Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar thy den 3 Adet uçak bileti lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 ağustos istanbul - kastamonu
    9 ağustos kastamonu - istanbul

2 kişi uçak bileti lazım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

• GİTTİGİDİYOR 50/10
    2TL

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

GittiGidiyor 50/10 İndirim Kodu ===> 2 TL

Tchibo Altlimitsiz %10 İndirim Yapan Kod ===> 5 TL

Ödeme Sadece PayPal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaK< -- 27 Temmuz 2015; 10:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

quote:

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

evet arkadaşlar 1 tb lık hard diski taradım ama aramızdaki yazışmaları bulamadım mesaj kutumdan zaten siliyorum ancak şu ekran görüntüsünü buldum.

ekran görüntüsünden önce açıklama yapayım: bu şahıs markafoni den kendi hesabı ile nuvo ile alışveriş yapmamı istedi, indirimi paylaşalım dedi, bende bunun bilgileri çekebilmek için tamam dedim, markafoni hesabındaki bilgilerini aldım hatta o anda bir siparişi vardı onun da ekran görüntüsünü almıştım ama onu da bulamadım .

karar sizin...

Bu markafoni hesabı @nasiledekkinasilola nickli kullanıcıya mı ait hocam? Bu nasıl bir kişi anlamış değilim, Allah'ı ağzından düşürmüyor fakat birçok üyeyi de dolandı!

Hala du elemanin dediklerine inanan var ya sasiriyorum. o kisiyle uzaktan yakindan alakam yok ve o kisi banada yazmisti muhtemelen dolandirma amacli bugun onun goruntusunu ekleyecem fakat boyle kendini bilmeyen bir insanin dedigi icin ve laftan sonra icraati olmayan birine inanip, dolandirdi da Allah lfi agzindan rksik olmuyor diye emin bir sekilde konusmamaz lazim. zira cok sukur alnim ak.. onun bunun lafiylada bana leke gelecek degil Allah bildikten sonra.. kim ne derse desin; benim o kisiyle alakam yok. varsa bile forum yonetimine sikayet edilirse bulunur ve sinirsiz ban alinir boyle atip tutmayla olmuyor..

Seni tanimam etmem alisverisimde olmadi senle, adam senden aldigi hesap bilgilerini paylasmis bosa sallamiyor. Elinde kanitlarin varsa butun forum sana acik yayin yapmani engelleyen mi var! Kanitin yoksa da topluma bir iyilik yap Çin'e tasin.

Benden aldigi nereden bellim adamla hic muhabbetim bile olmadi. Surekli birilerine salliyor bu sefer bana denk geldi. fb li olan kisinin eskiden bana attigi msjlar var bugun paylasacam. adama attigin hesap bilgileri diyorsun ya sanki adamla konusmam varmis gibi. hic bir kanit yok. surekli forumda onlinm. surekli kdo satarkne once kodu veririm sonra odeme aliirim alirkende once odene yaparim aksini iddaa eden biri cikamaz. adam onune gelene salliyor bos meydan buldu. sende konusmalarim varmis gibi adam ekran gpruntusu eklemis diyor. bende ahmete ait ekran gpruntusu ekleyeyim yazisma olmadan bu kisi ahmet diyeyim sizde inanin ne guzel degil mi? Allah bu adaminda bu adama inananinda hepsini bildigi yapsin. cok iyi dualar ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

HEPSİBURADA da 52 tl lik işlem vardır (nuvo, bonus puan yada başka bir şekilde indirim yapabilecek pm atsın lütfen)

HEPSİBURADA da 1000 tl üzeri alışverişe 55 tl indirim yapılır (sizin hesaptaki çekler kullanılır sizin avantajix kullanılır, 3d ile alınır )

Nuvo Referansı Verilir (2 tarafta 25 TL puan kazanır)

Mil hesabım ile THY Yüksek Miktarlı uçak biletlerinizde yardımcı olunur (Ödül bilet alınacaktır Kontrol ediniz boş yer varsa PM atınız )
    TEKNOSA 500/50 indirim kodu >>>PR000MODAGRAM 'dır

HEPSİBURADA 500 tl Altlimitli 100 tl yüklü hesap >>>55 TL (PAZARLIK YOKTUR / %10 notebook kampanyası ve Axses 100 tl kampanyası ile BİRLEŞİR / Chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)
    HEPSİBURADA 1000 tl Altlimitli 200 tl yüklü hesap >>>125 TL (PAZARLIK YOKTUR / %10 notebook kampanyası ve Axses 100 tl kampanyası ile BİRLEŞİR / Chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)
    HEPSİBURADA 75 tl Altlimitli 25 tl yüklü hesap >>>10 TL ( SÜPERMARKET - ELEKTRONİK DAHİL birçok bölümde geçerlidir / skt:31 temmuz 2015 / Kazanacagınız çekler sizin olur / chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)

