Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kislakci

5 tane TRENDYOL kola kodu 10-TL satışı devam ediyor.

*Dün geceden bu yana hesaplarıma ücreti yollayanların çekleri yollanmaya başlandı. Hesaba paranın yatma sırasına göre gönderim yapılacak olup 23:59'a kadar gönderimin tamamlanması beklenmektedir.

Ben aldım, teşekkürler.
  • Alınık 40-50 tllik evimister ya da evmanya birleşiyorsa 20-25lik de olur.PM lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: washburn24

pegasustan gidis-donus ucak bileti alacagim, pegasusun su an icin gecerli herhangi bir indirim/kupon kampanyasi var mi ?

ve kampanya varsa biletler subat ayi icin alinacak,
    bilgisi olan varsa en azindan boyle bi kampanya bieti olup olmadigina dair bilgi verirse cok memnun olurum
    cunku eger kampanya yoksa biletler pahalanmadan hemen almayi dusunuyorum
  • Hızlıal çeki olan var mı?
  • * 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli, 40 TL'lik sportangels.com hediye çeki 10 TL - bkz;www.sportangels.com

* 30 TL bonus yüklü şehirfırsatı hesabı 20 TL | Alt limit yok.

* 50 TL çek yüklü hepsiburada hesabı 40 TL | Alt limit yok, kargo ücretini çekle ödeyebilirsiniz.

* 10 TL'lik daybuyday çek kodu 2 TL | 10 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • http://www.evmanya.com/ 40 tl lik şartsız hemen kullanabileceğiniz çek kodunu 14 turkcell veya avea lira transferine veriyorum..

son 4 adet.. (21 ocak son kullanma tarihli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 21 Ocak 2012; 14:17:45 >
  • arkadaşlar biraz alakasız olacak ama bu konudaki arkadaşlardan tecrübeli olanı vardır diye sormak istiyorum, morhipoda us polo ayakkabı satışı var polonun giyimde kalitesini biliyoruz ama spor ayakkabıda kararsız kaldım daha önce kullanan alan oldu mu diğer alışveriş sitelerinde de vakti zamanında satıldı polo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn41

arkadaşlar biraz alakasız olacak ama bu konudaki arkadaşlardan tecrübeli olanı vardır diye sormak istiyorum, morhipoda us polo ayakkabı satışı var polonun giyimde kalitesini biliyoruz ama spor ayakkabıda kararsız kaldım daha önce kullanan alan oldu mu diğer alışveriş sitelerinde de vakti zamanında satıldı polo.

polonun spor ayakkabısını ve deri klasik ayakkabısını kullandım klasik deri olan spor ayakkabıya göre çok daha iyi çıktı.bence spor ayakkabı alma polodan..
  • İçinde unnado.com 10 TL çek yüklü hesap isteyen PM atsın, ücretsizdir...(unnado'da kargo çek ile ödenebilir, sadece 1 kuruşa ürün alabilirsin)

20 tl bonus yüklü sehirfirsati.com hesabı satılır, fiyat 15 TL (son tarih 04.Ocak.2013, 1 adet var)

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü

T-Shirt'ler, Kupalar, Takvimler! Vistaprint.com.tr'de Yapacağınız 70 TL'lik Harcamanız 7 TL (Tüm Türkiye'ye Kargo), (Zararına satıyorum, maliyet 10 TL, 6 tane var, takas tekliflerine açığım) fırsat ayrıntısı için tıklayın

Tek trendyol cola kodu 4 TL, 3 tane 10 TL (son 1 kod)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 21 Ocak 2012; 9:28:44 >

• ELİMDE MORHİPO 15 TL HEDİYE ÇEKLİ HESAP VAR ( 5 ADET )

