Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akanthus

quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bi daha şehirfırsatından alışveriş yaparsam ....... Ne kadar dandik site ya 25 gün oldu hala paramı iade etmediler.Artık cevap verme tenezzülünde de bulunmuyolar.Bu kadar dandik bir müşteri hizmetleri olan bir sitenin çekleri neden en pahalı çekler hala onu da anlamış değilim.

Eskiden direk müşteri hizmetleri para iadesi yapabiliyordu şimdi sistemleri değişmiş 15-30 gün arasında para iadesi yapılıyor.Ben de müzdaripdim bu konuda 1 ay beklettiler

müşteri hizmetlerinin halen öyle bir yetkisi var,birkaç hafta önce 1 aylık iademi telefonla arayıp,iademi yaparsanız şuan fırsat alımı yapacam dediğimde hemen yaptılar.
    @K4TL14M iadesini istediği fırsatın aynısını bende iade ettim,durum aynı atılan mesajların hepsine en kısa zamanda iadeyi sağlayacağız diye dönüş yapıyorlar ama icraat yok.Adamlar işi pişkinliğe vurmuş resmen.

Aynı şeyi bende dedim fakat biz yapamıyoruz Almanya da ki şirket yapıyor demişlerdi Almanya olayına inanmadım ama bir ihtimal verdim bunu duyduğum iyi oldu benmde iptal ettireceğim bir kaç fırsatım var 1 ay bekletiyorlar diye uğraşmak istememiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: eminekcby

arkadaslar sizden yardım istiyorum içinde 20 tl trendyol cek bulunan hesabımı biri ele gecirmiş nası şifremi geri alabilirim hem msn hem trendyol şifresini giremiyorum yanlış diyor ne olur biri yardım etsin bana
    Bir karışıklık sonucu yazmıştım. Sorun giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lnunrub -- 21 Ocak 2012; 15:34:28 >
  • http://www.evmanya.com/ 40 tl lik şartsız hemen kullanabileceğiniz çek kodunu 14 turkcell veya avea lira transferine veriyorum..

son 3 adet.. (21 ocak son kullanma tarihli)
  • Elinde markafoni alışveriş çeki olan var mı? (Kargo kodu değil)
  • Yurtiçi Kargo'dan %50 indirim fırsatı 2 TL

pazarlık ya da trendyol kola koduyla takas yapılır

Cevahir Alışveriş Merkezi'nde Atlantis Eğlence Merkezi 20 TL’lik kredi kullanımı 10 TL (2 adet var)

www.tutkusepeti.com'dan 50 TL hediye çeki 10 TL (alt limit yok)

www.stylegusto.com'dan 40 TL hediye çeki (alt limit 100 TL) 5 TL

ödeme paypal ya da garanti bankası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candyy -- 21 Ocak 2012; 15:17:46 >

• ARKADASLAR

ACİL ZİZİGO ÇEKİ LAZIM KAÇ PARALIK VARSA

AYRICA SPORENA ÇEKİDE ALINACAKTIR
  • Mavi jeans 50 liralık çek var fiyat ve takas tekliflerine açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieaufgabe -- 21 Ocak 2012; 15:40:23 >
  • Hepsiburada altlimitsiz 25 TL Çek (6 ay boyunca geçerli, direk hesabı vericeğim. Kullandığınız zaman geri alacağım.. Ne zaman kullandığınızın önemi yok)

Unnado.com 4x10 TL Çek ( 20 gün sonra aktif olacak, kargoyuda çek ile ödeyebilirsiniz, 3 çek birleşiyor..)

Evimister 50 TL Kupon kodu ( 80 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli.)

NAKİT

------------------------------------------ +

Karşılığında Trendyol çeki arıyorum. Tek tek'te takaslanabilir, sadece nakitte verebilirim.. Tekliflerinizi PM'den iletiniz lütfen..

NOT : Çekler sadece trendyol çeki ile takaslıktır, nakit karşılığı satmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 21 Ocak 2012; 20:05:59 >
  • merhaba
    evımıster 50 tl cekınızı almak ıstıyorum.
    tşk ler
  • trendyol çek lazım ürün hazır bekliyor.
    trendyolla alakalı ne olursa artık, karşılığında daha sonrası için 20TL verebilirim, zira 20 tl yi kullandım ürün uymadı iade edicem, sizin verceğiniz kodlada büyük bedenini alıcam.
    İade işlemi gerçekleşince 20 tl mi geri yükleyecekler ve bende hesabı size vereceğim.

kısaca verebileceğim hede şudur 2 hafta içerisinde 20 tl trendyol. iade işlemi max 10 gün sürermiş, bide bugün kargoya vericem.

bide bu varmış elimde, morhipo %20 indirim 75 tl üstü bitiş tarihi yarın, ki trendyol kodu bana bugün lazım mavi nin butiğinden alıcam.
    bide bu var; tüm siparişlerde 15 tl 25 ocağa kadar. aynı morhipo.

limagodanda varmış baktımda her siteden gelmiş bana :D;

10 TL Doğum Günü Hediyesi 19.01.12 Henüz kullanılmadı
    Son Kullanım Tarihi: 18.02.12 13:40 2 TANE VAR BUNDAN.

ÖZET:
    MORHİPO %20 SON KULLANIM TARİHİ YARIN.
    MORHİPO 15 TL SON KULLANIM TARİHİ 25 OCAK.
    LİMANGO 10 TL 2 ADET SON TARİHİ 18 ŞUBAT.
    TRENDYOL 2 HAFTA SONRASI İÇİN 20 TL.