GİTTİGİDİYOR %5 yüklü hesap >>> 13 TL ( stok:1 / skt 25 temmuz - kargo geldimi hesap geri alinir / Altın kontör hariç heryerde geçerlidir)
    GİTTİGİDİYOR 100/20 yüklü hesap >>> 7 TL ( skt 25 temmuz - kargo geldimi hesap geri alinir / Altın kontör hariç heryerde geçerlidir)

CINEMAXIMUM>Karlar Ülkesi Sen de Söyle Film Bilet kodu >_3 tl_>(ÇOKLU ALIMDA İNDİRİM YAPILIR / bu filmin vizyonda olduğu Cinemaximum’larda, film vizyonda olduğu sürece geçerlidir)

CINEMAXIMUM>Sinema Bilet Kodu >_10 tl_>(THY kodudur, ÇALINTI kod değildir )
    (2D-3D-imax-dahil-hergün-herseans-hercinemaxmumda geçerlidir)
    ( skt:1 Kasım 2015 / Gözlük dahildir)

HIZLIAL>500 altlimitli 50 tl İNDİRİM KODU >_10 tl_>(Cardfinans 100 tl puan kampanyasi ile birleşir / Telefon, Elektronik Bilgisayar Tablet Dahil HER YERDE geçerlidir - altın-kontor hariç)
    (skt: 31 aralık 2015 / KOD verilecektir - kendi hesabınıza tanimlar kullanırsınız / Banka kampanyasi ile birlesir )

1V1Y 100 tl Altlimitli 20 tl indirim kodu >>> 5 TL ( skt 7 agustos 2015 )
    MARKAFONİ 110 tl üstü işleminize >>>20 TL indirim yaparım (Benim avantajix ve benim kartım kullanılır. Kod kulanılmaz / Ödemeyi kendi kartımla yaparım siz bana atarsınız )
    Appstore ve İtunes 10 tl degerinde kod >>> 5 TL (kodlar birleşir)

EVİDEA 250 tl Altlimitli 25 tl indirim kodu >>> 5 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 500 tl Altlimitli 50 tl indirim kodu >>> 10 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 1000 tl Altlimitli 100 tl indirim kodu >>> 20 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 2000 tl Altlimitli 250 tl indirim kodu>>>40 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)

PEPSI>330 ml kodu >_10 tanesi 2.50 tl_> ()
    PEPSI>2,5 lt kodu >_10 tanesi 5 tl_> (Bazı facebook oyunlarında 2 katı cip puan verir / 5 tanesi 3 tl)

TRENDYOL>75 tl altlimitli 20 tl indirim yüklü hesap>_2,5 tl_> (skt: 30 temmuz 2015 / Hesap sizde kalabilir )
    MODAGRAM>100 altlimitli 30 tl indirim hesabı>_2,5 tl_>
    ( Her bölümde geçerlidir / Hesapta tanımlıdır )

MORHİPO>25 altlimitli 10 tl indirim hesabı>_4 tl_>
    ( Her bölümde geçerlidir / Hesapta tanımlıdır / Sipariş geçildikten sonra hesap geri alınacaktır )

ÖDEME: AKBANK - YAPI KREDI - ISBANK - ENPARA - GARANTI - TEB

Hizli Iletisim için SKYPE

R10.net davetiyesi bulunur >>>50 tl (referanslı eski aktif üyelere verilir / Yeni üyeler pasif üyeler PM atmasın )

.

Alıntıları Göster
    HEPSİBURADA da 52 tl lik işlem vardır (nuvo, bonus puan yada başka bir şekilde indirim yapabilecek pm atsın lütfen)

HEPSİBURADA da 1000 tl üzeri alışverişe 55 tl indirim yapılır (sizin hesaptaki çekler kullanılır sizin avantajix kullanılır, 3d ile alınır )

Nuvo Referansı Verilir (2 tarafta 25 TL puan kazanır)

Mil hesabım ile THY Yüksek Miktarlı uçak biletlerinizde yardımcı olunur (Ödül bilet alınacaktır Kontrol ediniz boş yer varsa PM atınız )
    TEKNOSA 500/50 indirim kodu >>>PR000MODAGRAM 'dır

