Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.321.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • n11 5 tl lık tıctoc alacam satan varsa 50 kurustan
  • 2 adet ALINIK 10 liralık n11 kod. Fiyat: 5 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fb.19071907

quote:

quote:

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk
    05055174989 whatsapp tan yazin aninda cevap pm lere en gec 15 dkda donerim

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

Lan once kod veriyom ztn tam 10 kisiye sattim referanslafi alinca gorursun seni yonetime sikayet ediyorum

Bende itina ile şikayet ettim. Birde eminmiş gibi aynı kişi diyor. O kadar referansım var aklı yetmez buna.. Atıp tutmak kolay tabi..

Ayrıca: bende her zaman önce hesap/kod veriyorum sonra ödeme alıyorum. Aksini söyleyen varsa buyursun:) Bi laf var söylerdim de çok agır gelir kendisine.. Demek ki batıyor birşeyler.. Allah yardımcısı olsun

tek hesapla yaz millet yemiyor beni uğraştırma,
    elimde bütün bilgilerin mevcut istersen paylaşayım burada? eşinin adına kadar biliyorum. evli barklı insansın kocaman kızın var utanmıyormusun milleti dolandırmaya?

Allahim sen sabir ver yarabbim. cok sukur kimseyi dolandirmadim. cok sukur kimsenin uc kurusuna muhtac degilim. bilipbilmeden yorum yapip insanlarin gunahini alma. Forum yonetimine tekrar sikayet ettim. beni o sahisla bir de tutma. uzaktan yakindan alakam yok ve tanimiyorum. oyle oldugunu dusunen forum yonetime bilgi versin ip den cikar zaten. Allah'tan korkun onun bunun gunahini almak koly degil mi. eger ben o kisiysem Allah belami versin eger degilsem Allah seni bildigi gibi yapsin.. En ycesine havalesin

lan oğlum bak burada herşeyini ifşa ederim karının adına kadar bütün bilgiler mevcut ekran görüntüleri mevcut şansını zorlarsan paylaşırım totoş olursun sonra,
    akıllı ol dolandırdığın herkesten özür dile daha da dolanma buralarda

Sen kendini ne saniyorsun ki senden ozur dileyeyim. ayrica referans konusuna gelelin; nasiledekkinasilola 23 sn. önce Bi insan dusunur bu adam yanlis yapmissa neden referans gondersin diye ama sende dusunecek mantik yok.. aciklama yapmama bile degmezsin. Bunu biliyorsundur insallah??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gittigidiyor 50/10 indirim çeki, fiyatı 1,5 tl skt: bugün 24:00'e kadar.

Tchibo %10 indirim çeki fiyatı 7 tl skt 31.07.2015

Sanalmarket 75/15 indirim çeki, fiyatı 2 tl hesap geri alınır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk
    05055174989 whatsapp tan yazin aninda cevap pm lere en gec 15 dkda donerim

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

Lan once kod veriyom ztn tam 10 kisiye sattim referanslafi alinca gorursun seni yonetime sikayet ediyorum

Bende itina ile şikayet ettim. Birde eminmiş gibi aynı kişi diyor. O kadar referansım var aklı yetmez buna.. Atıp tutmak kolay tabi..

Ayrıca: bende her zaman önce hesap/kod veriyorum sonra ödeme alıyorum. Aksini söyleyen varsa buyursun:) Bi laf var söylerdim de çok agır gelir kendisine.. Demek ki batıyor birşeyler.. Allah yardımcısı olsun

tek hesapla yaz millet yemiyor beni uğraştırma,
    elimde bütün bilgilerin mevcut istersen paylaşayım burada? eşinin adına kadar biliyorum. evli barklı insansın kocaman kızın var utanmıyormusun milleti dolandırmaya?

Allahim sen sabir ver yarabbim. cok sukur kimseyi dolandirmadim. cok sukur kimsenin uc kurusuna muhtac degilim. bilipbilmeden yorum yapip insanlarin gunahini alma. Forum yonetimine tekrar sikayet ettim. beni o sahisla bir de tutma. uzaktan yakindan alakam yok ve tanimiyorum. oyle oldugunu dusunen forum yonetime bilgi versin ip den cikar zaten. Allah'tan korkun onun bunun gunahini almak koly degil mi. eger ben o kisiysem Allah belami versin eger degilsem Allah seni bildigi gibi yapsin.. En ycesine havalesin

lan oğlum bak burada herşeyini ifşa ederim karının adına kadar bütün bilgiler mevcut ekran görüntüleri mevcut şansını zorlarsan paylaşırım totoş olursun sonra,
    akıllı ol dolandırdığın herkesten özür dile daha da dolanma buralarda

Sen kendini ne saniyorsun ki senden ozur dileyeyim. ayrica referans konusuna gelelim; Bi insan dusunur bu adam yanlis yapmissa neden referans gondersin diye ama sende dusunecek mantik yok.. aciklama yapmama bile degmezsin. Bunu biliyorsundur insallah??

