Şimdi Ara

Çek kazan gratisten 2adet nivea deodarant alana altlimitsiz 30 tl decahtlon çek (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
21
Favori
39.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearless_X

ödeme kısmında hediye karttan kod giriliyor ilk yerden promosyon yazan yerden değil

Alıntıları Göster
    Qumbara çek göndermiyor sorun orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercandiler E kullanıcısına yanıt
    Qumbara ne bilmiyorum ama cek kazan uygulamasina 1 saat once fis ekledim yarim saat sonra kontrol ettigimde gelmis. Konu icin tesekkurler guzel firsat urun varsa paylasmaniz rica olunur.

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    Ben olayımı yanlışmı anladım çeki nerden alıyoruz qumbarama gönderiyor muyuz çek kazan neresi :)

• ercandiler E kullanıcısına yanıt
    Programın adı çek kazan uygulamayı yükleyip fişleri ordaki gratis kampanyasına tıklayıp ekleyeceksin qumbara ile alakası yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Programın adı çek kazan uygulamayı yükleyip fişleri ordaki gratis kampanyasına tıklayıp ekleyeceksin qumbara ile alakası yok :)
    Şimdi indirdim yükledim az daha fişleri yırtıp atıyordum qumbaramda aynı tarz uygulama çok sağol :)))))

• haber veren arkadaşa teşekkür ederim. dün 60 liralık çekimi decathlon'da sıkıntısız kullandım. çocuğu olan arkadaşlar için şu ürünü önerebilirim. ankara'da iseniz ve stok 5'in altında ise ürün 60 liradan 40 liraya düşüyor. saygılar.
    https://www.decathlon.com.tr/spacer-500-esofman-ustu--id_8491037.html
  • aynı fişi qumpara'da d&r kampanyası için kullanabiliyor muyuz? onda da 2 nivea deodorant istiyor.
  • Kampanya devam ediyormu aceba
    Varmı dün veya bugün faydalanan

• Annalise kullanıcısına yanıt
    hayir kullanamassin orda gecerli olan secili marketlerde gratis yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu duş jeli ile birlikte olan deodorantlarda hediye olan duş jeli mi deodorant mı?
  • Kampanya devam ediyor, biraz önce sıkıntısız aldım çeki ve alışverişimi yaptım decatlondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakbay7

Bu duş jeli ile birlikte olan deodorantlarda hediye olan duş jeli mi deodorant mı?
    Duş jeli

• En uygun hangi urun gratis linkini atabilirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce decatlondan aradılar siparis ettiginiz ürün stokda kalmamiş para iadesi yapcaz dediler, bende dedim hediye çeki kullandm 3 adet ozaman iban verin oraya ücretini havale yapalim dediler almiş oldugum 6 adet deodarant bende kalmıs oldu uzulsemmi sevinsemmi anlamadim ayakkabinin fiyatıdada düşmüştü ne guzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AED07

olmaz
    Denedim oldu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.