Şimdi Ara

cd yazamıyorum lütfen yardım :( acilen bu sorunu düzeltmem lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bilgisayarımda cd yazamıyorum cd kopyalamak veya mp3 cd si yazmak istiyorum genelde bu işi nerodan yapıyorum cd yi yazma veya kopyalama işlemi başlıyor sonunda cd yazma işlemi başarısız diyor ve cd yi çıkartıyor acaba sorun cd demi diye bi çok cd yi yazmaya çalıştım ama olmadı hepsinde başarısız diyor :( yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu sorunu acilen çözmem lazım :(

• yazdırma hızlarına dikkat ediyormusun...xp'de de cd yazma olayı var onunla denermisin.
  • nasıl yani cd yazma olayı nerosuz mu?
  • kullandığın nero orjinal cd deki ise onlar bazen problemli çıkıyo. neronun 6.3.16. versiyonunu yüklersen sorun kalmaz. tabii cd-writer bozuk değilse eğer.
  • evet..
  • bendeki nero 7 premium bunu kaldırıp 6.3.16. bunu mu yükleyim?
    bide sorun cd writter de da olabilir buna bilgisayarımda donanım aygıt yöneticisi buraya baktım burda saglam gibi gözüküyordu ama :S
  • farklı marka bir cd ile dene mesela princo hp falan marka değiştir yani..bir de imkan varsa cdwriter değiştir....
  • nero 7 de şu anda sana lazım olmıycak bi ton extra var. zaten dvd-rw kullanmıyosan nero7 sana lazım değil. bence onu kaldırıp 6.3.1.6 yı kur. nero firması 7 ve üzeri küsurlu versiyonlarda işin suyunu çıkardı zaten. aygıt yöneticisinden cd-rw nin sağlam olup olmadığını göremezsin. orada sadece yüklü olup olmadığı gözükür. cd okumada sorun yapıyomu o önemli. yani cihazın laser lensinde sorun olabilir. yeni aldıysan garantiye gönder.
  • hımm dvd-rw da kullanıyorum evet fazladan kullanmadıgım bi çok özellik nero 7 de eger 6.3.1.6 yı kurmak sorunu düzeltecekse kurayım ..
    cd okumada sorun yapmıyor her zamanki gibi okuyor ama yazmaya gelince :(
  • deneme amaçlı bi kur bakalım sorun çözülürse, dvd-rw için farklı bi çözüm ararsın. en azından cd-rw yi bi görelim sağlam mı bozuk mu diye.
  • ya niye bu kadar takılıyonuzki arkadaşlar akılın yolu bir ben ce cdrwende sorun var farkılı cd de yapıyor hızın duşuruyorsan cd -rw sorun var
  • boşver nero'yu ashampoo burning room 6 kullan. nero'ya çok benziyor zaten.türkçe desteği de var. nerodan çok çok iyi bence
  • nero 6.3.1.6 yı henüz yüklemedim ama bilgisayar ilk geldiğinde yüklü olan bi tane my dvd le diye bi program vardı onda denedim track cd yazdım çalıştı?
    o zaman sorun demekki nero da öyle degilmi?
    yoksa yanlıs mı düşündüm :S
  • o programı görmedim. ama önemli olan sorunun kaynağını bulmak.
  • şimdi sorun o zaman nerodan demi??
  • sen cdwriter mı dvd writermı kullanıyorsun
  • e başka programla yazdıysan nerodan kaynaklanıyordur muhtemelen. geçen 3 gb lık bir dosya yazdıracaktım dvd'ye neymiş beyefendi 2gb'den büyük dosya yazamazmış. kurdum ashampoo'yu çatır çatır yazdı valla
  • problem nerodan cihazın sağlam görüşmek üzere. mesaim bitti bugün
  • hem cd writer hem dvd wrter ikisinide kullanıyorum :)
    ashampoo yu daha önce kullanmamıştım eger türkçesi varsa onu kullanayım bari
    arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim
    Allah razı olsun..
  • bence hata sende yada cd rw de ama neroda da olabilir arkadaşlar bunu görmeden bişey soyleyemessin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.