Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cehennemden parsel aldıran başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
5
Favori
1.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Cehennemden parsel aldıran başlık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    891 Mesaj
    Probis yiyimlerken çay içimliyorum, bu başlıkta sanattan savaşa, kültürden geleneğe, ne kadar anlamsız ya da saçma olursa olsun sorularınızı yanıtlayacağım.

Kanıt:

|
    |

Mesajı Yerinde Gör

Sayın Misafir,

Gayesiz insana dünyevi zevkler bile angaryadır. Bir büyük gaye için taş üstünde taş taşınır.

Ya ne istediğini bilmeli, ya da bildiğini istemeli.

Lenora kullanıcısına yanıt
    @Lenora demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Sevgili Lenora,

Bu sorun erkek ırkının kafasını farklı zamanlarda fevkalade meşgul etmiştir. Fakat kalçacılık ve göğüsçülük doğru ve yanlış şeklinde eksenlendirilecek vakıalar olmayıp güzelin tabii fraksiyonlarıdır. Şahsi görüm ise şöyle der: Kadını kadın yapan asli unsur memedir. Erkek memesinin teşhir unsuru olmamasını buna bağlıyorum. Kalça iyisiyle kötüsüyle unisex bir organdır. Hem kendisi bir foseptik çukurudur. Memeci olmayanları Allah ıslah etsin.

Metodiev35 kullanıcısına yanıt
    @Metodiev35 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Metodiev35,

Ne Rockefeller, ne Mason Locası, ne Chatham House, ne biri ne öbürü... Düzenin sahibi kimin akıllı, kimin deli, kimin bağımlı, kimin bağımsız olduğunu tespit edenler; bu doğrultuda insanı cebr ile hürriyetinden alıkoyanlardır. Çağımızın tanrıları psikiyatrlar...

Sen sen ol, cüzi iradeni hiçbir otoriteye sorgulatma. Aksine iman etmedikçe hiçbir dış unsura bağımlı değilsin.

Cennet gün ettiğin günlerdir. Sağlığın sıhhatin, imkanların el verdiğince, istediğini ye, istediğini iç.

İnsan ırkı zincirsiz yaratıldı. Güç içinde.

• Yüzbaşı
    891 Mesaj
    Bir soru, 4-C'li Büşra'dan geliyor.

Kakamız neden kötü kokar?

Sevgili Büşra, çok fazla bisküvi, çikolata yiyenlerin kakası kötü kokar. Bu insanlarda sivilce de çıkar. Bu insanların dişleri bozulur. Yüzleri kırışır. Bu insanlar erken ölür. Kaliteli besin tüketen zenginlerin kakası miskü amber kokular saçar. Rayihası öyle nefistir ki, insanın misafir ağırlamadan evvel salonun ortasına edesi gelir.
    |
    |
    kalça mı göğüs mü neden?
    quote:

Orijinalden alıntı: Lenora

kalça mı göğüs mü neden?
    Sevgili Lenora,

Bu sorun erkek ırkının kafasını farklı zamanlarda fevkalade meşgul etmiştir. Fakat kalçacılık ve göğüsçülük doğru ve yanlış şeklinde eksenlendirilecek vakıalar olmayıp güzelin tabii fraksiyonlarıdır. Şahsi görüm ise şöyle der: Kadını kadın yapan asli unsur memedir. Erkek memesinin teşhir unsuru olmamasını buna bağlıyorum. Kalça iyisiyle kötüsüyle unisex bir organdır. Hem kendisi bir foseptik çukurudur. Memeci olmayanları Allah ıslah etsin.
    Bu başlıkta serüvenden serüvene atlamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biz ölünce neye dönüşürüz?

Çok manidar bir soru Haşimciğim. Eğer 'biz'den kasıt 'siz' gibi komünistler ise cevabı çok aşikar. 'Siz' cehennem yakıtına dönüşürsünüz. Arkanızdan banyo yapmayan birtakım meczuplar manasız türküler söyler. Kulağa hoş gelir, fakat beyhude. Bir Fatiha okuyanınız çıkmaz. Allah sizi iki cihanda ıslah etsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: baymühendis

Sevgili Lenora,

Alıntıları Göster
    ağzından bal damlıyor, yürü be mühendis!
    |
    |

• Yüzbaşı
    891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xSaber

Bu başlıkta serüvenden serüvene atlamak istiyorum.
    Sevgili dostum,

"İlmin derin görüşleri, aklın hükümleri
    Doldurmuyor boşalmış olan hisli bir yeri..."
    Eski Kullanıcı Adı:
    metodiew3

Hergün alkol içtiğim için kendime acaba bağımlımıyım diye soruyorum, sonra kendime bağımlı olmadığımı kanıtlamak için içmeyi bırakıyorum, 2 3 gün böyle geçtikten sonra bakıyorum ki içmeden durabiliyorum elim ayağım titremiyor kafamı duvarlara vurmuyorum param olmadığı ve alkol alamadığım zamanlarda evde satmak için birşey var mı diye aramıyorum. Tatmin olduğumu anlayınca içmeye devam ediyorum, sonra yine başa dönüyorum acaba ben bağımlımıyım ?

