Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

******CD ye sonradan veri eklemek******

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> ******CD ye sonradan veri eklemek******
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6012 Mesaj
    Nero'daki multisession çok iyi çalışıyor, 27 tane sessionlu CD-R diskim çok rahat bir şekilde okunabiliyor, ayrıca neronun volume manageri sayesinde önceki sessionlara da bakabiliyorsunuz(mesela önceki sessionda silinmiş bir dosya varsa gibi) yalnız bu diski bende CD-ROM olmadığı için CD-ROM aletinde deneyemedim. CDRW'de rahatlıkla okuyor.
    Neronun photo için bir Kodak Photo CD oluşturmak, bir de VCD formatında slayt şovu oluşturma diye seçenekleri var VCD oluşturmak için VCD dosyalarını koyacağınız yere photolarınızı atıyorsunuz, interval(fotograflar arası aralık, saniye cinsinden) ayarladıktan sonra encode işlemdinden sonra yazzılıyor ve bunu VCD Compatible tüm aygıtlarda okuyabiliyorsunuz, (VCD, CD-i(menüleri de gösterir), PlayStation aygıtları (video için ayrı kart lazım), vs.)
    |
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cdemir</i>
    <br />Pc de resim izlemek için uğraşmana gerek yok. Acd see diye bir program var.
    O program fazlasıyla işini görecektir.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    saol onu biliyorum allaha şükür.ben play stationdan bahsediyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    4656 Mesaj
    Pardon s harfini c gibi algılamışım. Eğer Play Station'da vcd seyredilebiliyorsa resimleri de seyredebilmen lazım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1260 Mesaj
    anladım bi deniyeceğim sonucu merak ediyorum..kalite açısından
    |
    |
  • Yarbay
    4656 Mesaj
    Kalite resimlerin kalitesi ile sınırlı olmaz mı?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,198
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.