Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
340.376
Cevap
1.223
Favori
10.322.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yakala.co hesaplarımdaki bonuslar 2 gündür görünmüyor, ne yapmak lazım?
  • Arkadaşlar elinde çikolatasepeti.com için fırsat kodu olan bana pm ile ulaşabilir mi?

Tamam arkadaşlar buldum gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 24 Kasım 2011; 2:44:31 >
  • Morhipo 15 TL'lik çek : 4 TL ( 30 TL ve üzeri geçerlidir, SKT 30 Kasım; 1 adet mevcut)
    25 TL + 15 TL + 10 TL hediye çeki yüklü Limango hesabı : 14 TL
    25 TL'lik giymix çeki : 4 TL ( 50 TL ve üzeri geçerlidir, SKT 10 Aralık, 1 adet mevcut; Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo)

Alışveriş için PM'den ulaşabilirsiniz. Takas tekliflerine açıktır.

Not: Gittigidiyor çeki arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 24 Kasım 2011; 2:39:12 >
  • Hepsiburada çeki almak istiyorum, bana ulaşın lütfen.
  • morhipo sitesinde arkadaşımız kaç tllik alışveriş yaparsa biz 10 tl kazanıyoruz
  • bir de morhipo çekini arkadasımıza aktarmanın bi yolu vadrmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminekcby

morhipo sitesinde arkadaşımız kaç tllik alışveriş yaparsa biz 10 tl kazanıyoruz

Bu başlığı sadece çek satış ve takas için kullanın.Sorularınızı başka ilgili konuda sorabilirsiniz.
  • Evmanya ve limango 15+25 çekleri arıyorum
  • alınık ebay çeki . PM
  • Satılık 100lük markafoni çeki 65 tl

Edit:Satıldı

Elimde 1 çek daha var.Acelesi yok 70 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 24 Kasım 2011; 12:19:05 >
  • arkadaşım sen naptın ya.çek piyasasını alt üst edeceksin.dün biriyle pazarlık yaptım bugün 70e satacaktım 100lük çeki.çeki sattığında mesajını silersen.65e satan vardı gibi pazarlıklara maruz kalmasak
  • satılık markafoni 105 tl çek
  • sen niye siliyorsunki yazdığını .

acık piyasa 50 ye alır 1 tl yede satar 50 ye alır 1000 nede satar herkesin paşa gönlü sanamı kaldı piyasanın dengesini sağlamak fiyat ayarını yapmak birde kalkıp adama sil demek .

berence bugün 24 Kasým 2011; 12:04:29 tarihinde

~~~~~~~~~~~~~~
    Cevap: Çek Satýþ & Takas bölümü (morhipo,þehirfýrsatý, daybuyday vs)
    ~~~~~~~~~~~~~~

arkadaþým sen naptýn ya.çek piyasasýný alt üst edeceksin.dün biriyle pazarlýk yaptým bugün 70e satacaktým 100lük çeki.çeki sattýðýnda mesajýný silersen.65e satan vardý gibi pazarlýklara maruz kalmasak
  • 70 liralık finspor çeki 25 lira.almak isterseniz pm atınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

sen niye siliyorsunki yazdığını .

acık piyasa 50 ye alır 1 tl yede satar 50 ye alır 1000 nede satar herkesin paşa gönlü sanamı kaldı piyasanın dengesini sağlamak fiyat ayarını yapmak birde kalkıp adama sil demek .

berence bugün 24 Kasým 2011; 12:04:29 tarihinde

~~~~~~~~~~~~~~
    Cevap: Çek Satýþ & Takas bölümü (morhipo,þehirfýrsatý, daybuyday vs)
    ~~~~~~~~~~~~~~

arkadaþým sen naptýn ya.çek piyasasýný alt üst edeceksin.dün biriyle pazarlýk yaptým bugün 70e satacaktým 100lük çeki.çeki sattýðýnda mesajýný silersen.65e satan vardý gibi pazarlýklara maruz kalmasak

ben de yakaladım o mesajı ya sonuçta adam 50ye almış 15 tl az değilki arkadaşlar 10 tanede 150 lira yapar o da 300lük çeke tekabül eder adam tüm kıyafetini ayakkabısını alır bu kış ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rudolfo3639 -- 24 Kasım 2011; 12:14:48 >

• sapphire avm 30 TL mavi çeki 10 TL
    Mc royal menü 5 TL
  • markafonide 100 tl ve üzeri alışverişte 15 tl hediye çek . tivibu uyelerine özel .
  • Ben thundere arkadaşa pm atarak takılayım dedim mesajı yanlışlıkla konuya yazmışım.Kimsenin aldığına verdiğine karışmam burdada ifşa etmem.Herkes istediği fiyattan alırda satarda.Ayrıca arkadaşın yazdığı fiyata karışmadım.Dikkat ederseniz mesajı sil yazmamışım,sattığında silersen 65e veren var pazarlıklarına maruz kalmayız yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berence -- 24 Kasım 2011; 13:16:02 >
  • trendyol çek arıyorum ödeme paypal ile olacaktır
  • Markafoni 200 lük çekler geldi.

markafoni 200 lük çek 140 TL
    markafoni 500 lük çek 340 TL
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.