Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.321.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hayrına n11 10 tl verebilecek var mı son 1 saat, acil ihtiyaç kılıf alıcam
  • n11 10 tl 1 adet de bana lazım
  • TRENDYOL.COM da geçerli 20/75 indirim sağlayan hesap 3 TL dir. (S.K.T:31.07.2015)
    HIZLIAL 500/50 indirim kodu 10 tl (S.K.T:31.08.2015)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alt lımıtsız 10 tl n11 çekı lazım 2 adet 4 lıra odeme yaparım ıkısıne

• n11 10 tl altlımıtsız varmı hesabı verın odemee yaparız 3 tane lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

her fırsatta Allah'ın adını kullanarak kendini acındırmaya çalışma o kadar aciz olma. Sana başka bir şey yazmaya gerek yok. Seninle sorun yaşayan onlarca kişi var, benle sorun yaşayan birini göster kendim forumu bırakırım. Kalkıp kendini nimetten sanar şimdi bu neyse forumu terk edeyim

Allah'ın adını anmak sana göre acındırmaksa sen kendini hiç acındırma. Lafa bak senin din inanacının oldugundan bile şüpheliyim.

Benim hakkımda böyle alıntılayarak boş boş yorumlar yapma. Daha önce paramı yedin evet sallamatikleri satarken iyidi abiydik:) Şimdi boş boş yorumlar yap. Boş vaktin çok senin belli işin gücün yok..

Senin gibi kendini bilmeyenler insanlar şikayetci olur benim hakkımda alışverişim olmamasına ragmen. Kaldı ki hep yazdıgım gibi ben her zaman önce kod/hesap veririm aksini iddaa eden varsa buyursun. boş boş alıntılar yapma bana. boş vaktini başka seylerle harca. yine yazdım önce Allah'a havale ettim seni sonra forum yönetimine.. Allah yardımcın olsun acınacak durumdasın cok üzülüyorum senin gibilere.. Forumu terk etme zamnın gelmiş geçiyor bile. Git sallamatik salla burada alıntıları bırak da.. Buda son mesajım boş insanlara bu kadar cevap bile fazla kıymetini bil..

• MARKAFONİ

Altlimitsiz 10 TL indirim kodu = 4 TL (Son Kullanım Tarihi: 31.07.2015. Kendi hesabınızda kullanabilirsiniz.)

TRENDYOL

75/25 indirim kuponu = 7 TL (Son Kullanım Tarihi: 31.07.2015. Hesaba tanımlıdır. Kargonuz geldikten sonra hesap geri alınır.)

TCHİBO

%10 indirim kodu = 4 TL (Son Kullanım Tarihi: 31.07.2015. Alt limit yoktur. Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.)

TEKZEN

200 TL ve üzerinde geçerli 20 TL indirim kodu = 2 TL (Son Kullanım Tarihi: 10.08.2015. Referans numaranızlawww.tekzen.com.tr'den Maximiles veya Maximum Kart ile yapacağınız 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinizde geçerlidir.)

DIGITURKPLAY

Süper Lig 2015-2016 paketlerinde 30 TL indirim sağlayan ya da sezon içerisinde dilediğiniz maçı ücret ödemeden izleyebilmenizi sağlayan promosyon kodu = 20 TL

Ödeme: İşbank, Enpara, Paypal.

• n11 alt limitsiz 10 tl leriniz alınır..
  • Elimde toplam 81 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok tanesi 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk
    05055174989 whatsapp tan yazin aninda cevap pm lere en gec 15 dkda donerim

Odeme sorun degil gwrekirsr yarin yapin

• ikisi aynı kişi midir bilmem ama ben şunu bilirim: hangisi Hasan YILMAZ adlı şahıs ise, işte o dolandırıcıdır.

bu da eski profil hesabının linki:http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1923220

ben dahil dolandırdığı insanlar vardı. forumdan uzaklaştırılmış. HASAN YILMAZ adlı şahıstan alışveriş yapmayın. dolandırıcıdır.

bunlar da geçmiş konuları:

http://forum.donanimhaber.com/m_99763198/f_//tm.htm#99763198

http://forum.donanimhaber.com/m_100307031/f_//tm.htm#100314953

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Sürekli Allah'a havale ediyorum yazıyorsun 1 defa yazsan yetmiyor mu?

Sana bir şeyler ispatlamak zorunda değilim. Benim rabbimle aramda olanlar seni ilgilendirmez. Sen kim oluyorsun da insanların inancını sorgulayacak kadar büyüksün?
  • Elimde toplam 81 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok tanesi 35 kr
    Gelin gelin ucuzluk

3 tanesi 1 tl
    10 tanesi 3 tl son tren!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

ikisi aynı kişi midir bilmem ama ben şunu bilirim: hangisi Hasan YILMAZ adlı şahıs ise, işte o dolandırıcıdır.

bu da eski profil hesabının linki:http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1923220

ben dahil dolandırdığı insanlar vardı. forumdan uzaklaştırılmış. HASAN YILMAZ adlı şahıstan alışveriş yapmayın. dolandırıcıdır.

yukarıda en sonki ilanlarına bak peşpeşe girmiş,
    aynı kişi olduğundan hiç şüphem yok. elimde ev adresine kadar eşinin adına çocuğunun yaşına kadar bütün bilgiler mevcut, dolandırılanlara şahsı ifşa edebilirim

• Elimde toplam 81 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok tanesi 35 kr
    Gelin gelin ucuzluk

3 tanesi 1 tl
    10 tanesi 3 tl son tren!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

ikisi aynı kişi midir bilmem ama ben şunu bilirim: hangisi Hasan YILMAZ adlı şahıs ise, işte o dolandırıcıdır.

