Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (5518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55165517551855195520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 21 Mayıs 2013; 19:14:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

quote:

Orijinalden alıntı: gover54

BKM KARTIM OLMADIGI İÇİN ALIŞVERİŞİ BENİM ADINA KENDİ YAPACAK BKM KARTINA SAHİP İNDİRİM SATAN BİRİ ARANIYOR KARTTAN ÇEKİLEN MİKTAR PEŞİN VERİLİR

kart değil üstat.kartını oraya kayıt olacak.

işin içinden çıkamadım ben bkm kullanıp ödeme yapınca tanımlanılan kredi kartından mı çekiyor eğer öyleyse böyle bişeyin mantığı ne
  • MARKAFONİ▼----75 tl---indirimli hesap( 120 tl altlimitli )----> 8 TL (BAŞKA KOD EKLENMEZ) ( 15 tl BKM indirimi ve 10 tl gunluk indirim dahildir )

MARKAFONİ▼----72 tl---indirimli hesap( 120 tl altlimitli )----> 7 TL (BAŞKA KOD EKLENMEZ) ( 15 tl BKM indirimi ve 10 tl gunluk indirim dahildir )

MARKAFONİ▼----62 tl---indirimli hesap( 100 tl altlimitli )----> 4 TL (BAŞKA KOD EKLENMEZ) ( 15 tl BKM indirimi ve 10 tl gunluk indirim dahildir)

Avantajix ten gidip alırsanız %10 geri ödeme alırsınız (ben aldım sağlam sitedir)(birçok site daha mevcuttur)

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/markafoni-kampanya-ve-avantajlari
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    TRENDYOL★----20 tl---indirimli hesap( ALTLİMİTSİZ )---->10 tl---->(başka kod eklenmez)(hemen kullanacaklara)

TRENDYOL★----10 tl---indirimli hesap( ALTLİMİTSİZ )---->4 tl ---->(başka kod eklenmez)(hemen kullanacaklara)

TRENDYOL★----20 tl---indirimli hesap( 50 tl altlimitli )---->5 tl ---->(başka kod eklenmez)

TRENDYOL★----20 tl---indirimli hesap( 100 tl altlimitli )---->ücretsiz---->(başka kod eklenmez)(KARGO BEDAVA)

TRENDYOL★----10 tl---indirimli hesap( 50 tl altlimitli )---->ücretsiz---->(başka kod eklenmez)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    DAYBUYDAY★----20 tl---indirimli hesap( 100 tl altlimitli )---->5 tl------->SKT:20/11/2013 (MAİL ADRESİNİN ŞİFRESİ DE VERİLECEKTİR)

LİMANGO★----20 tl---indirimli hesap( 75 tl altlimitli )---->4 tl----->ONAYLI - ONAYSIZ

MODAGRAM★----30 tl---indirimli hesap( 100 tl altlimitli )---->3 tl---->(KARGO BEDAVA)

HIZLIAL★----50 tl---indirimli hesap( 500 tl altlimitli )---->7 tl
    PETALIŞVERİŞ.COM★----30 tl---indirim kodu( 50 tl altlimitli )----->5 tl-------> --SKT:24/06/2013

MODASET★----50 tl ----indirim kodu ( 100 tl altlimitli ) ----> 5 TL

NATİONAL CAR RENTAL★----% 50 ----'ye varan indirim kodu ----> 5 TL

CİNEMAXİMUM ttnet kodu----bilet----->5 tl ---->stok:2---->
    (İstinyePark ve Kanyon hariç diğer tüm Cinemaximum’larda IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D hariç tüm filmlerde geçerlidir. 30 Haziran 2013 e kadar geçerlidir )

ÖDEME YÖNTEMLERİ-------->MiSLi----NESiNE---işBANK

>>>>önemli not: Hiçbir hesabın e-mail şifre değiştirilmeyecektir…Ben değiştirim diyen PM atmasın lütfen <<<<<

İletişim için PM veya E-POSTA veya SKYPE

mudur-42@outlook.com
    emrah_emre042@hotmail.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• markafoni kargo bedava hesap nasıl yapılıyor

• AÇMA HALKASI | ADET 0.25 TL

AÇMA HALKASI | 5 ADET 1 TL

SİNEMA BİLETİ | 4 TL

ATLAS JET | 3 TL (atlesjet.com dan 20 TL hediye çeki 31 aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir.)

pepsi coca cola

ÖDEME

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceviz ağacı

markafoni kargo bedava hesap nasıl yapılıyor

markafoni vermiyor hocam artık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

663 TL hediye çeki (6x100 + 1X63) yüklü n11.com hesabı 225 TL'den satılıktır.

Ürünlerin teslimatı sağlandıktan sonra hesap geri alınacaktır. Pazarlık yoktur.

