Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (2675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26732674267526762677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • T. Halk Bankası
    Akbank
    Kuveyt Türk Katılım Bankası
    Türk Ekonomi Bankası ;

Bankalarından herhengi birinin İnternet bankacılığı kullanan arkadaşımız varsa pm atabilirmi .

tşk
  • teknosa 300 tl ve üzeri için geçerli 30 TL 'si olup satmak siteyen varsa PM ile ulaşabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mischa0416

quote:

Orijinalden alıntı: mischa0416

MARKAFONİ 15LİK CİPS KODU TAKASLIK

• SEHİRFİRSATİ 30 TL BONUS YÜKLÜ HESAP 14 TL .

ÖDEME : MİSLİ.COM
  • Alınık yüksek miktarlı hepsiburada çek veya hesap.
  • markafoninin geçen haftaki çek birleştirmeden yaptığım çekle kardeime ayakkabı almıştım tergandan. ayakkabı resimde çok güzel birşeydi. gelince şok olduk. ayakkabı defo manyağıydı. birisi 41 diğeri 42. birisi beyaz birisi sarı beyaz olanda simsiyah bi leke..... valla sinir oldum. bilerek çek kullandığımız için mi böyle yapıyorlar kii.

kızlarımada bişeyler almıştım kesin onlarda defolu gelecek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg %5 çeki kendi hesabımda tanımlıdır. Bugün son gündür kendim kullanmıcam 20 tl 'ye satıyorum. Hesabımı kullanacak kişi referansları sağlam olmalıdır.
  • Markafoni 35 TL indirim 4 TL altlimit 75 TL (15 TL Hesapta + 20 TL kod şeklinde) kargo dahil skt 17 ekim

Markafoni 35 TL indirim 3 TL altlimit 80 TL (15 TL Hesapta + 20 TL kod şeklinde) kargo dahil skt 17 ekim

Markafoni 25 TL indirim 3 TL altlimit 50 TL (15 TL Hesapta + 10 TL kod şeklinde) kargo dahil

Markafoni 30 TL indirim 3 TL altlimit 70 TL (15 TL Hesapta + 15 TL kod şeklinde) kargo dahil

Guder Tour dan istanbul içi hava alanı transferi 5 tl skt 26 aralık

20 tl onaylı limango fiyat 4 tl skt 31.12

20 tl onaysız limango fiyat 3 tl skt 31.12

Markafoni 35 TL indirim Hesap 8O Altlimitli şeklinde kod eklenemez fiyat 4 tl

Markafoni 20 tl cola kodu 3 tl

Markafoni 15 tl r10 kodu 2 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okitya

teknosa 300 tl ve üzeri için geçerli 30 TL 'si olup satmak siteyen varsa PM ile ulaşabilir

pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • morhipo 60 lirada geçerli 20 tl indrim sadece 1,5 tl
  • YENİ FİYATLAR BUGÜNE ÖZEL

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

MARKAFONİ 35 TL İNDİRİM ( 75TL ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ ) 5 TL ( Başka Kodlarla Birleşmez ) ( Kargo Dahil )

MARKAFONİ 30 TL İNDİRİM ( 70 TL ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ ) 4.5 TL ( Başka Kodlarla Birleşmez ) ( STOK 1 )

MARKAFONİ 25 TL İNDİRİM ( 50 TL ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ ) 4 TL ( Başka Kodlarla Birleşmez )

MARKAFONİ 20 TL İNDİRİM ( 50 TL ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ ) 3.5 TL ( Başka Kodlarla Birleşmez ) ( STOK 3 )

MARKAFONİ 20 TL LİK KOLA KODU BULUNUR 3.5 TL

SÜRAT KARGO %50 İNDİRİM 1 TL

DAYBUYDAY 20 TL YÜKLÜ HESAPLAR BULUNMAKTADIR. ( TOPLU HALDE SATIŞ TERCİHİDİR )

