Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (13802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • n11 alt limitsiz 10 tl leriniz alınır..son 2 saat
  • shell yakıt puan satan varmı ?
  • Acil alınık 500/100 hediye çeki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 5 tl kodunu ya da kupon yüklü hesabını satamayanlar, yanmasını istemiyorsanız verirseniz kullanacağım. Zamanın da ben de verdim ücretsiz kod, yanmasından iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 26 Temmuz 2015; 22:20:51 >
  • GİTTİGİDİYOR 50/10 TL indirim <----> 1,5 TL

MODAGRAM 100/30 TL indirim <----> 3 TL

HIZLIAL 275/25 TL indirimli hesap <----> 2 TL

TRENDYOL 75/20 TL indirim <----> 3 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb.19071907

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk
    05055174989 whatsapp tan yazin aninda cevap pm lere en gec 15 dkda donerim

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendy-biri -- 26 Temmuz 2015; 22:23:20 >
  • GİTTİGİDİYOR 50/10 ...2TL Skt 23:59 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exbir -- 26 Temmuz 2015; 22:22:26 >
  • Acil alınık hepsiburada 500/100 hediye çeki

• hocam konu neydi?
    bu adamın trol olduğunu bilmiyorsun sanırım. söylediği hiçbir şeye inanma herşeyi bomba,
    zaten sürekli trollükten ban yer ama neden hala süresiz ban yemedi bir türlü anlamıyorum.
  • cameler11 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi sahibi olmadan insanları şaşırtmamak lazım. herhangi bir tictoc çekin yüklü olduğu hesaba girerseniz geri sayımın bu gece biteceğini görebilirsiniz.
  • [ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

*Zorlu, İstinyePark, Kanyon, Akasya dahil tüm Cinemaximumlarda, 3D / IMAX ve gözlük dahil kodlar; adet 7,5 TL*
    ** Orta Boy Popcorn ve İçecek 6 TL **

***Kampanyalı Paket ***
    1 adet sinema bileti + 1 adet popcorn menü(mısır + içecek) >>> 12,5 TL

Bilet ve Menü SKT: (31.12.2015)

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

Steam (oyun - itemler gift şeklinde iletilir), iTunes/App Store, Spotify, Deezer dan yapacağınız alışverişlerde %25 indirim

iTunes/App Store da oyun,uygulama ve oyun içi alımlarda geçerli 10 TL lik bakiye kodları >>> 3,5 TL
    ( telefon numaranıza sms olarak gönderilir. Her hat için 1 defa)

Hesaplar Devredilmez, Pazarlık Yapmayınız.

- N11.com Konsol alımında geçerli 1000 TL üzeri 55 + 1,5 TL indirim >>> 3 TL
    - N11.com altlimitsiz 7 TL indirim >>> 3 TL
    - Gittigidiyor.com 50 TL üzeri 10 TL indirim >>> 2 TL

- Trendyol.com da 75 TL üzeri 10 TL indirim >>> ücretsiz
    - Modagram.com da 100 TL üzeri 25 TL indirim >>> 2 TL
    - 444cicek.com da % 10 indirim >>> 2 TL .
    - Yurtiçi kargo indirimi >>> 1 TL
    - Sixt araç kiralamada %25 İNDİRİM

Dominos.com.tr de Büyük Boy Cazip Pizza'ları 16.99 TL yapan kod ==> Adet 1 TL

Pepsi Kutu Kola Kodu* ==> 3 adedi 1 TL
    20 adedi >>> 5 TL

Altın Kapak Kodu** ==> 3 adedi 2 TL
    10 adedi >>> 5 TL

* itunes kampanyasında hatalı kodu bulmak sorun olduğundan, alım yaparken bu durumu gözönüne alınız..

