Şimdi Ara

cdrw mi combo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisini alsamki.combonun işlevi çok Philips RWDV3210K 32x10x40x 12x DVD/COMBO hoşuma gitti ama acaba ömrü dahamı kısa yada performansları nasıl kıyaslarız.Marka ne tercih edilmeli.Fiyat olarak Plextordan düşük LG den yüksek yada eşdeğer bişeyler için yorumlarınızı bekliyorum

• marka elbette önemli. ama daha önemlisi combo aldığın zaman dvd özelliğini kullanacak mısın? şayet kullanacaksan herhangi bir problem yok. ama kullanmayacaksan neden fazla para veresin ki.
  • Combo alacaksan bence Samsung daha iyi. Alacaksan Combo al. Eğer CD yazarken 52X yazma 24X yeniden yazma hızı benim için fazla fark etmez diyosan...
  • kesinlikle combo alma derim. bırak herkes kendi görevini yapsın. cd-writer satarken cd okumak için kullanırsan ömrü azalır diyen adamlar tutmuşlar birde bunun içine dvd eklemişler. yinede tercih senin ama bence alma
  • hocam bana kalırsa da combo alma derim şahsen, neden dersen yarın bir gün olurda biri bozulur, diğeri de çöpe gider bir şekilde. genede senin kararın tabi.
  • ayni fikirdeyim neden ömrü kısa olsun kullandıgın cihazın.. okuyucular farklı diyorlar ama eskimesi kesinlikle daha cabuk oluyor combolar için bence sadece yer sorunu olan yerlerde 3 üne birden ihtiyac varsa combo kullanılmalı ve birde laptoplarda....
  • bence de combo alma.
    yer problemi ve power supply sıkıntısı yoksa.
    al bi DVD
    +Writer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.