Pazarlık Yapmayınız İndirim Yapılmayacaktır

RePLa_42 PM Gönder

• Turkcell markafoni işbirliği kodları 1 tl stok 60
    fikirmetre daybuyday işbirliği kodları 1 tl stok 22
    migros ta geçerli 50 tl altlimitli 5 tl indirim 1 tl

ayrıca sanalpazar ve limango tel onayo yapılır tanesi 1 lira
  • şehirfırsatı 30.09'da 10 tl veriyor diye mail atmış. Küllerinden doğar mı o kampanya :))

Tabi geç kalmışım o ayrı mesele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 2 Ekim 2012; 13:22:37 >
  • SATILIK veya TAKASLIK

10 TL ŞEHİRFIRSATI hesap = 3 adet 10 TL
    20 TL ŞEHİRFIRSATI = 9 TL
    30 TL ŞEHİRFIRSATI = 17 TL
    38 TL ŞEHİRFIRSATI = 20 TL
    40 TL ŞEHİRFIRSATI = 23 TL

20 TL TRENDYOL (75 TL altlimitli) = 5 TL (son kull 16.10.2012)

10 TL MORHİPO (altlimitsiz) = 3 TL

15 TL MORHİPO (25 TL altlimitli) = 2 TL

20 TL MARKAFONİ (cola)(75 altlimitli) = 4 TL

PM göndermede sıkıntı yaşıyorsanız Lütfen buradan PM atmayı deneyin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66077890

Altlimitsiz TEKNOSA veya Hepsiburada indirim karşılığında Şehirfırsatı kod veya hesap verilir

• 5 liraya 4 tane şehir fırsatı alınacaktır. pm lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatosmurat

markafoninin geçen haftaki çek birleştirmeden yaptığım çekle kardeime ayakkabı almıştım tergandan. ayakkabı resimde çok güzel birşeydi. gelince şok olduk. ayakkabı defo manyağıydı. birisi 41 diğeri 42. birisi beyaz birisi sarı beyaz olanda simsiyah bi leke..... valla sinir oldum. bilerek çek kullandığımız için mi böyle yapıyorlar kii.

aynen bende polodan bot aldım çeklerle biri 41 biri 42 geldi.. çakma oldu herhalinden belli kutusu falan uyduruktu.. pazardan alsan onun kutusu inanın daha düzgündür.. bakalım inşallah diğer siparişler düzgün gelir..

• 1 adet markafoni 20 tl lik çek (75 TL ALT LİMİTLİ) 3,5 lira (HESAPTAKİ ÇEKLERLE BİRLEŞİR )
    1 adet markafoni 10 tl lik çek (50 TL ALT LİMİTLİ) 2 lira (HESAPRAKİ ÇEKLERLE BİRLEŞİR )

TOPTAN ALIMLAR İÇİN PM LÜTFEN ...

TRENDYOL
    20 TL LİK HESAPLAR (50 TL ALT LİMİTLİ ) 3 LİRA

• quote:

Orijinalden alıntı: fatosmurat

markafoninin geçen haftaki çek birleştirmeden yaptığım çekle kardeime ayakkabı almıştım tergandan. ayakkabı resimde çok güzel birşeydi. gelince şok olduk. ayakkabı defo manyağıydı. birisi 41 diğeri 42. birisi beyaz birisi sarı beyaz olanda simsiyah bi leke..... valla sinir oldum. bilerek çek kullandığımız için mi böyle yapıyorlar kii.

aynen bende polodan bot aldım çeklerle biri 41 biri 42 geldi.. çakma oldu herhalinden belli kutusu falan uyduruktu.. pazardan alsan onun kutusu inanın daha düzgündür.. bakalım inşallah diğer siparişler düzgün gelir..

• gittigidiyor %10 indirim kuponum var arkadaşlar. tüm alışverişlerde geçerli(altın dahil). gittigidiyor beni uğrattığı zarardan ötürü telafi olarak verdi. limit falan yok. tekliflerinizi bekliyorum... SKT : 21.11.2012[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyecan -- 2 Ekim 2012; 14:18:18 >
  • 
Sayfa: önceki 26732674267526762677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.