Cok sukur Allah biliyor ve goruyor.. gunahimi almaya devam cok iyi gidiyorsunuz:) tebrikler..

• [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    500/100 ₺ indirim 40 ₺ "Hesaba tanımlı, hesap devredilmez. 01 - 09 Ağustos tarihlerinde geçerli"

Altlimitsiz 50 ₺ indirim 40 ₺ "Kod şeklinde, mağazalarda kullanabilirsiniz"

10 adet PEPSİ kodu 3 ₺ * "330 ml kodudur, en az 10 adet satılır"

Hızlı alisveris için ödeme yönteminizi belirtiniz
    HAVALE - EFT :

• yemeksepeti 20/10 4 tl den alınır.
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    benden özür dileyebilirsin affederim yufka yürekliyim ben.

Allah kelimesini kaç defa yazmışsın gerçekten dön bir bak. Sokaktaki dilenci aklıma geliyor. Yüzlerce kişiye Allah rızası için diyor 1 tl verince bela okuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 26 Temmuz 2015; 23:53:48 >
  • Hayrına n11 10 vericek var mı? Son 10 dk boşa yanmasın
  • alınık n11 10 tl kod 2 tl den

son 10 dk
  • bence n11 kuponlarının süresi yarın bitecek. Son gün 0 olarak yazıyor ama kullanabiliyorduk. Eski sistem değişmediyse tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceLCrueL

quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

N11 10luk kodlar sky bugün mu yarın mi

bugun gece saat 23:59 a kadar , hocam aldım bir kaçtane de kalan zaman da 2 saat felan yazıyordu..yani 12 ye kadar kullandın kullandn , kullanmadın kupon yanar
    herkesin bilgisine sunulur

Nerde yazıyo hocam son 2 saat diye göremedim. bende 27.07 yazıyo?
  • GİTTİGİDİYOR 50/10 TL indirim <----> 1,5 TL

MODAGRAM 100/30 TL indirim <----> 3 TL

HIZLIAL 275/25 TL indirimli hesap <----> 2 TL

TRENDYOL 75/20 TL indirim <----> 3 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

benden özür dileyebilirsin affederim yufka yürekliyim ben.

Allah kelimesini kaç defa yazmışsın gerçekten dön bir bak. Sokaktaki dilenci aklıma geliyor. Yüzlerce kişiye Allah rızası için diyor 1 tl verince bela okuyor.

Sen kendini nimetten mi sayiyorsun? Allah sana cok uzak belli.. senin gibilere aciyorum. Hep yazdigim gibi simdide yaziyorum cok sukur Allah a kimsenin iki uc kurusuna muhtac dgilim bu yasima kadar da kimseyi dolandrmadim. sizin gibiler Allah a uzak oldugu icin gunah almayi severler.. alintilara ve gunah almaya devam.. cok iyi dualar ettim hic suphen olmasin.

• quote:

bence n11 kuponlarının süresi yarın bitecek. Son gün 0 olarak yazıyor ama kullanabiliyorduk. Eski sistem değişmediyse tabi.

Ayrica tam olarak kendini tanittin. dilenciler dedin ya bende sana zamaninda 1 2 liea verdim simdide bela okuyorsun. cok iyi tanimlama oldu bravo

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

Orijinalden alıntı: EceLCrueL

quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

N11 10luk kodlar sky bugün mu yarın mi

bugun gece saat 23:59 a kadar , hocam aldım bir kaçtane de kalan zaman da 2 saat felan yazıyordu..yani 12 ye kadar kullandın kullandn , kullanmadın kupon yanar
    herkesin bilgisine sunulur

Nerde yazıyo hocam son 2 saat diye göremedim. bende 27.07 yazıyo?

Kodun altında kalan saat yazıyor yollayın isterseniz hesabı resimi yollayayım nerde olduğuna dair

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    ben sana ne zaman bela okumuşum?

Sen olayı anlamamışsın 1 2 tl ye laf atan yok. Neyse belli ki algıda problem var.
  • quote:

ben sana ne zaman bela okumuşum?

Sen olayı anlamamışsın 1 2 tl ye laf atan yok. Neyse belli ki algıda problem var.

Evet problemler buyuk cok belli oluyor.

• Arkadaşlar yeter sizin mesajlarınızı mı okuyacağız burada sayfa sayfa. Sorununuz varsa özelden yazın, çözemezseniz şikayet edin. Konuyu da sayfayı da kirletiyorsunuz !!!
  • Eeeeee ne oldu sımdi? N11 kodlar yandı mı yoksa duruyor mu

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.