Şimdi Ara

CEHAPE'li Belediye Koca Yusuf'ları kullanmayı başaramadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/milyon-dolarlik-fuze-rampalari-itfaiye-araci-olarak-ibbye-satilmis-6150947/

İBB Meclisi CHP Grup Başkanvekili Doğan Subaşı, yabancı menşeili bir şirketin Arap ülkesine satışını gerçekleştiremediği füze rampalarını, itfaiye aracına dönüştürerek AKP döneminde İBB’ye sattığını açıkladı. Hangarlara sığmayacak büyüklükteki araçlardan 90 adet alındığı ve tanesinin 1.1 milyon dolar civarında olduğu belirtildi.

Subaşı araçların büyüklüğü nedeniyle İstanbul sokaklarında kullanımının mümkün olmadığını belirterek “ Yakıt tüketimi yüzde 100 ve tek bir firma ürettiği için bakım masrafı çok yüksek. Hiçbir ülkede de kullanılmıyor. Gerçekten akıl alır gibi değil” dedi.

Adedi 1.1 milyon dolar olan “Koca Yusuf” adı verilen itfaiye araçlarının da İstanbul'da sokaklara giremeyecek kadar büyük ve işlevsiz olduğunu bu yüzden itfaiyeye yeni araçlar alınacağını kaydetti.

İstanbul'umuzun sembolü , Akp döneminin sembolü bu araçlar , vatandaşa atılan kazıkların sembolü oysa.

• Tamam şöyle yapalım

Ensar Vakfı konusunda bir yazını görelim veya Şu Akp'li milletvekilinin evinde ölen kız hakkında veya çok var bir tanesi.

Chp konusunu açarsan yazarız , nedir ne değildir anlarız.

Konuyu zaten duyuran Chp'li (Barış Yarkadaş) okudum anlamadım tam olarak ne olduğunu.

Ana konuya dönersek Phileas'lar bu Araçlar hakkında düşüncen ne bu kadar zengin mi ülke.

Dikkat ediyorum, son günlerde muhalif kanattan saldırılar iyice dozunu artırdı!

Sebebi malum, chp'de çöküş başladı, freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı yuvarlanıyorlar:)

tecavuzler, tacizler, yolsuzluklar, terörden soruşturmalar, hayali söyleşiler, hayali suikast:) hdp ile gizli anayasa çalışmaları fln.

Gündemi değiştirebilmek için atmadıkları takla yok ama nafile:)

• Itfaiyenin hortumu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat ediyorum, son günlerde muhalif kanattan saldırılar iyice dozunu artırdı!

Sebebi malum, chp'de çöküş başladı, freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı yuvarlanıyorlar:)

tecavuzler, tacizler, yolsuzluklar, terörden soruşturmalar, hayali söyleşiler, hayali suikast:) hdp ile gizli anayasa çalışmaları fln.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Akepe'li belediye füze rampası almış , Phileas'lardan sonra bir başka kazık.

Ama saldırı değil mi ?

Bu boyutta arsız , yüzsüz ve utanmaz olmak için nasıl bir eğitim gerekli hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Akepe'li belediye füze rampası almış , Phileas'lardan sonra bir başka kazık.

Ama saldırı değil mi ?

Bu boyutta arsız , yüzsüz ve utanmaz olmak için nasıl bir eğitim gerekli hocam ?

Alıntıları Göster

Aslında sizin cevaplamanız gereken bir soru bu paşam!

Chp'de yaşanan taciz, tecavüz, yolsuzluklara değinmemek için ve bu boyutta saydığınız sıfatlardan olmak için nasıl bir eğitim gerekli acaba?

Değindiyseniz sizden özür dilemesini de biliriz! rahat olun.

• 2K23 kullanıcısına yanıt

O tarz eğitimi senin daha iyi bilmen gerekmiyor mu? 10 yıldır akp ve rteye tek laf etmemek için epey çabalıyorsun. 

• quote:

Aslında sizin cevaplamanız gereken bir soru bu paşam!

Chp'de yaşanan taciz, tecavüz, yolsuzluklara değinmemek için ve bu boyutta saydığınız sıfatlardan olmak için nasıl bir eğitim gerekli acaba?

Değindiyseniz sizden özür dilemesini de biliriz! rahat olun.

Alıntıları Göster

Tamam şöyle yapalım

Ensar Vakfı konusunda bir yazını görelim veya Şu Akp'li milletvekilinin evinde ölen kız hakkında veya çok var bir tanesi.

Chp konusunu açarsan yazarız , nedir ne değildir anlarız.

Konuyu zaten duyuran Chp'li (Barış Yarkadaş) okudum anlamadım tam olarak ne olduğunu.

Ana konuya dönersek Phileas'lar bu Araçlar hakkında düşüncen ne bu kadar zengin mi ülke.

• quote:

De madem cahape çöküşe geçti biz bu haberleri neden şafaktan a haberden duymuyoruz biz?

• * Amerikan firması Ferrara Fire Apparatus Inc tarafından üretiliyor.

* Şu anda dört ülke bu robotları alıyor. ABD 1, Tayland 1,

Çin 2 adet.

bizde 90 adet varmış =))))

adı neden koca yusuf düşünün bakalım ?

Sayıştay in Danıştay'ın raporlarına da cevap yaz tamam mı troll olmadığını söylüyorsun

maaşın brütü ne

• Tam troll cehapeli haberi

Yazanla içerik alakası yok.

Koca Yusuf denilen araç zaten İstanbul'un dar sokaklarına niye girsin . Büyük açık alanlardaki yangınlar için

90 tane değil 13 tane var bunlardan zaten.

• ZewZack kullanıcısına yanıt

Hepsi derken aKP+CHP diyorum  

• Hıh Akp'li belediye nasıl füze rampası alabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Tam troll cehapeli haberi

Yazanla içerik alakası yok.

Koca Yusuf denilen araç zaten İstanbul'un dar sokaklarına niye girsin . Büyük açık alanlardaki yangınlar için

90 tane değil 13 tane var bunlardan zaten.

Doğrusunu yazalım o zaman 13 koca Yusuf + 90 araç kazıklanmışız.Daha da kötü.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/milyon-dolarlik-fuze-rampalari-itfaiye-araci-olarak-ibbye-satilmis-6150947/

Alıntı

metni:
    Araçlar 2006 yılında itfaiyeye teslim edildi. Füze rampasından itfaiye araçlarına dönüştürülen bu araçların 45'inin ilk müdahale, 45'inin de arama-kurtarma aracı olarak kullanıldığı öğrenildi.

Alıntı

metni:
    Yine İstanbul'un sokak ve caddelerine uygun olmayan “Koca Yusuf” adı verilen ve adedi 1.1 milyon avro olan 13 adet itfaiye aracının da büyüklüğü nedeniyle faal olarak kullanılamadığı, geniş alanlarda orman yangını gibi olaylara müdahale edebildiği bildirildi.

• Oyun böyük yiğenim
    Bir uzaylı saldırısına karşı Ankaraya dikilen transformers heykelleri bu rampaları romulanlara karşı savaşmak için kullanacaktı fakat İmam bütün planları bozdu.
    Bir gecede Klingonlara karşı korumasız kaldık.

• Füze rampalarını almışlar. Seçimi de alsalar belediyeye s400 de alırlardı heralde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.