Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evimister.com'un 25 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 7 TL

30 TL (20 tl çek+10 tl cola kodu) trendyol hesabı satılır, fiyat 15 TL

15 TL hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 6 TL (alt ve üst limit yok, ister 14 TL'lik üründe kullan ister 25 TL'lik, 21 ocak 2012 ye kadar geçerli)

10 tl hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 2 TL (alt limitsiz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 21 Aralık 2011; 21:39:16 >
  • 40liralık altlimitsiz evmanya çeki 20tl 1 adet var.
  • arkadaşlar acilen bir adet metro indirim ceki lazım ??

bekliyorum pm den iritbat bilgilerini paylaşalım

Edit : hakan_80 tarafından 1 adet çek satın alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasha-TR -- 22 Aralık 2011; 0:26:22 >
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

25tl lik limango aktarılabilir çekimi muadil trendyol çeki ile takas etmek istiyorum. İlgilenler pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 22 Aralık 2011; 11:24:40 >
  • morhipo veya vipdükkan çeki ile takas yapmak ister misiniz?10tl morhipo 20tl vip dükkan çekim mevcuttur.

Bana markafoni veya trendyol gerekiyor takas yapmak isterseniz ?
  • http://www.dekorpark.com/ bu siteden alışverişte geçerli 40 tl lik çek kodunu sadece 10 turkcell kreditransferine veriyorum

*34.90 lık ürünler evinize hiçbir ücret ödemeden geliyor, 40 tl çekle kargoda ödenebiliniyor.
    *ayrıca davet edilerek alışveriş yapınca 20 tl çekte kazanıyorsunuz, denemedim ama sitede reklamı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 22 Aralık 2011; 2:31:54 >

• KAMPANYA

Elimde bulunan 20 TL. (10+10) yüklü YAKALA.CO hesaplarını 4 TL. den satışa çıkarıyorum..

3 HESAP 10 TL.

Bu hesaplar için takas tekliflerini de açmış bulunuyorum. ELinde TRENDYOL, LİMANGO, MORHİPO, ŞEHİRFIRSATI, GRUPFONİ vb. hediye çeki bulunan arkadaşlar hesaplar sizleri bekliyor.

Acele edin bu fırsatı kaçırmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 22 Aralık 2011; 9:50:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

25tl lik limango aktarılabilir çekimi muadil trendyol çeki ile takas etmek istiyorum. Bedava kargosu olan hesaplara transfer edilebilir.

Bedava kargo olayı bitti hocam.
  • Kusura bakmayın bilmiyordum. Hemen mesajımı editledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Evimister 50 TLlik çek 8 TL ayrıntılar
    Daybuyday 20 TL lik kupon 5 TL çek ayrıntı
    2 Adet yakala.co dan alınma metro %50 indirim kuponu tanesi 3 TL çek ayrıntısı
    Ödeme:

İşbankası havale
    türkcel avea TL
    paypal

25 TL'lik evimister çekleri tarafımca alınmıştır.

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

1 hesap 5 TL 2 tane hesap var TAKAS OLUR

Limango aktarılabilir 10 TL Hediye çeki TAKAS OLUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatlaxs -- 22 Aralık 2011; 12:01:16 >

• limango aktarılabilir 13 liralık çeke karşı 10 liralık markafoni çeki istiyorum.ilgilenen arkadaşlar pm atarsa sevinirim
  • merhaba elimde 10 tl lik vipdükkan ceki var 50 tl aşısverişte gecerli isteyene vereyim bedava
  • elimde limango 10 tllik hesaplar var aktarılmayan tel onaylı isteyene kola kodu karsılığı verebilirim
  • şimdi gördüm elimde vipdükkan 10 tl var 30 tl alısverişlerde gecerli isteyene trendyol kola kodu ile takaslarım iki tane güzel triko 20 ye geliyo burda
  • 8 adet 10 TL lik aktarılabilir limango çek 10 TL (markafoni çeklerle takas olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 22 Aralık 2011; 15:54:09 >
  • 5 adet 10 TL lik aktarılabilir limango çek 5 TL (markafoni çeklerle takas olur)
  • evimister.com'un 15 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 3 TL (alt-üst limit yok)

evimister.com'un 25 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 7 TL (alt-üst limit yok)

evimister.com'un 50 TL değerinde indirim çeki satılır, fiyat 10 TL (80 TL ve üstü harcamalarda geçerli)

30 TL (20 tl çek+10 tl cola kodu) trendyol hesabı satılır, fiyat 15 TL (birleştirilip tek siparişte kullanılabilir)

10 tl hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 2 TL (alt limitsiz)

10+10+10 tl hesapta yüklü morhipo çeki, fiyat 5 TL (alt limitsiz)

20 tl daybuyday çeki, fiyat 3 TL (40 tl ve üstü harcamalarda geçerli)
  • 12 TL bonus yüklü Şehirfırsatı hesabı : 8 TL
    20 TL Daybuyday hediye çeki (40 TL ve üzeri geçerli) : 3 TL

Ödeme: İş Bankası, Misli.com
  • Evimister 50 TL hediye çeki olup da kullanmayacak olan varsa kendi fiyatına alırım.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.