HER BİR HESABI 2 KOLA KODU KARŞILIĞI TAKASLAYABİLİRİM

İLGİLENENLER PM ATSIN
  • arkadaslar morhıpo 15 tl cek arıyorum karsılıgında lımango aktarılabılır 10 tl ve aktarılamayan 10 tl cek verebılırım.
  • Şehirfırsatı 36 TL yüklü hesap 27 TL
    Evimister 25 tl'lik çek(Altlimitsiz) 10tl 1 Adet
    Evimister 15 tl'lik çek(Altlimitsiz) 3 tl
    Daybuyday (20+20+10 TL) 50 TL yüklü hesap 10 TL (çekler birleşmez 10 luk çekte alt limit 10 TL, 20 lik çekin birinin alt limiti 40TL diğerinin alt limiti 50 TL)
    Daybuyday (20+10 TL) 30 TL yüklü hesap 8 TL (çekler birleşmez 10 luk çekte alt limit 10 TL, 20 lik çekin alt limiti 40TL)
    Limango onaylı hesapta yüklü 10 TL lik çek 2 TL

Ödeme:

işbankası ziraat bankası havale
    paypal, turkcel TL misli.com
  • trendyol 20+10 birde aynı hesapta 100 tl üzeri gecerli10 tl
    hepsi birleşiyor kola kodu da eklenir tv kodu eklenir epey indirim oluyor

bu ceki 25 tl ye satıyorum

10 tllik hesapta trendyol çekini 5 tl ye satıyorum
    hesaplar işiniz bitince alınacaktır
    ödeme misli.com
    cekin süresi şubatın 8 ine kadar
  • bi daha şehirfırsatından alışveriş yaparsam ....... Ne kadar dandik site ya 25 gün oldu hala paramı iade etmediler.Artık cevap verme tenezzülünde de bulunmuyolar.Bu kadar dandik bir müşteri hizmetleri olan bir sitenin çekleri neden en pahalı çekler hala onu da anlamış değilim.
  • Teknoloji marketlerinin (hepsiburada - bimeks - gold vs ) herhangi birinden 25 - 50 TL hediye çeki olan varsa bütçeme uygunsa alabilirim ,
    teşekkürler şimdiden ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bi daha şehirfırsatından alışveriş yaparsam ....... Ne kadar dandik site ya 25 gün oldu hala paramı iade etmediler.Artık cevap verme tenezzülünde de bulunmuyolar.Bu kadar dandik bir müşteri hizmetleri olan bir sitenin çekleri neden en pahalı çekler hala onu da anlamış değilim.

Şikayetvar sitesine ve facebook üzerindeki "şehirfırsatı mağdurları" sayfasına yazarsan sorununu 1-2 günde çözüyorlar. Diğer türlü beklersin. (Benim de başıma gelmişti.)
  • Evmanya çeki arıyorum. Sanırım son kullanım tarihi bu gün. Elinde olan varsa fiyat bilgisi ile birlikte irtibata geçebilir mi?
  • arkadaslar sizden yardım istiyorum içinde 20 tl trendyol cek bulunan hesabımı biri ele gecirmiş nası şifremi geri alabilirim hem msn hem trendyol şifresini giremiyorum yanlış diyor ne olur biri yardım etsin bana
  • quote:

bi daha şehirfırsatından alışveriş yaparsam ....... Ne kadar dandik site ya 25 gün oldu hala paramı iade etmediler.Artık cevap verme tenezzülünde de bulunmuyolar.Bu kadar dandik bir müşteri hizmetleri olan bir sitenin çekleri neden en pahalı çekler hala onu da anlamış değilim.

Eskiden direk müşteri hizmetleri para iadesi yapabiliyordu şimdi sistemleri değişmiş 15-30 gün arasında para iadesi yapılıyor.Ben de müzdaripdim bu konuda 1 ay beklettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

quote:

Eskiden direk müşteri hizmetleri para iadesi yapabiliyordu şimdi sistemleri değişmiş 15-30 gün arasında para iadesi yapılıyor.Ben de müzdaripdim bu konuda 1 ay beklettiler

müşteri hizmetlerinin halen öyle bir yetkisi var,birkaç hafta önce 1 aylık iademi telefonla arayıp,iademi yaparsanız şuan fırsat alımı yapacam dediğimde hemen yaptılar.
    @K4TL14M iadesini istediği fırsatın aynısını bende iade ettim,durum aynı atılan mesajların hepsine en kısa zamanda iadeyi sağlayacağız diye dönüş yapıyorlar ama icraat yok.Adamlar işi pişkinliğe vurmuş resmen.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.