HEPSİBURADA 500 tl Altlimitli 100 tl yüklü hesap >>>55 TL (PAZARLIK YOKTUR / Axses 100 tl kampanyası ile BİRLEŞİR / Chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)
    HEPSİBURADA 1000 tl Altlimitli 200 tl yüklü hesap >>>125 TL (PAZARLIK YOKTUR / Axses 100 tl kampanyası ile BİRLEŞİR / Chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)
    HEPSİBURADA 75 tl Altlimitli 25 tl yüklü hesap >>>10 TL ( SÜPERMARKET - ELEKTRONİK DAHİL birçok bölümde geçerlidir / skt:31 temmuz 2015 / Kazanacagınız çekler sizin olur / chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri HARİÇ GEÇERLİDİR)

CINEMAXIMUM>Karlar Ülkesi Sen de Söyle Film Bilet kodu >_3 tl_>(ÇOKLU ALIMDA İNDİRİM YAPILIR / bu filmin vizyonda olduğu Cinemaximum’larda, film vizyonda olduğu sürece geçerlidir)
    CINEMAXIMUM>Sinema Bilet Kodu >_10 tl_>(THY kodudur, ÇALINTI kod değildir )
    (2D-3D-imax-dahil-hergün-herseans-hercinemaxmumda geçerlidir)
    ( skt:1 Kasım 2015 / Gözlük dahildir)

HIZLIAL>500 altlimitli 50 tl İNDİRİM KODU >_10 tl_>(Cardfinans 100 tl puan kampanyasi ile birleşir / Telefon, Elektronik Bilgisayar Tablet Dahil HER YERDE geçerlidir - altın-kontor hariç)
    (skt: 31 aralık 2015 / KOD verilecektir - kendi hesabınıza tanimlar kullanırsınız / Banka kampanyasi ile birlesir )

1V1Y 100 tl Altlimitli 20 tl indirim kodu >>> 5 TL ( skt 7 agustos 2015 )
    MARKAFONİ 10 tl altlimitsiz kod >>>3 TL (skt:31 temmuz 2015 / KENDİ HESABINIZDA KULLANIRSINIZ )
    Appstore ve İtunes 10 tl degerinde kod >>> 5 TL (kodlar birleşir)

EVİDEA 250 tl Altlimitli 25 tl indirim kodu >>> 5 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 500 tl Altlimitli 50 tl indirim kodu >>> 10 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 1000 tl Altlimitli 100 tl indirim kodu >>> 20 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)
    EVİDEA 2000 tl Altlimitli 250 tl indirim kodu>>>40 TL (Kendi hesabınızda kullanırsınız)

PEPSI>330 ml kodu >_10 tanesi 2.50 tl_> ()
    PEPSI>2,5 lt kodu >_10 tanesi 5 tl_> (Bazı facebook oyunlarında 2 katı cip puan verir / 5 tanesi 3 tl)

TRENDYOL>75 tl altlimitli 20 tl indirim yüklü hesap>_2,5 tl_> (skt: 30 temmuz 2015 / Hesap sizde kalabilir )
    MODAGRAM>100 altlimitli 30 tl indirim hesabı>_2,5 tl_>
    ( Her bölümde geçerlidir / Hesapta tanımlıdır )

MORHİPO>25 altlimitli 10 tl indirim hesabı>_4 tl_>
    ( Her bölümde geçerlidir / Hesapta tanımlıdır / Sipariş geçildikten sonra hesap geri alınacaktır )

ÖDEME: AKBANK - YAPI KREDI - ISBANK - ENPARA - GARANTI - TEB

Hizli Iletisim için SKYPE

R10.net davetiyesi bulunur >>>50 tl (referanslı eski aktif üyelere verilir / Yeni üyeler pasif üyeler PM atmasın )

.

• ulusoydan 65 tl lik bilet alacağım indirim yapabilecek olan var mı?
  • Gittigidiyor 50/10 indirim çeki, fiyatı 1,5 tl skt: bugün 24:00'e kadar.

Tchibo %10 indirim çeki fiyatı 7 tl skt 31.07.2015

Sanalmarket 75/15 indirim çeki, fiyatı 2 tl hesap geri alınır.
  • Hepsiburada 75 e 25 indirimli hesap 9 TL
    Fiyat sondur
    Alışverişi hemen yapacaklar mesaj atarsa sevinirim.
    Kargonuz geldikten sonra hesap alınır.