ARADIĞIM: TRENDYOL OLABİLDİĞİNCE YÜKSEK MEVLA, GELİN Bİ ANLAŞIRIZ.

• Arkadaşlar 1 tl den yurtiçi kargo %50 indirimli kod arıyorum. Elinde olupta satmak isteyenler pm den ulaşabilir.
  • merhaba
    50 t lık evimister çeki almak istiyorum 2 adet.

tşk ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishmaster_ist

arkadaslar morhıpo 15 tl cek arıyorum karsılıgında lımango aktarılabılır 10 tl ve aktarılamayan 10 tl cek verebılırım.

elimde var ancak karşılığında trendyol istiyorum.
    15 tl ve %20 var elimde. sayfanın dibine bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostdark

ref ile trendyola üye olup alışveriş yapacak 2 kişiye ücretsiz 10 tl kola kodu verebilirim böylece ikimizde kazanmış oluruz.ama alışveriş yapması kesin gerikiyor.

güzel teklif bro, şimdi senin refinle kaydolcam ve sen 10 tl kazancan, bende 10 tl kod ilke kazancam. senin karın ne peki 10 tl al 10 tl ver neyse hocam,
    benden kabul bende trendyol kodu arıyordum. kodu verirsen hemen şimdi alışveriş yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

morhipo 15lik hesaplara 1 adet 10tl trendyol kola verebilrim ziyan olmasın diyenlere

kabul hocam, yalnız acele et başka bi arkadaşda ref ile üye ol 10 tl al diyor ondanda cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

ref ile trendyola üye olup alışveriş yapacak 2 kişiye ücretsiz 10 tl kola kodu verebilirim böylece ikimizde kazanmış oluruz.ama alışveriş yapması kesin gerikiyor.

güzel teklif bro, şimdi senin refinle kaydolcam ve sen 10 tl kazancan, bende 10 tl kod ilke kazancam. senin karın ne peki 10 tl al 10 tl ver neyse hocam,
    benden kabul bende trendyol kodu arıyordum. kodu verirsen hemen şimdi alışveriş yaparım.

Kola kodu birleşmiyor ama davetiye ile gelen kodlar 3 taneye kadar birleşiyor. Yani 10+10+10 bir alışverişte 30 tl kullanabilir.
  • Son kullanım tarihi 22 ocak olan 75 TL üzerindeki morhipo alışverişlerinizde %20 indirim sağlayan hesap trendyol cola koduyla takas olunur. 2 adet mevcut.
    (Hesaplar sonra geri alınacaktır.)
  • * 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli, 40 TL'lik sportangels.com hediye çeki 10 TL --->> SATILDI

* 30 TL bonus yüklü şehirfırsatı hesabı 20 TL | Alt limit yok.

* 50 TL çek yüklü hepsiburada hesabı 40 TL | Alt limit yok, kargo ücretini çekle ödeyebilirsiniz.

* 10 TL'lik daybuyday çek kodu 2 TL | Trendyol 10 TL kola koduyla takas yapılır.. (2 kola koduna 3 daybuyday çeki verebilirim.)

Fiyatlarda pazarlık yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofsayt06 -- 22 Ocak 2012; 18:38:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lnunrub

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Kola kodu birleşmiyor ama davetiye ile gelen kodlar 3 taneye kadar birleşiyor. Yani 10+10+10 bir alışverişte 30 tl kullanabilir.

hmm, o zaman ben morhipo 15 tl' m ile, trendyol kola kodunu takasa sokayım.
    sonra kendi hesabımdan ref ile yeni hesap açayım böylece 15 tl morhipo ile hem 10 tl koa kodu hemde, 10 tl ref kodu alırım. bide 2 hafta sonraya 20 tl mi geri vercekler. güzel oldu böyle.

ÖZET: 10 TL KOLA KODUNA SEÇ BEĞEN AL;

MORHİPO %20 SON KULLANIM TARİHİ YARIN. 75 TL ÜZERİ.
    MORHİPO 15 TL SON KULLANIM TARİHİ 25 OCAK.
    LİMANGO 10 TL 2 ADET SON TARİHİ 18 ŞUBAT.

İÇLERİNDEN BİRİ ELBETTE., HANGİSİNİ ALIRSANIZ ANCAK TRENDYOL'DA MAVİ NİN BUTİĞİNİN KAPANMASI 36 SAAT VAR ONA GÖRE.
    UMARIM ÜRÜN TÜKENMEZ, Kİ TÜKENECEK BİŞEYE BENZEMİYOR.

edit: 15 TL morhipo "Lnunrub"' a satıldı. trendyol 10 tl kola kamp. karşılığında.

diğerleri için ise her türlü teklife açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 21 Ocak 2012; 18:26:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: candyy

www.tutkusepeti.com'dan 50 TL hediye çeki 10 TL (alt limit yok)

ödeme paypal ya da garanti bankası

çek ücreti ödenmiştir , kod bekleniyor ..
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.