** Tek kapakla hattınıza günlük 30 DK + 30 SMS + 30 MB yükleme yapabilirsiniz.

- Facebook Batak, Okey Plus Mobil, 101 Plus Mobil, Top Eleven, Çanak 101 Okey - plus - okey,Dark Orbit, Sanalika, Kim Bilir ?, Mynet Oyun, Sanal Okey, Pool Live Bilardo oyunlarında çipler ve krediler

ÖDEME
    ENPARA , Ziraat Bankası, İSBANKASI, TEB, YAPIKREDİ (PAYPAL yoktur, SORMAYINIZ)

• alınık n11 10 tl

2 tl veririm , pm ile ulaşınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

quote:

Elimde toplam 135 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok 1 adet 75kr
    3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

arkadaşlar bi kişiye dikkat edin hakkında dolandırıcı olduğunu söyleyenler vardı bir ara forumda.
    nasiledekkinasilola ile aynı kişi bu, adı hasan yılmaz mıydı neydi şimdi tam hatırlayamadım.

sen ne kadar zeki bir insansın böyle.
    kulaktan dolma bilgilerle denmişti de sonrada aynı kişi de..
    forumda sorunsuzca o kadar cok alışverişim oldu. Allah'tan senin gibilerle muhattap olmuyorum.

Bilip bilmeden de aynı kişi bu deyip insanları yanlıs bilgilendirme. Uzaktan yakından alakam yok. mantık varsa düşünürsen n11 arayan adam aynı kişi olsa neden n11 satsın? tabi mantık yokturdur muhtemeln olsa böyle tutarsız konusmazsın.. neyse işim gücüm var suan seninle ilgilenmyecem.

ayrıca forumda o kadar aktifim ki aklın durur.. o kadar alışveriş yapıyorum. o kadar insanda da telefon numaram var. Allah seni ve senin gibileri ıslah etsin..

• N11 10luk kodlar sky bugün mu yarın mi

• quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

quote:

3 adet uzeri 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

ekleme: az üstte de diğer hesabından n11 çeki aldığını söylüyor, ne ayak olduğunu siz anlayın artık.

Lan once kod veriyom ztn tam 10 kisiye sattim referanslafi alinca gorursun seni yonetime sikayet ediyorum

• N11 altlimitsiz çek alınacaktır >>> 6 tanesine 15 TL verebilirim veya karşılığında markafoni 10 tl altlimitsiz çekle takaslayabiliriz.

(kod şeklinde tercihimdir referansı olmayan ya da az olan üyelerden önce kod sonra ödeme şeklinde işlem yapacaklar mesaj atsın)
  • 2 liradan n11 10 tl veren varsa ben de talibim
  • Elimde toplam 117 tane n11 altlimitsiz 5 tl bulunmaktadir once kod verilir sikinti yok tanesi 50 kr
    Gelin gelin ucuzluk

• Hepsiburada.com için geçerli 75 TL ve üzerine 15 TL indirim sağlayan hesap => 5 TL
    (Hesap şeklindedir, hesap bilgileri değişmez, çek kazanmanız durumunda çeki kullanıp hesabı iade edebilirsiniz. İndirim bebek bezinde geçerlidir.)

Hızlıal.com için geçerli 500 TL ve üzerine 50 TL indirim sağlayan hesap => 10 TL
    (Hesap şeklindedir, hesap bilgilerini değiştirip kullanabilirsiniz.)

Morhipo.com için geçerli 25 TL ve üzerine 10 TL indirim sağlayan hesap => 4 TL
    (Hesap şeklindedir, hesap bilgileri değişmez, kargo sonrası hesap geri alınır.
    Banka kartı kargo bedava kampanyası ile birleşir ancak 2 al 1 öde şeklindeki kampanyalarla birleşmez.)

N11.com için Oyun Konsol kategorisinde geçerli 1000 TL ve üzerine 55 TL indirim sağlayan hesap => 10 TL
    (Hesap şeklindedir, hesap bilgileri değişmez, Kargo sonrası hesap geri alınır)

ÖDEME: Enpara- Halkbank-Garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

N11 10luk kodlar sky bugün mu yarın mi

bugun gece saat 23:59 a kadar , hocam aldım bir kaçtane de kalan zaman da 2 saat felan yazıyordu..yani 12 ye kadar kullandın kullandn , kullanmadın kupon yanar
    herkesin bilgisine sunulur
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.