• tchibo %15 indirim yapan cek 5 TL

hızlıal 500/50 çek 7 tl

morhip0 150/15 çek 1 tl
  • n11 50 tl altlimitsiz hesap 37 tl
    skt bugün
  • Tchibo %15 indirim kodu 8 liradır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • * Tüm Cinemaximum sinemalarda geçerlidir.
    * Dijital kodlar 31 ARALIK 2015 tarihine kadar geçerlidir.
    * HER GÜN HER SEANSTA VE HER FİLMDE GEÇERLİDİR.
    * Dijital kodlarınızı cinemaximum gişelerinde gişe yetkilisine vererek ,sinema biletinizi temin edebilirsiniz.
    * 2D 3D VE IMAX sinema biletine dahildir.
    * Bileti,haftaiçi veya hafta sonu seanslarında kullanabilirsiniz.
    * Seans süresince 3D Gözlük kullanımı bilete dahildir.
    * İSTİNYE KANYON AKASYA Gibi salonlar dahil bütün salonlarda geçerli

FİYAT:7,5 TL

5 Üzeri Fiyat:7 TL

ORTA BOY POPCORN VE ORTA BOY İÇECEK 5 TL

BİLET+POPCORN MENÜ 12 TL

Sürekli ONLİNE ' m

HIZLI İLETİŞİM İÇİN WHATSAPP ARAMA 05532406881

Güven Sorunu Olanlar İçin Rütbe Yüksek İse Kod Sonra Ödeme Yapabiliriz.

Referanslarım Fazladır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eminekcby

Trendyolda geçerli 75 de 20 sadece 1 tl dır

Mail ve Mail şifrem değişmez

Ödeme paypal isbank

Bir mi on mu?

• 10 liralık İTUNES kodu istediğiniz cep telefon numarasına 2.5 liraya gönderilir.

Daha önce aynı telefonla İTUNES kodu alınmamış olmalıdır.

PEPSİ kodu 10 adet 2.5 lira

GAME SULTAN kodu 10 adet 2 lira

100 adet 15 lira

25 GAME SULTAN CASH yüklü hesap 17 lira (Hesap devredilecektir)

COCA COLA ZERO kodu 10 adet 2 lira

100 adet 13 lira

FANTA kodu 10 adet 2 lira

100 adet 13 lira

NOT: Hatalı kodlar kontrol edilerek telafi edilecektir.

ÖDEME:Enpara,Paypal

• TÜM CİNEMAXİMUMLARDA .3D ,23 VE İMAX'tA GEÇERLİ GÖZLÜK DAHİL SİNEMA KODU 6 LİRA

FİYAT : 6 LİRA
    STOK: 60

skt : 31.12.2015
    ÖDEME: enpara, teb, ziraat, yapıkredi

pmlerinize EN GEÇ 15 dk içinde dönüş yaparım
  • HİZLİAL 50/500 CEK 5 TL ( KOD SEKLİNDEDİR)

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    otur kendine bir sor bu kadar kişi niye benle uğraşıyor ben ne yaptım bunlara diye?

forumda o kadar satış yapan kişi var. niye onlarda sıkıntı çıkmıyor? ne zaman buraya girsem biri senle sorun yaşadığını yazmış. Eski üyeliğinin neden banlandığını adam gibi yazsana?Yazdığın mesajlara bak gerçekten acınası haldesin.

Eski üyeliğini bulup paylaşacağım. Süresiz banlanmış biri yeniden hesap açıp devam ediyor, böyle saçmalık olamaz!

Edit:

Banlanan üyeliği

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1812470

İspatı

Telefonu : 536 641 09 xx ile bitiyor.

Bu adama n11 çek sattım. kalkmış bana haklarım, emeklerim haram olsun diyor. Özel mesaj geçmişini okudum burada Allah'ın adını sürekli zikreden biri kalkıp özelden beddua ediyor. Çek satış bölümünde ilanı ile ilgili yazı yazmıştım, kalktı geldi özelime dadandı karaktersiz.

Bedava olan hopi 25 TL'leri 8 TL'ye satmaya çalışıyordu. Sıcak fırsatlarda konusu olan bir indirimi sattığı için buraya yazdım sonra geldi özelime saçmaladı durdu yönetim kalktı beni banladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 27 Temmuz 2015; 11:21:58 >

• okitai kullanıcısına yanıt
    sa usta n11 cek satıldı mı 10 lira olmaz mı zaten 200 lira da indirim yapıyormus alışverişimi 200 liraya tamamlamaya çalışcam bir de ödemeyi nasıl istiyorsun
  • satılık hepsiburada 250 tl alt limitli 50 tl hediye çeki yüklü hesap-25 tl

hesabın şifresi değiştirilmez.
    kargo gelene kadar hesap sizde kalabilir.
    kargo teslimi sonrası hesap geri alınacaktır.
    fiyat sondur.
    Alımınızı 3D li yapmanız şarttır.hepsiburada tarafından yapılan iptallerde sorumluluk almıyorum.

NOT:altın,kontör,bebek bezi,iphone harici tüm ürünlerde geçerlidir.
    ayrıca hepsiburada harici diğer satıcılar tarafından satılan ürünlerde çek geçerli değildir.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.