Şimdi Ara

Cebimdeki Yabancı-Serra Yılmaz-Çağlar Çorumlu [2 Şubat]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yapımı : 2018 - Türkiye , İtalya

Tür : Dram , Gizem,Komedi

Yönetmen : Serra Yılmaz

Oyuncular : Belçim Bilgin Erdoğan, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu

Senaryo : Murat Dişli

Yapımcı : Ferzan Özpetek

Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasında bir oyun oynamaya karar verilir. Oyun oldukça basittir; herkes telefonlarını masaya koyacak, gelen her mesaj ve bildirim yüksek sesle okunacaktır. Yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ile cep telefonlarını ortaya koymaları ilişki dengelerini altüst eder. Bunca zaman çok yakın dost olduklarını düşünün grup aslında birbirlerine yabancıdır.

Cebimdeki Yabancı-Serra Yılmaz-Çağlar Çorumlu [2 Şubat]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 11 Ocak 2018; 23:4:53 >

• kadro güzel . video ilgi çekici gelmedi ama yine de takipteyim.
  • Filmin orjinali buymuş

Perfetti sconosciuti
    http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 12 Ocak 2018; 10:29:1 >
  • Kadro epey iyiymiş yalnız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek mekanda geçen filmlere bayılırım. Hatta bu tür filmlerden sevmediğim yoktu ta ki bunu izleyene kadar. İlişkiler gereksiz çirkin ve laubali oyunculuklar kötü. Sinemada gidip de paranıza ve zamanınıza yazık etmeyin. İtalyan yapımını izleyin (izlemedim ben ama farkı sıfırmış)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beleşe gittim, fena değildi.Sonuna kadar sıkmadan izletti.20 tl versem beğenir miydim kestiremiyorum pek ama sinemada da doğru dürüst film oynamayan zamanlar
  • Gayet guzel filmdi, uyarlama olmasi veya tipatip ayni olmasi filmi kotu yapmiyor, film senaryodan ibaret degil sonucta. Cekimler oyunculuk, diyaloglarin kulturumuze uyarlanisi ve akici bir film olmasi gayet iyiydi. Sinemada da izlenebilecek bir film. Ayni zamanda hem geren hem de guldurebilen bir film. Yer yer de sok oldugunuz anlar oluyor. Bu kadar kotu turk filminin ciktigi bir donemde ilac tadinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinali İtalyan filmiymiş. Onu izlerim daha iyi. İtalyanca duymayı özlemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Filmin orjinali buymuş

Perfetti sconosciuti
    http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_1

3 hafta evvel sinemada reklamı çıkmıştı. Reklam arasında birisi aaa ne güzel film, bizimkilerden böyle filmler çıkar mı felan dedi. Oysa ben filmi 3 ay önce izlemiştim, istemsizce küfür etmiştim direk :D
  • orjinal filme dublaj koyup yayınlasalar yetermiş
    bu çakma filmde sahneler ve çoğu diyalog bile aynı.
  • izleyince yorum atarım da serra yılmazın ismini görünce aklıma bu geliyor hep.
  • 8//10 beğendim.orijinali izleyenler bir fark var mı tr versiyonuyla

• Filmi yeni izledim. Sonu kesinlikle çok iyiydi. Ayrıca
    eşcinselliğe bakış açısıyla ilgili olan kısımlar da çok güzeldi, iyi düşünülmüş.

Sadece filmde bazı yerlerde kopukluk var bunun dışında bence gayet izlenebilir bir film olmuş. Tek mekanda geçen ve gerilim-düşünce içeren filmleri de ayrıyetten severim. Bu da tek mekan filmi olarak gayet güzel.
  • vizyonda iken gitmiştim konusunu şimdi gördüm.
    boş zamanım vardı gittim,kesinlikle de üzülmedim gittiğime güzel bir filmdi kadrosu gerçekten çok çok iyi.
  • bu film nete düştümü bir türlü bulamadım yaw :D varsa bir özel mesajla yollayın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

bu film nete düştümü bir türlü bulamadım yaw :D varsa bir özel mesajla yollayın lütfen

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

bu film nete düştümü bir türlü bulamadım yaw :D varsa bir özel mesajla yollayın lütfen

+1

Alıntıları Göster
    uzun uğraşlar sonucunda derinport adlı bir sitede link bulabildim ama turbobit çevirici bulamadım bir türlü
    bulursan banada yolla :D
  • Film iyi kadro vasat. Çorumlu ve Bozoklu dışında çöp.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.