri dönenler var mı ?
  • alltaki link ile hepsiburada hesabınıza 100 tl alt limitli 10 tl yükleniyor. Özellikle 100 tl hediye çeki olanların işine yarar, zaten kargo çok yüksek iken böylece 10 tl indirim olur.

http://www.hepsiburada.com/liste/jmp.aspx?PromoCode=58000b5a-f2bd-483f-87fd-5dfb9ada9f23

EDIT: sepetiniz 100 tl üstü olunca (enteresan ama 90-95 tl de de oluyor) otomatik 10 tl düşüyor, ürünün yanında size özel yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 22 Mayıs 2013; 12:38:30 >
  • 
Sayfa: önceki 55325533553455355536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.