Hesap aktif olup son kullanma tarihi 7 Haziran 2013'tür. Parça olarak satış yoktur.

bana 100 lazım , tek olmaszmı?
  • MARKAFONİ 100/65TL indirim 6 TL (BKM indirimi dahil.10 TL indirim dahil )
    MARKAFONİ 120/75TL indirim 10 TL (BKM indirimi dahil. 10 TL indirim dahil )
  • Markafonide kargo bedava hesap yada hesaba tanımlı indirimi olan hesap var mı? Bir üstattan rica ediyorum, 1 adet lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM den alışveriş yaparken onay kodu göndermeden önce markafoniye yönlendiriyor ödemeyi iptal ediyor böyle sorun yaşayan var mı???
  • facebookta sayfası veya cok arkadası olan varsa bana ulaşabilirmi.Bir yarısmaiçin fotografa resim begenisi gerekli. Yardımcı olabilen mesaj atsın lütfen...
  • 100 TL altlimitli 65 TL indirim ===== 4 TL
    120 TL altlimitli 72 TL indirim ===== 7 TL

trendyol 50/20 indirim 3 tl.
  • MARKAFONİ 120 TL ALT LİMİTLİ 72 TL İNDİRİM SADECE 8 TL ( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak ,Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 120 TL ALT LİMİTLİ 72 TL İNDİRİM SADECE 8 TL ( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 100 TL ALT LİMİTLİ 62 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ ( Alışverişi Benim Yapmam Kaydıyla )( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

MARKAFONİ 100 TL ALT LİMİTLİ 62 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ ( Alışverişi Benim Yapmam Kaydıyla )( BKM Express İle Alışveriş Yapılacak , Kargo Bedava Dahil )

Cinemaximum Sinema Bileti 4 TL

Cinemaximum Sinema Bileti 4 TL

McDonald's Tavuk Burger Menü 4 TL

Pepsi Kapak Kodu 50 Kuruş - 3 Adet 1 TL

Trendyol Alt Limitsiz 20 TL Sadece 7 TL

Trendyol Alt Limitsiz 10 TL Sadece 4 TL

Ödeme : Misli - Nesine - Paypal ( +1 TL Komisyon Dahil Edilir )

• BKM ile ödeme yapacağım herşey tamam ama onaylaya tıklayınca tekrar markafoni adres seçim sayfasına gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssdat

BKM den alışveriş yaparken onay kodu göndermeden önce markafoniye yönlendiriyor ödemeyi iptal ediyor böyle sorun yaşayan var mı???

purchase cancel page diyerek markafoniye yönlendiriyor...
  • MARKAFONİ

MARKAFONİ 120/72TL İNDİRM 7TL!!!!!!! ( bkm ile ödeme yapılmalı )

MARKAFONİ 100/62TL İNDİRM 3TL!!!!!!! ( bkm ile ödeme yapılmalı )

MARKAFONİ 20TL COLA KODU 3.5TL

MARKAFONİ 20 EVERYDAYME + kargo bedava TANIMLI HESAP 3TL

3D FİLMLERDE VE HAFTANIN HERGÜNÜNDE GECERLİ CİNEMAXİMUM BİLETİ 6TL.. STOK ÇOK AZ... ( üstelik gözlükde bedava )

3D FİLMLERDE VE HAFTANIN HERGÜNÜNDE GECERLİ CİNEMAXİMUM BİLETİ 6TL.. STOK ÇOK AZ... ( üstelik gözlükde bedava )

TRENDYOL

TRENDYOL 10TL ALTLİMİTSİZ HESAP 3TL

TRENDYOL 50/20 HESAP 4TL

TRENDYOL 50/10 HESAP ÜCRETSİZ ( alışveriş vereceğim hesaptan yapılmalı ve maili değiştirilmemeli )

TRENDYOL 100/20 İNDİRİM + KARGO BEDAVA HESAP ÜCRETSİZ ( alışveriş vereceğim hesaptan yapılmalı ve maili değiştirilmemeli )

COCA COLA AÇMA HALKASI

COCA COLA AÇMA HALKASI 3 ADET 1 TL

COCA COLA ACMA HALKASİ 10ADET 3TL

COCA COLA ACMA HALKASİ 100ADET 20TL

PEPSİ AÇMA HALKASI

PEPSİ KOD 50 KURUS 3TANE 1TL toplu alımlar için pm

gecerli oldugu yerler:
    n11 50/11 çek
    trendyolda 50/10 indirim
    Yemekdemek.com 5tl
    Digitrk lig tw
    daha fazlasi icinwww.pepsi.com.tr

• quote:

quote:

BKM den alışveriş yaparken onay kodu göndermeden önce markafoniye yönlendiriyor ödemeyi iptal ediyor böyle sorun yaşayan var mı???

purchase cancel page diyerek markafoniye yönlendiriyor...

Evet aynen bendede . Herkes mi bu sorunu yaşıyor. Çözümünü bulan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akon

BKM ile ödeme yapacağım herşey tamam ama onaylaya tıklayınca tekrar markafoni adres seçim sayfasına gidiyor.

hocam aynı sorun bende de var
  • MARKAFONİ 100/65TL indirim 6 TL (BKM indirimi dahil.10 TL indirim dahil )
    MARKAFONİ 120/75TL indirim 10 TL (BKM indirimi dahil. 10 TL indirim dahil )

coca cola Cinemaximum 5 TL

TRENDYOL 20 TL indirim 5 TL (50 TL alt limitli)
    TRENDYOL 10 TL indirim ÜCRETSİZ (50 TL alt limitli)

LİMANGO 75/20 TL indirim 6 TL (onaylı 07.06.2013)

Coca Cola açma halkası 30 Kuruş (en az satış 10 adet)

Pepsi açma halkası 30 Kuruş (en az satış 10 adet)
  • MORHİPO Tekno Fırsatlar dahil her tarafta geçerli %15 indirimli hesap =====) 9 TL

Pazarlık yoktur.
    Profili kapalı olan arkadaşlara satış yapmam..
    Hesapların mailleri kesinlikle değiştirilmeyecektir...
    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra hesap geri alınır....

ödeme MİSLİ.COM
  • 
Sayfa: önceki 55165517551855195520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.