Yani şimdi siz bana kalpsiz mi demek istiyorsunuz?

|
    |
    baymühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Metodiev35

Hergün alkol içtiğim için kendime acaba bağımlımıyım diye soruyorum, sonra kendime bağımlı olmadığımı kanıtlamak için içmeyi bırakıyorum, 2 3 gün böyle geçtikten sonra bakıyorum ki içmeden durabiliyorum elim ayağım titremiyor kafamı duvarlara vurmuyorum param olmadığı ve alkol alamadığım zamanlarda evde satmak için birşey var mı diye aramıyorum. Tatmin olduğumu anlayınca içmeye devam ediyorum, sonra yine başa dönüyorum acaba ben bağımlımıyım ?
    Metodiev35,

Ne Rockefeller, ne Mason Locası, ne Chatham House, ne biri ne öbürü... Düzenin sahibi kimin akıllı, kimin deli, kimin bağımlı, kimin bağımsız olduğunu tespit edenler; bu doğrultuda insanı cebr ile hürriyetinden alıkoyanlardır. Çağımızın tanrıları psikiyatrlar...

Sen sen ol, cüzi iradeni hiçbir otoriteye sorgulatma. Aksine iman etmedikçe hiçbir dış unsura bağımlı değilsin.

Cennet gün ettiğin günlerdir. Sağlığın sıhhatin, imkanların el verdiğince, istediğini ye, istediğini iç.

İnsan ırkı zincirsiz yaratıldı. Güç içinde.
    |
    |

• Yüzbaşı
    891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xSaber

Yani şimdi siz bana kalpsiz mi demek istiyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Estağfirullah canım. Başlıktan bahsediyorum.
    |
    |
    Şair ahbabım İsmet Özel beyefendi sormuş:

Erkeğinin kölesi olmayan kadın, o erkekle niçin evlenmiştir?

Üstad soru sorarmış gibi, kendini cevap eden, derinlikli bir vecize buyurmuş. Anlamamış gibi devam veriyorum.

Kadının tabiatında aşk, rüsvalığı ister. Perişan olmayagörsün, kadın, doyuma ulaşmaz, erkekleşir. Erkekleşen kadın, soysuzlaşır ve bertaraf olur. Yirmi birinci yüzyılın kadını bertaraf olma eğilimindedir. Bu biçimsiz metropollerde kadınlık, rüsvalık mümkün değildir. Başat ögesi kadın olan aşkın, cinsel oburluğa, maddi asalaklığa dönüşmesi; evliliğin ruhların vahdetine değil, vahdetin ruhuna öykünmesi bundandır. Kendi cenazesine çelenk yollayan hastalar gibiyiz.

Ders çalışamıyorum bu sorunu nasıl çözerim mühendis bey?
    |
    |
    baymühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [04 Mart 2020 16:45:57 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Allah'a inanıyormusun ?

Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Draxen

ZULÜM KARISINA ASIK oldum instadan cevap da vermiyor ne yapcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    Kız arkadaşım hanımefendi sormuş:

Beni hala seviyor musun?

Yeryüzünün en parlak mücevheri olan hakikati boynumda taşırken, kömür rengi gözlerinin nuruyla tanıştım. Bilmezdim yeşilleri ayırt eden yağmuru, çakılların geceleğin cümbüş avuttuğunu. Mehtap vakti ne imiş, sureti alemde aşk. Kendin için değil fakat başkası için korkmak. Çayırları boylamak, şairane, virane... Neymiş bu coşkun ırmak, çağlayarak uyanmak. Hakim kılan terennüm, senin sesinden şakır... Seni söyler dalgalar, cuş içinde deniz taşar. Ötüşür üstümüzden, kuş tünemiştir dallar.

Yanımda yoksan bile, hayaline esirim. Sevmek de boş laf imiş, ben sana tapınırım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Ders çalışamıyorum bu sorunu nasıl çözerim mühendis bey?

Alıntıları Göster
    Sayın Misafir,

Gayesiz insana dünyevi zevkler bile angaryadır. Bir büyük gaye için taş üstünde taş taşınır.

Ya ne istediğini bilmeli, ya da bildiğini istemeli.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Allah'a inanıyormusun ?
    İnanıyorum, hem konuşuyorum da.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Allah'a inanıyormusun ?
    Adam Allah ıslah etsin diyor ya sence ?

|
    |

“Olsun be aldırma Yaradan yardır. Sanma ki zalimin ettiği kârdır. Mazlumun ahı, indirir şahı. Her şeyin bir vakti vardır.."
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.