Ayni midir bilmiyorsan beni alintilama. yonetime gerekli aciklamayi yaptim. İsteyen herkeste yapsin yonetim ayni kisi olup olmadigini bilir. mumkunse bos seyler icin alinti yapmayin. uzaktan yakindan alakam yok bu sahislarla..

• quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

quote:

Orijinalden alıntı: fb.19071907

quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

quote:

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

Lan once kod veriyom ztn tam 10 kisiye sattim referanslafi alinca gorursun seni yonetime sikayet ediyorum

Bende itina ile şikayet ettim. Birde eminmiş gibi aynı kişi diyor. O kadar referansım var aklı yetmez buna.. Atıp tutmak kolay tabi..

Ayrıca: bende her zaman önce hesap/kod veriyorum sonra ödeme alıyorum. Aksini söyleyen varsa buyursun:) Bi laf var söylerdim de çok agır gelir kendisine.. Demek ki batıyor birşeyler.. Allah yardımcısı olsun

tek hesapla yaz millet yemiyor beni uğraştırma,
    elimde bütün bilgilerin mevcut istersen paylaşayım burada? eşinin adına kadar biliyorum. evli barklı insansın kocaman kızın var utanmıyormusun milleti dolandırmaya?

unutmadan referanslarım var demişsin gördüm referanslarını, herkes görsün istedim:

Genel Puan

Ürün: Genel referans ilanı
    Alıcı: suleyman_60
    Tarih: 29 Mayıs 2015; 9:21:01

Yorum
    satıcı hakkında iyi şeyler yazamayacagım alışveriş yapmayın benden aldı hızlıal kodlarını alışveriş yapacam harcavekazan uzerinden dedi ne alışveriş yaptı ne kodları geri verdi ne de ücretini ödedi hakkım helal değildir ona göre muhattap olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendy-biri -- 26 Temmuz 2015; 23:37:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

Lan once kod veriyom ztn tam 10 kisiye sattim referanslafi alinca gorursun seni yonetime sikayet ediyorum

Bende itina ile şikayet ettim. Birde eminmiş gibi aynı kişi diyor. O kadar referansım var aklı yetmez buna.. Atıp tutmak kolay tabi..

Ayrıca: bende her zaman önce hesap/kod veriyorum sonra ödeme alıyorum. Aksini söyleyen varsa buyursun:) Bi laf var söylerdim de çok agır gelir kendisine.. Demek ki batıyor birşeyler.. Allah yardımcısı olsun

elimde bütün bilgilerin mevcut istersen paylaşayım burada? eşinin adına kadar biliyorum. evli barklı insansın kocaman kızın var utanmıyormusun milleti dolandırmaya?

Allahim sen sabir ver yarabbim. cok sukur kimseyi dolandirmadim. cok sukur kimsenin uc kurusuna muhtac degilim. bilipbilmeden yorum yapip insanlarin gunahini alma. Forum yonetimine tekrar sikayet ettim. beni o sahisla bir de tutma. uzaktan yakindan alakam yok ve tanimiyorum. oyle oldugunu dusunen forum yonetime bilgi versin ip den cikar zaten. Allah'tan korkun onun bunun gunahini almak koly degil mi. eger ben o kisiysem Allah belami versin eger degilsem Allah seni bildigi gibi yapsin.. En ycesine havalesin

• Acil n11 10 tl kod lazım. Karşılığında 10 tl markafoni veya 10 tl itunes kod veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEONİM -- 26 Temmuz 2015; 23:55:05 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

Allahim sen sabir ver yarabbim. cok sukur kimseyi dolandirmadim. cok sukur kimsenin uc kurusuna muhtac degilim. bilipbilmeden yorum yapip insanlarin gunahini alma. Forum yonetimine tekrar sikayet ettim. beni o sahisla bir de tutma. uzaktan yakindan alakam yok ve tanimiyorum. oyle oldugunu dusunen forum yonetime bilgi versin ip den cikar zaten. Allah'tan korkun onun bunun gunahini almak koly degil mi. eger ben o kisiysem Allah belami versin eger degilsem Allah seni bildigi gibi yapsin.. En ycesine havalesin

lan oğlum bak burada herşeyini ifşa ederim karının adına kadar bütün bilgiler mevcut ekran görüntüleri mevcut şansını zorlarsan paylaşırım totoş olursun sonra,
    akıllı ol dolandırdığın herkesten özür dile daha da dolanma buralarda

• Takasa gel
    HIZLIAL 500/50 indirim kendi hesabınızda kullanabileceğiniz kod verilir , 2 adet sinema alınır.
    skt 31 agustos

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.